Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Funiest si Alex69, imi pare rau ca plecati.. Nu stiu motivul dar am observat ca e legat de conducerea factiunii, aici nu ma bag, este decizia voastra. Vreau sa va urez mult noroc in continuare si imi pare bine de timpul pe care l-am petrecut ''impreuna'', toate cele bune! :)>-

 

Vad ca serverul nu merge, ne auzim in game cand revine.

 

Noapte buna celor ce se pun la somn!

Link to comment
Share on other sites

Funiest si Alex69, imi pare rau ca plecati.. Nu stiu motivul dar am observat ca e legat de conducerea factiunii, aici nu ma bag, este decizia voastra. Vreau sa va urez mult noroc in continuare si imi pare bine de timpul pe care l-am petrecut ''impreuna'', toate cele bune! :)>-

 

Vad ca serverul nu merge, ne auzim in game cand revine.

 

Noapte buna celor ce se pun la somn!

Neah, stai calm ii cunosc prea bine.. Pana ies ei din factiune macar sa mearga server-ul/host-ul

Link to comment
Share on other sites

Mai luam o pauza fara sa vrem. Pa samp ceva timp.

 

EDIT: @@Bogdaaaa, maine dimineata ai program de dat meditatii la o fifa :))

Edited by DC 23andrei
Link to comment
Share on other sites

Si am iesit si din factiunea mea de suflet.

Am intrat aici fara sperante, fara chef, era ultima mea sansa sa fiu acceptat undeva.

Am dat de Tomyy, care mi-a demonstrat multe si a reusit sa ma faca sa nu ies dupa 2 saptamani.

Am dat de super membrii, super oameni.

A plecat Tomyy ca si lider... Si au inceput oamenii sa li se urce la cap si sa apara pupincuristii. Suporti lucrurile, suporti, pana la un moment cand se umple paharul.

Si uite... azi am iesit din San Fierro Taxi, cu mare regret si ma gandesc ca poate mai merita sa accord o sansa... Dar asta e, cand iei o decizie la nervi.

Mult succes tuturor, chiar si celor care ma urasc. Sa va bucurati de momentele din factiune la maxim, si sa nu va certati, e pacat.

Link to comment
Share on other sites

Si am iesit si din factiunea mea de suflet.

Am intrat aici fara sperante, fara chef, era ultima mea sansa sa fiu acceptat undeva.

Am dat de Tomyy, care mi-a demonstrat multe si a reusit sa ma faca sa nu ies dupa 2 saptamani.

Am dat de super membrii, super oameni.

A plecat Tomyy ca si lider... Si au inceput oamenii sa li se urce la cap si sa apara pupincuristii. Suporti lucrurile, suporti, pana la un moment cand se umple paharul.

Si uite... azi am iesit din San Fierro Taxi, cu mare regret si ma gandesc ca poate mai merita sa accord o sansa... Dar asta e, cand iei o decizie la nervi.

Mult succes tuturor, chiar si celor care ma urasc. Sa va bucurati de momentele din factiune la maxim, si sa nu va certati, e pacat.

Pa Funiest, sper sa ne revedem in joc. M-ai ajutat cand am avut nevoie si sper sa te ajut si eu. Mult succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Si am iesit si din factiunea mea de suflet.

Am intrat aici fara sperante, fara chef, era ultima mea sansa sa fiu acceptat undeva.

Am dat de Tomyy, care mi-a demonstrat multe si a reusit sa ma faca sa nu ies dupa 2 saptamani.

Am dat de super membrii, super oameni.

A plecat Tomyy ca si lider... Si au inceput oamenii sa li se urce la cap si sa apara pupincuristii. Suporti lucrurile, suporti, pana la un moment cand se umple paharul.

Si uite... azi am iesit din San Fierro Taxi, cu mare regret si ma gandesc ca poate mai merita sa accord o sansa... Dar asta e, cand iei o decizie la nervi.

Mult succes tuturor, chiar si celor care ma urasc. Sa va bucurati de momentele din factiune la maxim, si sa nu va certati, e pacat.

@Funiest, este adevarat majoritatea sunt asa... cine nu cunoste o persoana incat sa se inteleaga ca niste amici/prieteni sa nu se mai ia la mistouri si la glume fara rost cu ei ca na cei care au respect fata de acel om nu suporta sa vada toate aberatile alea. Bafta funiest, mult notoc cu fotografiile, sper sa ti se indeplineasca toate visele in noul an!

Edited by DC Alex69
Link to comment
Share on other sites

Neata!

 

Azi 3x italiana(grav) 2x Romana(fain-somn) 1x Desen(#$%^&)

 

Bafta la scoala copii!

Edited by DC Alex69
Link to comment
Share on other sites

Vedeti ce faceti la raport fiindca s-a deschis. Nu vreau sa apara greseli precum "3 comenzi cu acelasi client intr-o ora, comenzi facute la misto in care clientul nu a stat nici 2 secunde in masina si a iesit, poze in care nu apare skin-ul clientului etc"

Link to comment
Share on other sites

@, sunt deschise pentru cei care au terminat deja raportul. Poti posta linistit si maine pana la ora 19:00

Link to comment
Share on other sites

Salutare...

Acun am ajuns acasa.

8 in teza la mate, like a boss!!

Imi pun raportul si ne auzim in game.

WTF!?

Tareee. Eu sunt mate info si abia am luat 5 in teza la mate. 6 la info, 9 la romana si 8 la chimie :)))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.