Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutari taximetristi. Ce faceti?

 

@Baietii cu cearta, incetati ca vad toti cat de nobi puteti fi. Daca vreti sa va certati neaparat faceti-o in game, ca sa nu vada toata lumea.

PS: aratati ca niste fete pe stop

Link to comment
Share on other sites

Salutari taximetristi. Ce faceti?

 

@Baietii cu cearta, incetati ca vad toti cat de nobi puteti fi. Daca vreti sa va certati neaparat faceti-o in game, ca sa nu vada toata lumea.

PS: aratati ca niste fete pe stop

 

Adevar graiesti, sultane! Cu astea am spus tot!

Link to comment
Share on other sites

Atentie!
Doresc sa va fac cunoscuta strangerea de fonduri numita "Copii fara o mana". Eu (SilviuM) m-am apucat de rpg3 si am nevoie de ajutor financiar, deci cine doreste sa ajute este rugat sa-mi dea un pm, call in game, orice.

Link to comment
Share on other sites

Neata SF Taxi.

Bine v-am gasit.

Gata si cu inactivitatea.. trecem la raport. In ultimele 2 saptamani nu prea am intrat, intram putin la war-uri. Din pacate am avut multe teste/teze/simulari X( X( .

Mi-am neglijat functia de rank 4, sper sa nu dezamagesc.

Ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, Cu ce sa te ajut Silvia? Trebuia bani pe rpg 3? Sau cum?

 

@, Toti avem unele chestii de facut, nu cred ca ai dezamagit pe ninemi...adica...pe mine...de 2 saptamani nu am mai vazut nimic de la tine femeie :)) m-am saturat sa-l platesc pe Vasco pentru servicii :)))))))))))

 

@, O stafida :))))

Link to comment
Share on other sites

cum am mai zis, continui sa ma surprinzi intr-un mod negativ. Inca nu inteleg anumite lucruri si de ce faci asa, oricum vedeti si voi zilele astea, am inteles ca s-au post hunterii pe taximetristi.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu inteleg cu ce ii ajuta daca fac rau taximetristilor...nici macar nu se mai face pe forum sa capete posturi....nu stiu ce le trece prin cap...

 

Oricum...daca stim locatiile bine...n-are ce sa ne faca.

Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, Cred ca in Fabrica de Biscuiti si Iaurt... e tare acolo, am vorbit cu mai mult prieteni de acolo si a zis ca e un baiat de nota 10 asasin asta, nu il cunosc, dar na, ma las pe mana prietenilor.

@, Lasa-l Ba, incetu cu incetu se fabrica otetu

Ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

@, Salut man. Bine ai revenit ... imi era un dor de tine de n-am ce manca la noapte :))

 

@, Shhhh...daca-ti dau doua palme cu piciorul iti aplauda umerii :)))

 

@@South Silviu, Si la mine te chinuiai sa explici pe /f a :))) huaaa :))) stii ca-s nab :))

Link to comment
Share on other sites

Auziti, merge cleo 4.3 acum si pe asta, nu? Vreau sa-mi bag la loc modurile si mna...

Merge merge. Eu am 4.3 si imi merg toate modurile.

 

@@South Silviu, Si la mine te chinuiai sa explici pe /f a :))) huaaa :))) stii ca-s nab :))

Pai m-ai intrebat pe /f, pe /f ti-am raspuns. No? :))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.