Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna seara,am postat in topicul de Activitati, o activitate de tip Last Car Stading.Mai pe scurt, Curaj nu a putut sa tina Activitatea,asa ca o voi tine eu.Rog sa verificati topicul si maine cine poate il astept la activitate. O seara buna!

Edited by Franks
Link to comment
Share on other sites

Buna seara,am postat in topicul de Activitati, o activitate de tip Last Car Stading.Mai pe scurt, Curaj nu a putut sa tina Activitatea,asa ca o voi tine eu.Rog sa verificati topicul si maine cine poate il astept la activitate. O seara buna!

Ma bucur ca ai facut activitatea in locul meu, sper sa rezolv cat mai repede cu lagul..

 

Veniti la activitate la 20:00 TOTI!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca ai facut activitatea in locul meu, sper sa rezolv cat mai repede cu lagul..

 

Veniti la activitate la 20:00 TOTI!!!!

Curaj, cred ca tu nu ai dreptul de a obliga membri sa vina la activitate.. Asa ca vezi de acum încolo ce scri.

Link to comment
Share on other sites

Curaj, cred ca tu nu ai dreptul de a obliga membri sa vina la activitate.. Asa ca vezi de acum încolo ce scri.

El nu are, dar eu il am, eee, mai mult sau mai putin =))

Va oblig sa veniti in numar cat mai mare la activitate, va rog :D

Link to comment
Share on other sites

Curaj, cred ca tu nu ai dreptul de a obliga membri sa vina la activitate.. Asa ca vezi de acum încolo ce scri.

Te astept si pe tine Gheran. :* Iarta-l pe colegul meu, este foarte entuziasmat.

Link to comment
Share on other sites

Curaj, cred ca tu nu ai dreptul de a obliga membri sa vina la activitate.. Asa ca vezi de acum încolo ce scri.

Ti se pare ca i-am obligat? Am spus doar, daca tu nu poti face diferenta asta nu e problema mea :-J

Link to comment
Share on other sites

Regulament Forum

- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

 

Chiar nu puteti rezista fara posturi de genul acesta? este atat de greu ?

Edited by Ducky xD
Link to comment
Share on other sites

Bun, se pare ca si dupa sedinta de saptamana trecuta activitatea voastra nu s-a schimbat deloc. Vom incepe sa luam masuri atunci. 3 prezenti a o activitate?! Glumiti?

Ar trebuii sa intelegi si tu ca este vacanta si nu tot timpul toata lumea este prezenta.Cred ca si tu ai o viata persoanala si iti faci putin timp liber sa iesi pe afara.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebuii sa intelegi si tu ca este vacanta si nu tot timpul toata lumea este prezenta.Cred ca si tu ai o viata persoanala si iti faci putin timp liber sa iesi pe afara.

Da.. si din 30 si ceva de membrii fix atunci tot inafara de 4 membrii erau afara nu?
Link to comment
Share on other sites

Da.. si din 30 si ceva de membrii fix atunci tot inafara de 4 membrii erau afara nu?

Defapt suntem 28 in factiune, si sunt persoane de nu au mai intrat de 2 zile.Eu am incercat sa vin la toate activitatile, ieri am stat 12 ore online, am facut si activitate si am fost foarte multumit de cum a decurs.

Link to comment
Share on other sites

@GF Gheran, ma, eu ii incurc paia din taxi ls ca eu acolo am parcat masina, deci ar trebuii sa imi multumiti ca le fac zile fripte prin simplul fapt ca imi parchez masina la ei :))

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei noi intrati. Raportul incepe de Sambata ora 00:00 pana Vineri ora 23:59. Adica cei care au intrat azi, pot incepe raportul de la noapte..Mai exact de la 00:00.

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi, de astzi fac si eu parte din SF Taxi. Sper sa ne intelegem cat mai bine.
Tin sa-i multumesc lui Goosty pentru amabilitatea de care a dat dovada in timpul testului, dar tin sa-i multumesc si lui Gheran pentru /invite.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi. Sper sa va simtiti minunat si sa stati cat mai mult alaturi de noi. Va doresc succes in noua cariera de taximetrist, sport la comenzi si la facut banuti :*.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.