Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Sa incep cu inceputul : Pe data de 23.08.2013 la ora 11:11 am intrat in factiune. Ceva nou, lume noua. Totul fantastic. Am intalnit aici oameni minunati ca Cerry., Bogdanutzz10, SilviuM, Goldfish, Patrunjel, Daniel., RexXar, xTazy, CaLdeRon, Hobbs.. Tomyy nu ma induoiesc in tine, doar ca mi se pare ca te-ai schimbat. Sunteti niste oameni geniali, fiecare in modul lui. Inca din prima seara, primul „pwp”, primii prieteni. Ati fost foarte uniti, sunt fericit ca inca mai sunt oameni buni aici. De acum, povestea mea de aici s-a terminat. Nu vreau sa va dezamagesc, nu cred ca am facut asta vreodata. Tomyy, am avut cateva neintelegeri la inceput, inca de la faza cu tiganii, dar e ok. Te iert ca asculti manele :). Remember : Pwpix si $ @ L ! Forever <3. Vreau daca se poate ca cei mentionati mai sus si mai sunt aici sa lase un reply sa stiu si eu daca impartim aceleeasi sentimente. La revedere San Fierro Taxi Cab Company, sper doar sa pot reveni aici candva.

Mda.. :( Nu inteleg de ce vrei sa iesi din factiune.Adica meh.. ai avut si momente proaste, dar asta nu cred ca te face sa lasi totul balta.

Oricum, ai fost un coleg foarte de treaba..Imi pare rau ca pleci. Succes in ceea ce vrei sa faci in continuare. Pwpyx.

Edited by RexXaR
Link to comment
Share on other sites

Sa incep cu inceputul : Pe data de 23.08.2013 la ora 11:11 am intrat in factiune. Ceva nou, lume noua. Totul fantastic. Am intalnit aici oameni minunati ca Cerry., Bogdanutzz10, SilviuM, Goldfish, Patrunjel, Daniel., RexXar, xTazy, CaLdeRon, Hobbs.. Tomyy nu ma induoiesc in tine, doar ca mi se pare ca te-ai schimbat. Sunteti niste oameni geniali, fiecare in modul lui. Inca din prima seara, primul „pwp”, primii prieteni. Ati fost foarte uniti, sunt fericit ca inca mai sunt oameni buni aici. De acum, povestea mea de aici s-a terminat. Nu vreau sa va dezamagesc, nu cred ca am facut asta vreodata. Tomyy, am avut cateva neintelegeri la inceput, inca de la faza cu tiganii, dar e ok. Te iert ca asculti manele :). Remember : Pwpix si $ @ L ! Forever <3. Vreau daca se poate ca cei mentionati mai sus si mai sunt aici sa lase un reply sa stiu si eu daca impartim aceleeasi sentimente. La revedere San Fierro Taxi Cab Company, sper doar sa pot reveni aici candva.

Mda, imi pare rau ca pleci, dar asta e, e alegerea ta. Tot ce ai mentionat tu mai sus, cu fantastic, a fost pana la un moment dat. Iti urez succes in ceea ce ti-ai propus si sper sa ne revedem intr-o alta factiune. Si acum imi pare rau ca ti-am dat FW, dar asta e, se pare ca mi-am ales prietenii gresiti. Cius!

Link to comment
Share on other sites

Sa incep cu inceputul : Pe data de 23.08.2013 la ora 11:11 am intrat in factiune. Ceva nou, lume noua. Totul fantastic. Am intalnit aici oameni minunati ca Cerry., Bogdanutzz10, SilviuM, Goldfish, Patrunjel, Daniel., RexXar, xTazy, CaLdeRon, Hobbs.. Tomyy nu ma induoiesc in tine, doar ca mi se pare ca te-ai schimbat. Sunteti niste oameni geniali, fiecare in modul lui. Inca din prima seara, primul „pwp”, primii prieteni. Ati fost foarte uniti, sunt fericit ca inca mai sunt oameni buni aici. De acum, povestea mea de aici s-a terminat. Nu vreau sa va dezamagesc, nu cred ca am facut asta vreodata. Tomyy, am avut cateva neintelegeri la inceput, inca de la faza cu tiganii, dar e ok. Te iert ca asculti manele :). Remember : Pwpix si $ @ L ! Forever <3. Vreau daca se poate ca cei mentionati mai sus si mai sunt aici sa lase un reply sa stiu si eu daca impartim aceleeasi sentimente. La revedere San Fierro Taxi Cab Company, sper doar sa pot reveni aici candva.

Mult succes in continuare! M-am inteles excelent cu tine si a fost o placere sa fim colegi. In plus, datorita tie am intrat in SF Taxi. Tinem legatura! pwp

Link to comment
Share on other sites

Sa incep cu inceputul : Pe data de 23.08.2013 la ora 11:11 am intrat in factiune. Ceva nou, lume noua. Totul fantastic. Am intalnit aici oameni minunati ca Cerry., Bogdanutzz10, SilviuM, Goldfish, Patrunjel, Daniel., RexXar, xTazy, CaLdeRon, Hobbs.. Tomyy nu ma induoiesc in tine, doar ca mi se pare ca te-ai schimbat. Sunteti niste oameni geniali, fiecare in modul lui. Inca din prima seara, primul „pwp”, primii prieteni. Ati fost foarte uniti, sunt fericit ca inca mai sunt oameni buni aici. De acum, povestea mea de aici s-a terminat. Nu vreau sa va dezamagesc, nu cred ca am facut asta vreodata. Tomyy, am avut cateva neintelegeri la inceput, inca de la faza cu tiganii, dar e ok. Te iert ca asculti manele :). Remember : Pwpix si $ @ L ! Forever <3. Vreau daca se poate ca cei mentionati mai sus si mai sunt aici sa lase un reply sa stiu si eu daca impartim aceleeasi sentimente. La revedere San Fierro Taxi Cab Company, sper doar sa pot reveni aici candva.

Bafta mai departe frate! Ai fost un coleg foarte de treaba si te voi tine minte. Ne-am inteles foarte bine, zic eu si iti urez mult succes pe viitor!

P.S.: Lasa ca te tin eu minte a nu m-ai trecut pe lista de oameni minunati :)).

Glumesc, pwpix :*

Link to comment
Share on other sites

Bafta mai departe frate! Ai fost un coleg foarte de treaba si te voi tine minte. Ne-am inteles foarte bine, zic eu si iti urez mult succes pe viitor!

P.S.: Lasa ca te tin eu minte a nu m-ai trecut pe lista de oameni minunati :)).

Glumesc, pwpix :*

Scuze ca te-am omis. Am dat edit. Pwpix, nu te uit eu asa usor ^.^.
Link to comment
Share on other sites

Ma duc si eu la culcare, somn usor SF Taxi!

Sa incep cu inceputul : Pe data de 23.08.2013 la ora 11:11 am intrat in factiune. Ceva nou, lume noua. Totul fantastic. Am intalnit aici oameni minunati ca Cerry., Bogdanutzz10, SilviuM, Goldfish, Patrunjel, Daniel., RexXar, xTazy, CaLdeRon, Hobbs., Bogda. Tomyy nu ma induoiesc in tine, doar ca mi se pare ca te-ai schimbat. Sunteti niste oameni geniali, fiecare in modul lui. Inca din prima seara, primul „pwp”, primii prieteni. Ati fost foarte uniti, sunt fericit ca inca mai sunt oameni buni aici. De acum, povestea mea de aici s-a terminat. Nu vreau sa va dezamagesc, nu cred ca am facut asta vreodata. Tomyy, am avut cateva neintelegeri la inceput, inca de la faza cu tiganii, dar e ok. Te iert ca asculti manele :). Remember : Pwpix si $ @ L ! Forever <3. Vreau daca se poate ca cei mentionati mai sus si mai sunt aici sa lase un reply sa stiu si eu daca impartim aceleeasi sentimente. La revedere San Fierro Taxi Cab Company, sper doar sa pot reveni aici candva.

Imi pare rau ca pleci frate..iti doresc mult succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit, am avut o zi foarte obositoare, iar maine ma trezesc la 7.

Noapte buna.

 

Ma duc si eu la culcare, somn usor SF Taxi!

 

Imi pare rau ca pleci frate..iti doresc mult succes in continuare!

Noapte buna baieti, ies si eu, m-am cam plictisit si maine ma trezesc devreme.

Link to comment
Share on other sites

Sa incep cu inceputul : Pe data de 23.08.2013 la ora 11:11 am intrat in factiune. Ceva nou, lume noua. Totul fantastic. Am intalnit aici oameni minunati ca Cerry., Bogdanutzz10, SilviuM, Goldfish, Patrunjel, Daniel., RexXar, xTazy, CaLdeRon, Hobbs., Bogda. Tomyy nu ma induoiesc in tine, doar ca mi se pare ca te-ai schimbat. Sunteti niste oameni geniali, fiecare in modul lui. Inca din prima seara, primul „pwp”, primii prieteni. Ati fost foarte uniti, sunt fericit ca inca mai sunt oameni buni aici. De acum, povestea mea de aici s-a terminat. Nu vreau sa va dezamagesc, nu cred ca am facut asta vreodata. Tomyy, am avut cateva neintelegeri la inceput, inca de la faza cu tiganii, dar e ok. Te iert ca asculti manele :). Remember : Pwpix si $ @ L ! Forever <3. Vreau daca se poate ca cei mentionati mai sus si mai sunt aici sa lase un reply sa stiu si eu daca impartim aceleeasi sentimente. La revedere San Fierro Taxi Cab Company, sper doar sa pot reveni aici candva.

 

Cum ti-am zis si in game, nu te condamn sau nici nu incerc macar sa te fac sa renunti la idee pt ca stiu ca ar fi gresit si mai ales stiu si motivul principal ...oricum, serverul e mic si vom tine legatura cu siguranta, pupix sa nu ne uiti..si in special SA NU MA UITI! pupix bree class=

Edited by BTD Cerry
Link to comment
Share on other sites

*Trebuie sa postez si pe pagina asta. Ne auzim baieti (si fete), cand dau [/service taxi] vreau ca voi sa acceptati, poate nu ma dezamagiti. Noapte buna si grija ce faceti. Va pupa Retrax. :*

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ce faceti? Eu cred ca ma pun la comenzi.

*Trebuie sa postez si pe pagina asta. Ne auzim baieti (si fete), cand dau [/service taxi] vreau ca voi sa acceptati, poate nu ma dezamagiti. Noapte buna si grija ce faceti. Va pupa Retrax. :*

Bafta in continuare. Ai grija in ceea ce vrei sa faci pe viitor, poate ne vedem in alta factiune.
Link to comment
Share on other sites

*Trebuie sa postez si pe pagina asta. Ne auzim baieti (si fete), cand dau [/service taxi] vreau ca voi sa acceptati, poate nu ma dezamagiti. Noapte buna si grija ce faceti. Va pupa Retrax.

 

Ultimul tau post in aceasta sectiune, momentan :-<, bafta mai departe si sa nu uiti de amicii tai din TCC, bye ! >:D<<'>

 

 

*Ce mai faceti, ce mai ziceti?

Link to comment
Share on other sites

*Trebuie sa postez si pe pagina asta. Ne auzim baieti (si fete), cand dau [/service taxi] vreau ca voi sa acceptati, poate nu ma dezamagiti. Noapte buna si grija ce faceti. Va pupa Retrax. :*

Bine, o sa accept la 2 secunde pentru tine. :))

 

Ma bag si eu la somn, noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

*Trebuie sa postez si pe pagina asta. Ne auzim baieti (si fete), cand dau [/service taxi] vreau ca voi sa acceptati, poate nu ma dezamagiti. Noapte buna si grija ce faceti. Va pupa Retrax. :*

Bafta! Bag bind pentru tine, dar daca nu vrei sa te duc in 3 locatii iti dau eject. :))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.