Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mda, e clară treabă şi m-am lămurit şi cu chestia asta cu rapoartele. Am avut ceva probleme la upload-ul pozelor pentru raport, ori s-au băgat câte două ori nu s-au pus toate.. ori.. nu ştiu. Am făcut 70 + comenzi, nu s-au pus toate poze. Am stat cred că 20 de minute să se facă nu mai o poză.

 

Nu mai contează, vă doresc să aveţi parte de împliniri atât pe plan virtual cât şi real.

 

Baftă San Fierro Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Mda, e clară treabă şi m-am lămurit şi cu chestia asta cu rapoartele. Am avut ceva probleme la upload-ul pozelor pentru raport, ori s-au băgat câte două ori nu s-au pus toate.. ori.. nu ştiu. Am făcut 70 + comenzi, nu s-au pus toate poze. Am stat cred că 20 de minute să se facă nu mai o poză.

 

Nu mai contează, vă doresc să aveţi parte de împliniri atât pe plan virtual cât şi real.

 

Baftă San Fierro Taxi.

Mi-a facut placere sa te cunosc , esti un baiat super :* Ai grija si tu !!

Cei care au fost sanctionati , as dorii sa va spun si eu cateva lucruri (nu ca as fi eu mai intelept sau mai atent , dar imi pare rau ca majoritatea iesiti din greseli minore.)

Aveti grija altadata cum postati raportul pentru ca "graba strica treaba!!" Eu va doresc multa bafta in continuare si multe realizari :*

Edited by Franks
Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragi colegi. Astazi s-au inchis rapoartele si cu aceasta ocazie as vrea sa va anunt ceva. Sunt in factiune de 1 luna si 1 saptamana asta inseamna 5 rapoarte. In aceste 5 rapoarte am luat de fiecaredata "Cabbie of the Week". Saptamana aceasta care urmeaza Gheran a spus asa " Atentie! Saptama aceasta daca castiga cineva Cabbie of the week altcineva decat Nexus, primeste 50.000$. In caz ca castiga tot Nexus acesta v-a fi premiat normal.Bafta " Deci as vrea sa va spun succes de pe acum :D, ne auzim in game. O seara frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Frate ce politisti fara creier. Stateam afk pe margine si mia luat pur si simplu permisul ca se plictisea el, stai ca urma sa primeasca uninvite si mia luat permisul sa imi faca rau, l-am raportat la un admin si a luat si FP, parerea mea e ca merita mult mai mult dar....ce sa ii faci asa cand ai level mic nu te baga nimeni in seama.

Link to comment
Share on other sites

Frate ce politisti fara creier. Stateam afk pe margine si mia luat pur si simplu permisul ca se plictisea el, stai ca urma sa primeasca uninvite si mia luat permisul sa imi faca rau, l-am raportat la un admin si a luat si FP, parerea mea e ca merita mult mai mult dar....ce sa ii faci asa cand ai level mic nu te baga nimeni in seama.

 

Cateodata mai dai si de astia.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/214770-propunere-taxi/ Da-ti si voi 1 plus :D sau rate 5 stele....

Link to comment
Share on other sites

Salut !

 

Mai trebuie să treacă săptămâna asta plină de proiecte după care mă apuc să fac rapoarte serioase aici.

Legat de sugestiile voastre, n-am cum să dau plus la amândouă așa că am decis în favoarea primei propuneri a lui RelaXx.

Am plecat la sală.

Link to comment
Share on other sites

Baieti , ultimul meu post aici . Vreau sa va urez multa bafta , o sa aveti nevoie . Vreau sa va multumesc pentru momentele frumoase pe care le.am petrecut aici . Poate ca nu mi.am indeplinit scopurile , am reusit sa ajung pana la rank 3 , dar ma simt implinit. Gheran , ai grija de membrii , sa te gandesti de 2 ori inainte sa iei decizii . Mihaitza , bafta la teste , ai grija pe cine accepti :) . Goosty , Curaj , va multumesc pentru ajutor , stiti la ce ma refer . Nexus , bafta la COTW ( cabbie of the week ) . Va multumesc inca o data pentru momentele frumoase petrecute aici . Bafta celor noi , nu am apucat sa ne cunoastem . Sper sa ne auzim cu bine . Va salut si o zi buna .

Link to comment
Share on other sites

Salut. Am primit cam repede uninvite, nici nu am reusit sa-mi iau ramas bun de la voi, scumpii mie :* . As dori intai sa va multumesc pentru tot, mai ales tie Gheran care m-ai ajutat si m-ai promovat pana la rank 3. Va doresc comenzi cat mai multe, s afiti ca o familie, sa fiti cei mai buni. Poate cand veti trece pe langa mine va veti saluta macar :) . Bafta la toti, sper sa ne mai auzim. :* :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

Baieti , ultimul meu post aici . Vreau sa va urez multa bafta , o sa aveti nevoie . Vreau sa va multumesc pentru momentele frumoase pe care le.am petrecut aici . Poate ca nu mi.am indeplinit scopurile , am reusit sa ajung pana la rank 3 , dar ma simt implinit. Gheran , ai grija de membrii , sa te gandesti de 2 ori inainte sa iei decizii . Mihaitza , bafta la teste , ai grija pe cine accepti :) . Goosty , Curaj , va multumesc pentru ajutor , stiti la ce ma refer . Nexus , bafta la COTW ( cabbie of the week ) . Va multumesc inca o data pentru momentele frumoase petrecute aici . Bafta celor noi , nu am apucat sa ne cunoastem . Sper sa ne auzim cu bine . Va salut si o zi buna .

Această greşeală puteai să o îndrepţi cu /cancel ad, succes mai departe !

Baftă şi ţie Dyablox.

Link to comment
Share on other sites

Această greşeală puteai să o îndrepţi cu /cancel ad, succes mai departe !

Baftă şi ţie Dyablox.

Nu a fost ad ... inainte aveam un /ad pe ctrl+c

Link to comment
Share on other sites

Nu a fost ad ... inainte aveam un /ad pe ctrl+c

Deci am inteles eu gresit, oricum incearca sa postezi la cereri unban, sigur vor intelege.

Daca erai la CNN doar nu ai facut spam ca disperatul, dadeai un ad.

In plus cunosc pe cineva care a patit exact acelasi lucru si i-a scos ban-ul.

So...give it a try !

Link to comment
Share on other sites

Deci am inteles eu gresit, oricum incearca sa postezi la cereri unban, sigur vor intelege.

Daca erai la CNN doar nu ai facut spam ca disperatul, dadeai un ad.

In plus cunosc pe cineva care a patit exact acelasi lucru si i-a scos ban-ul.

So...give it a try !

check unban request , am facut cerere imediat cum am fost banat , si nu a acceptat . eu nu am facut spam cu ip-ul respectiv , nu am dat ad cu el . l-am pus o singura data pe chatul normal din greseala , si am zis ca sigur se prinde ca e din greseala ... dupa parerea mea , nu trebuia sa fiu sanctionat atat de drastic ... dar asta e ...

Link to comment
Share on other sites

check unban request , am facut cerere imediat cum am fost banat , si nu a acceptat . eu nu am facut spam cu ip-ul respectiv , nu am dat ad cu el . l-am pus o singura data pe chatul normal din greseala , si am zis ca sigur se prinde ca e din greseala ... dupa parerea mea , nu trebuia sa fiu sanctionat atat de drastic ... dar asta e ...

Mda.... Pacat.... Te astept inapoi cand iei unban. Mai vorbim :D

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.