Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

O sa mai postez o singura data aici i-ar daca se va mai repeta si de data asta am sa trec direct la sanctiuni deorece multii imi zic ca favorizez :

Regulament Forum
- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.
- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.
Cine mai posteaza posturi din 3 cuvinte are FW in joc.

 

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, sper sa va simtit excelent si sa stai cat mai mult alaturi de noi, sa nu urmati exemplul lui Curaj si Franko. Incercati sa fiti activi, cat mai multe comenzi la raport si o sa aveti de castigat. Va urez mult succes in cariera de taximetrist.

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi si noi colegi. De azi inainte sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem si sa facem o treaba excelenta impreuna. Multumesc Gabriel pentru sansa acordata si increderea pe care ti-ai puso in mine. Ne auzim pe [/f]!

Link to comment
Share on other sites

Neața dragi colegi. Neavând somn și neavând ce face a trebuit să intru și eu pe PC ... :)) Ne auzim pe [/f] când intră și lumea până atunci mă distrez singur =))

 

P.S.: @, ni mă ce am găsit eu aici ... :* Ce vremuri ... Îți mai aduci aminte când te ofticai că eu câștig toate eventurile :)))

Mp9GEUY.png

FhYJcVo.png

Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, Ai idei bune. Sper sa fie implementate.

 

 

# Ce mai face taximetristii? Cam liniste pe aici .. Ghytza cand mai joci o fifa? :)) Daca nu mai am lag. :|

 

 

 

 

Mersi. Primele 2 sunt în Stand-By acum rămâne decizia lui Gabriel. Boss, eu joc fifa când nu mai ai bulanu ală imens când eu șut 30 de șuturi și 0 goluri și tu dai 5 șuturi și dai 1 gol ce pot să zic ... Mă rog, acum vreau să fac niște comenzi, mai jucăm noi fifa :)

Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, =)) Da. Eu am 100 de comenzi .. fac mai deseara, poate mai jucam un meci si deseara.

 

 

# eu am iesit am niste treaba, bafta la comenzi .. Maine avem activitate?

Asta înseamnă ca bestu e al tău ;) Jucăm când îmi permite și mie timpul, vedem noi. Activitate avem mâine de la orele 16:00 și 19:00. Baftă!

Link to comment
Share on other sites

Asta înseamnă ca bestu e al tău ;) Jucăm când îmi permite și mie timpul, vedem noi. Activitate avem mâine de la orele 16:00 și 19:00. Baftă!

Nu ai auzit de Rabitu, el i.a bestul mai mult ca sigur :))

Link to comment
Share on other sites

Ghytza, mâine dimineață la fifa, mi l-am tras iar si merge

 

 

# ce mai face fetilii? Merg comenzile? Nu-i nici un film bun la tv.. Stau pe tel si mă uit pe forum si ascult manele =))

 

# activitatea de mâine durează 3 ore, de la 16:00 pana la 19:00 sau cum?

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.