Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Vă rog frumos să încetaţi cu spamul acesta şi cu urările de La Mulţi Ani. De asemenea dacă doriţi să faceţi o urare sunteţi poftit pe profilul membrului respectivului.

 

 

Din ce în ce mai multe plângeri la adresa membrilor. Urât din partea voastră!

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va felicit pe toti pentru performanta obtinuta la olimpiada! Tineti-o tot asa. Am demonstrat ca suntem activi si putem bate pe oricine. Puteam sa luam locul 1 lejer, dar asta e. Oricum sunt multumit de prestatia voastra. Bravo!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aleksandr_Lakhonin aka. Tomyy
Rank: 1, 2, 3, 4, 5, 6, Lider, 6
Vechime (cât timp ai stat în facțiune): 19/06/2013 - 30/12/2013 [per total]; 06/10/2013 - 23/12/2013 [lider]
De ce dorești să pleci din San Fierro Taxi?: Prea mulţi avocaţi în ultimul timp, şi mai nou se ascultă de playerii din afară.
Cum te-ai simțit în perioada petrecută în SF Taxi?: Bine.
Ce ar trebui schimbat?: -
Ești de acord să primești Faction Punish 60 dacă se dovedește că NU ai fost membru SF Taxi pentru minim 2 săptămâni?: da
Alte precizări: Plec dezamăgit...

Baftă!
Link to comment
Share on other sites

Baftă!

 

Bafta Tomyy. Nu vei iesi niciodata din inima mea.

Te iubeeesc Tomyyy :** (scuze dar nu esti genul meu)

Mi-a facut placere sa imi fii lider. :*

Speram sa mai stai in factiune. Dar stiu, scoala, alea alea. Bafta de revelion.

Spor la gagicute si la Roxana Babenco.

Link to comment
Share on other sites

@ @Aleksandr Lakhonin Succes mai departe nap, mi-a facut placere sa-ti fiu membru, ne mai auzim. ;)

 

Se pare ca am terminat pe locul 3 la B-Olympics, nu-i un loc de lepadat, felicitari participantilor si celor ce au reusit sa aduca cateva medalii (3): [DC]Edutuu.Alex and me, Sp3cterX and me, Dominiic si MCS!

Va urez un an nou plin de sanatate, rezultate bune la scoala (cei care sunt, majoritatea cred- laugh) si incercati sa jucati doar atat cat sa va faceti raportul, nu e nevoie sa va risipiti timpul, mesaj ce trebuie sa-l respect si eu!!!

Edited by Nicolae Adrian
Link to comment
Share on other sites

Tom e o pierdere pentru noi toti. El m-a invatat "taxi" si nu prea o sa uit asta. Mult succes Tom.

PS: Nu m-am invatat prea bine cu "Lakhnonin"

Link to comment
Share on other sites

Tomyy, chiar imi pare rau ca ne lasi, cred ca te-am suparat astazi si mie unul imi pare rau. Sper sa ne mai auzim in-game, deoarece am crescut alaturi de tine si Bogda, si bat la pariu ca si ceilalti au facut acelasi lucru. Pe scurt tu ne-ai modelat in asa fel in cat sa stim ce inseamna respectul si bunul simt. Jos palaria Tom, mult noroc.

Link to comment
Share on other sites

Desii vad peste tot posturi ce nu isi au locul aici, nu o sa dau report. E Revelionul frate cum sa fac pe nesimtitul :)) Un an nou fericit si voua si sper ca in viitor sa nu mai vad posturi pentru +1 pe aici :))>:D<<'> La multi ani!

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.