Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, vreau sa va urez UN AN NOU FERICIT! din partea clanului Infinite Battle [iB] si al factiuni Taxi San Fierro.


Multa fericire, ne-am inteles cu bune cu rele uni ma stiti, chiar mai multi, va felicit pentru tot efortul pe care l-ati dat


Link to comment
Share on other sites

Salut, vreau sa va urez UN AN NOU FERICIT! din partea clanului Infinite Battle [iB] si al factiuni Taxi San Fierro.

Multa fericire, ne-am inteles cu bune cu rele uni ma stiti, chiar mai multi, va felicit pentru tot efortul pe care l-ati dat

Mamaaaa ce efort am depuuuus. M-am chinuit in seara asta cu un gin. Fortaaaaaa. An nou fericit baieti si sa va aduca iepurasul globuri in brad si tot ce vreti. =))

PS: edutule tata ma omori cu fontul ala

Edited by DC 23andrei
Link to comment
Share on other sites

Primul meu post pe 2014 !!

La multi ani tuturor, iar acest an sa va aduca tot ce vreti si va pofteste inima!! Sa fie un an mai bun ca cel trecut, atat pe plan REAL cat si pe plan virtual. Nu uitati, luati-o usor cu bautura si sarmalele....pentru ca nu o sa mai aveti loc in taxi !!

 

PS- Nu luati in serios tot ce am spus la acewatsa ora arzie!

Link to comment
Share on other sites

Baieti....aceasta a fost ultima mea seara in San Fierro Taxi, un loc unde am muncit pe branci pentru a ajunge cineva. [F4L]Andrei mi-a dat ban pentru ca i-am dat unui referal o suma de bani care trebuia sa o primeasca, un ajutor financiar. Cel mai rau imi pare ca va pierd...timpul petrecut alaturi de voi, SF Taxi, a fost unul grozav. Nici macar o clipa nu mi-a parut rau ca am intrat aici, nici macar pentru o clipa nu am vrut sa plec de aici...am vrut sa pot va ajut pe voi, sa-l ajut pe Bogda...sa duc factiunea mai departe...sa dau tot ce pot. Tremurand scriu ultimele mele cuvinte aici...in acest topic. O sa imi lipsiti, va iubesc pe toti dar uite ca, cineva mi-a vrut raul si asa s-a intamplat. Cateodata, cel de sus ajuta doar persoanele care merita dispret...o seara buna....o sa imi lipsiti. Peace San Fierro Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Baieti....aceasta a fost ultima mea seara in San Fierro Taxi, un loc unde am muncit pe branci pentru a ajunge cineva. [F4L]Andrei mi-a dat ban pentru ca i-am dat unui referal o suma de bani care trebuia sa o primeasca, un ajutor financiar. Cel mai rau imi pare ca va pierd...timpul petrecut alaturi de voi, SF Taxi, a fost unul grozav. Nici macar o clipa nu mi-a parut rau ca am intrat aici, nici macar pentru o clipa nu am vrut sa plec de aici...am vrut sa pot va ajut pe voi, sa-l ajut pe Bogda...sa duc factiunea mai departe...sa dau tot ce pot. Tremurand scriu ultimele mele cuvinte aici...in acest topic. O sa imi lipsiti, va iubesc pe toti dar uite ca, cineva mi-a vrut raul si asa s-a intamplat. Cateodata, cel de sus ajuta doar persoanele care merita dispret...o seara buna....o sa imi lipsiti. Peace San Fierro Taxi.

Baaaaaa, nu te da batut, fa cerere de unban, fa ceva! Nu pleca tocmai tu ba !!! :|, sa mor deci asta e culmea nesimtirii s-a ajuns in halul in care admini abuzeaza prea mult de putere! Sper sa nu aiba parte nici cel care ti-a vrut raul de ce-i place lui extrem de mult. O sa-mi lipsesti Edule, Te astep oricand pe skype sa vorbim.

Edited by DC Alex69
Link to comment
Share on other sites

La multi ani si un an bun va doresc!!

Link to comment
Share on other sites

Baieti....aceasta a fost ultima mea seara in San Fierro Taxi, un loc unde am muncit pe branci pentru a ajunge cineva. [F4L]Andrei mi-a dat ban pentru ca i-am dat unui referal o suma de bani care trebuia sa o primeasca, un ajutor financiar. Cel mai rau imi pare ca va pierd...timpul petrecut alaturi de voi, SF Taxi, a fost unul grozav. Nici macar o clipa nu mi-a parut rau ca am intrat aici, nici macar pentru o clipa nu am vrut sa plec de aici...am vrut sa pot va ajut pe voi, sa-l ajut pe Bogda...sa duc factiunea mai departe...sa dau tot ce pot. Tremurand scriu ultimele mele cuvinte aici...in acest topic. O sa imi lipsiti, va iubesc pe toti dar uite ca, cineva mi-a vrut raul si asa s-a intamplat. Cateodata, cel de sus ajuta doar persoanele care merita dispret...o seara buna....o sa imi lipsiti. Peace San Fierro Taxi.

Bafta junior, zic eu ca ce te-am educat noi o sa te ajute in celelalte factiuni, numai esti asa nab ca pe timpuri.

Link to comment
Share on other sites

Sincer, imi pare enorm de rau ca pierdem o persoana ca tine...

Si mie imi pare rau ca va pierd. Apreciez cuvintele spuse.

 

Baaaaaa, nu te da batut, fa cerere de unban, fa ceva! Nu pleca tocmai tu ba !!! :|, sa mor deci asta e culmea nesimtirii s-a ajuns in halul in care admini abuzeaza prea mult de putere! Sper sa nu aiba parte nici cel care ti-a vrut raul de ce-i place lui extrem de mult. O sa-mi lipsesti Edule, Te astep oricand pe skype sa vorbim.

 

Am facut cerere pentru unban dar degeaba, nu o sa se rezolve nimic. O sa mai vorbim pe Skype, bineinteles daca si tu o sa vrei asta...

Bafta junior, zic eu ca ce te-am educat noi o sa te ajute in celelalte factiuni, numai esti asa nab ca pe timpuri.

 

Apreciez cuvintele spuse, sper sa fie cum zici tu, insa nu pot accepta ideea ca o sa fiu dat afara de aici, din familia asta....

Edited by Edutuu
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Imi cer scuze ca postez aici, vreau sa va invit sa luati parte la editia cu nr. 6 din cadrul Evenimentului pentru factiuni. Un membru de rank 4+ poate inscrie o factiune, inscrierile sunt valabile pana duminica.

Detalii aici:

http://forum.b-zone.ro/topic/174171-eveniment-special-pentru-factiuni-inscrieri-si-sponsorizari/

http://forum.b-zone.ro/topic/174173-eveniment-special-pentru-factiuni-detalii-despre-runde/

Link to comment
Share on other sites

@, say waaat? oh god, imi pare rau edutuule, a fost fun cu tine in factiune, poate dupa ce expira ban-ul vei revenii, who knows.

pana una alta, ne mai auzim pe skype/steam.

respect.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti! Se pare ca de astazi eu voi fi noul subleader. Majoritatea ma stiti de ceva timp si cunoasteti faptul ca nu sunt nici prea drastic, nici prea iertator si sunt pe undeva la mijloc. Asa ca eu, impreuna cu leader-ul nostru Bogda voi incerca sa convietuim impreuna, cu voie buna si cu glume in limita bunuilui simt, evident incercand sa va ascultam dorintele/nevoile s.a.m.d. In incheiere, deoarece nu imi place sa lungesc, sa ducem munca conducerii vechi mai departe, respectiv Tomyy/ Daniel si va doresc o vacanta frumoasa, sau ce a mai ramas din ea! Ciao!

Link to comment
Share on other sites

Felicitări Andrei, băieți se pare ca voi lua vreo doua zile pauza de la samp deoarece am o piesa arsa în unitate și nu știu care este. Mâine voi merge la un service sa vad ce pot face

Link to comment
Share on other sites

Sambata 04.01.2014 la ora 20:00 vor organiza doua activitatii pentru factiune (sunteti asteptati cu totii sa ne distram)

 

Prima activitate va fi una de tip Race pe aeroportul din San Fierro , Premiu : Locul 1 - 25,000 $

A doua activitate va fi una de tip Deagle la Gun Shop San Fierro , Premiu : Locul 1 - 25,000 $

 

Sper sa fim cat mai multi si sa ne simtim cat mai bine .

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.