Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Frumos , imi place , dar ce program folosesti? Eu las semnatura asa, e simpla si la obiect. Nu ma sinchisesc prea mult, mai degraba ma ocup de profil pe forum, apropo am editat adineauri, uita-te si spune-mi daca iti place.

 

@, N-ai tu idee de cate ori te-a inselat pe la spate :)) Daca nu stii sa intorci capul..mna//problema ta :))))

 

Restul ce faceti? Ce mai ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Ok, deci cum mi-am pus deja demisia vreau sa spun cateva lucruri ...

 

Taxi Company Owner

florynn_fly = Un lider ca stie cum sa-si faca treaba, si ofera o sansa tuturor jucatorilor !

 

Taxi Company Manager

[uS]Vlad = Cel mai " J M E K " sub-leader pe care l-am avut ! Stie cum sa glumeasca si stie cum sa guste o gluma !

 

Shift Supervisor

[rTn]CaSaNoVa = Un tip foarte calm, glumet. Mereu la locul lui si cu cei 7 ani de acasa!

[GF]Tiblerone = Nu am apucat sa-l cunosc 100% dar este foarte de treaba baiatu !

[rTn]AnDr3y. = Nici pe el nu l-am cunoscut 100%. Este genul " Tacut, dar mortal ! ".

 

Dispatcher

[rTn]EsSeX = Nu l-am cunoscut 100%, stie sa glumeasca si este foarte serios.

[uN]Harddy = Iubirea mea ! Cand am intrat in aceasta factiune nu stiam pe nimeni ! Tu m-ai ajutat sa ma integrez si incelasi timp m-ai invatat aceea gluma cu " cuc-ul " pe care o s-o impart mai departe, daca nu te superi. ( Si Vlad mi-a zis-o ;]] ). Apropo, esti iubirea mea Nr.1 !

[uS]Vasco = Vaselina ... Hmm, ce sa spun despre tine ? Esti alunecos :]]. Glumesc ma, esti foarte de treaba si glumet. P.S.: Eu ti-am dat COMBO CUC ! ( http://imgur.com/RcUj2FH )

Cabbie

Arres.[VIPz] = Foarte ZEW baiatu asta :]]

[uN]Paharel = Of, of, offf ! Iubirea mea Nr.2 ! Esti cel mai de treaba baiat pe care l-am cunoscut, cam nab de felul tau. :]]

Creskova = Nu te-am cunoscut 100%.

Mazoku = Nici pe tine nu te-am cunoscut.

Sbx = AFK-ist baiatu asta :]].

[uN]BlasT.. = Iubirea mea Nr.4 ! Chiar daca nu stiai =]]. Foarte calm, ajutator, baiatu asta. Ca toate iubirile mele :]] P.S.: Dar imi mai dai adresa ta ? Sa-ti trimit Vodka :]]

[HG]mindreanu = Stie sa ia cuc foarte bine !

 

Taxi Rookie

[HG]Mr.Madalin99 = Vorbeste mult pe [/c], deloc pe [/f].

[uN]TrollFaceManiac = Iubirea mea Nr.5 ! Este un baiat de treaba, stie sa guste glumele, ajutator.

RemIX = Sper ca ti-am scris bine numele ;]]. De treaba, tacut si calm.

 

Trainee

Aici nu-i cunosc pe toti, ii voi mentiona doar pe aceia pe care-i cunosc.

[HG]Rad0ne = Foarte " fortza " baiatu.

DumCom = Smecher baiatu, de treaba.

[rTn]Dereck = Iubirea mea Nr.3 sau 4 :]]]. Le incurc. Foarte saritor !

Ansife = Ne-am mai certat noi, dar sper sa nu porti pica ! Eu nu am nimic cu tine.

[uW]byClaudyU.. = Era sa uit de tine Chiedyy. :]] Esti foarte de treaba ba baiatule ! Pune mana si mananca sa ajungi la pedalele de la Sultan ! Iubirea Nr.6 !

 

Vreau sa va spun ca m-am simtit excelent aici !

Nu am nimic de reprosat liderului, sau altui membru.

Eu sper ca nu v-am suparat cu nimic, si daca da. Imi cer sincer scuze !

Cei de Rank 1 sau cei pe care nu i-am cunoscut 100% voi presupune ca sunt niste baietii de treaba, calmi, si foarte saritori !

Imi pare rau ca plec de aici, dar vreau sa-mi incerc norocul si in alta parte.

Va pwpa Arres.[VIPz], zis si Timotey

P.S.: Sper sa primesc ocazia de a reintoarce in trecut si sa va gasesc pe toti aici !

Multumesc inca odata florynn_fly !

Cum aceasta este prima mea factiune, vreau sa spun cate ceva si despre ea, nu doar despre membrii ei.

Aceasta nu este o factiunie oare care, sau o companie de taxi ... Acesta este o familie !
Mereu am avut portile deschise si am acceptat noi " strainii " care mai apoi ne-au devenit prietenii si in cele din urma frati !
Eu sper ca acest lucru nu se va schimba, indiferent de lider !
Sper ca intr-o zi, vom putea face o reuniune !
P.S.: Daca am omis un membru pe care-l cunosc, sa-mi zica pe [/f] sau pe forum.

 

 

 

 

 

 

Edited by Andy aka Timotey
Link to comment
Share on other sites

@, Ramas bun drag prieten , o sa-mi fie foarte dor de tine , o sa-mi lipsesti mult esti un tip super, stii sa tii la gluma , esti sincer si realist. Ce sa zic...o sa fie putin cam gol pe /f fara tine ... dar na...este decizia ta si pana la urma urmzei de drum vrei, ce drum iti place. Ai grija de tine fratioare, tinem legatura, si poate mai vii pe aici. Bafta multa !

Link to comment
Share on other sites

Ok, deci cum mi-am pus deja demisia vreau sa spun cateva lucruri ...

 

Taxi Company Owner

florynn_fly = Un lider ca stie cum sa-si faca treaba, si ofera o sansa tuturor jucatorilor !

 

Taxi Company Manager

[uS]Vlad = Cel mai " J M E K " sub-leader pe care l-am avut ! Stie cum sa glumeasca si stie cum sa guste o gluma !

 

Shift Supervisor

[rTn]CaSaNoVa = Un tip foarte calm, glumet. Mereu la locul lui si cu cei 7 ani de acasa!

[GF]Tiblerone = Nu am apucat sa-l cunosc 100% dar este foarte de treaba baiatu !

[rTn]AnDr3y. = Nici pe el nu l-am cunoscut 100%. Este genul " Tacut, dar mortal ! ".

 

Dispatcher

[rTn]EsSeX = Nu l-am cunoscut 100%, stie sa glumeasca si este foarte serios.

[uN]Harddy = Iubirea mea ! Cand am intrat in aceasta factiune nu stiam pe nimeni ! Tu m-ai ajutat sa ma integrez si incelasi timp m-ai invatat aceea gluma cu " cuc-ul " pe care o s-o impart mai departe, daca nu te superi. ( Si Vlad mi-a zis-o ;]] ). Apropo, esti iubirea mea Nr.1 !

[uS]Vasco = Vaselina ... Hmm, ce sa spun despre tine ? Esti alunecos :]]. Glumesc ma, esti foarte de treaba si glumet. P.S.: Eu ti-am dat COMBO CUC ! ( http://imgur.com/RcUj2FH )

Cabbie

Arres.[VIPz] = Foarte ZEW baiatu asta :]]

[uN]Paharel = Of, of, offf ! Iubirea mea Nr.2 ! Esti cel mai de treaba baiat pe care l-am cunoscut, cam nab de felul tau. :]]

Creskova = Nu te-am cunoscut 100%.

Mazoku = Nici pe tine nu te-am cunoscut.

Sbx = AFK-ist baiatu asta :]].

[uN]BlasT.. = Iubirea mea Nr.4 ! Chiar daca nu stiai =]]. Foarte calm, ajutator, baiatu asta. Ca toate iubirile mele :]] P.S.: Dar imi mai dai adresa ta ? Sa-ti trimit Vodka :]]

[HG]mindreanu = Stie sa ia cuc foarte bine !

 

Taxi Rookie

[HG]Mr.Madalin99 = Vorbeste mult pe [/c], deloc pe [/f].

[uN]TrollFaceManiac = Iubirea mea Nr.5 ! Este un baiat de treaba, stie sa guste glumele, ajutator.

RemIX = Sper ca ti-am scris bine numele ;]]. De treaba, tacut si calm.

 

Trainee

Aici nu-i cunosc pe toti, ii voi mentiona doar pe aceia pe care-i cunosc.

[HG]Rad0ne = Foarte " fortza " baiatu.

DumCom = Smecher baiatu, de treaba.

[rTn]Dereck = Iubirea mea Nr.3 sau 4 :]]]. Le incurc. Foarte saritor !

Ansife = Ne-am mai certat noi, dar sper sa nu porti pica ! Eu nu am nimic cu tine.

[uW]byClaudyU.. = Era sa uit de tine Chiedyy. :]] Esti foarte de treaba ba baiatule ! Pune mana si mananca sa ajungi la pedalele de la Sultan ! Iubirea Nr.6 !

 

Vreau sa va spun ca m-am simtit excelent aici !

Nu am nimic de reprosat liderului, sau altui membru.

Eu sper ca nu v-am suparat cu nimic, si daca da. Imi cer sincer scuze !

Cei de Rank 1 sau cei pe care nu i-am cunoscut 100% voi presupune ca sunt niste baietii de treaba, calmi, si foarte saritori !

Imi pare rau ca plec de aici, dar vreau sa-mi incerc norocul si in alta parte.

Va pwpa Arres.[VIPz], zis si Timotey

P.S.: Sper sa primesc ocazia de a reintoarce in trecut si sa va gasesc pe toti aici !

Multumesc inca odata florynn_fly !

Cum aceasta este prima mea factiune, vreau sa spun cate ceva si despre ea, nu doar despre membrii ei.

Aceasta nu este o factiunie oare care, sau o companie de taxi ... Acesta este o familie !
Mereu am avut portile deschise si am acceptat noi " strainii " care mai apoi ne-au devenit prietenii si in cele din urma frati !
Eu sper ca acest lucru nu se va schimba, indiferent de lider !
Sper ca intr-o zi, vom putea face o reuniune !
P.S.: Daca am omis un membru pe care-l cunosc, sa-mi zica pe [/f] sau pe forum.

 

 

 

 

 

 

Salut, bafta in continuare sper sa-ti gasesti locul in FBI, dupa cate am auzit. Iti urez succes, si tine-o tot asa. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

@A N S I F E Mor, m-am pisat pe mine de ras ba (frec un salam) mulg vacile :))))))))

Clar frate, cu destia, se duce dreq samp-ul.

Deci nu pot sa ma mai opresc din ras =]]]]]]]]

Edited by Chiedyy
Link to comment
Share on other sites

@, Ce ai baut? :)) Ce facui de razi ca sfecla :)))))) ti-am zis sa nu mai fumezi grausor de sobolani :))

 

@, Bine baaaaaaaaaaaa ramai aici cu mine printesa <3 cu cine mai fa ceu caterinca a? Hai zi? Sa nu te mai prind ca pui demisia ca te bat si te ud cu apa.

 

Restul ce faceti? Cum o mai duceti?

 

Welcome celor noi sper sa va simtiti excelent, daca aveti nevoie de cuc Arres are pentru toata lumea <3

Link to comment
Share on other sites

@ Gata SEFULE !

Nu mai plec, stau sa ma bag in discutii :]]

 

Ce faceti Taximeveselilor ?

Arres. is back ! #RememberTimotey

 

EDIT:

@ Uite ce ti-am facut ! Nu mai am poza aia cand am facut noi doi nunta, stii cu anuntul ala, din pacate ...

Daca o ai sa mi-o dai mie, ca sa pot face niste retusuri la poza.

 

zIwLx3U.png

Edited by Andy aka Timotey
Link to comment
Share on other sites

@ Gata SEFULE !

Nu mai plec, stau sa ma bag in discutii :]]

 

Ce faceti Taximeveselilor ?

Arres. is back ! #RememberTimotey

 

EDIT:

@ Uite ce ti-am facut ! Nu mai am poza aia cand am facut noi doi nunta, stii cu anuntul ala, din pacate ...

Daca o ai sa mi-o dai mie, ca sa pot face niste retusuri la poza.

 

zIwLx3U.png

Ce tare :)) Felicitari, chiar incepi sa te pricepi la photoshop. Daca exersezi putin ajungi bun in ceea ce faci <3 pwp si ma bucur ca ramai.

Link to comment
Share on other sites

@ Sa dea Domnu sa ajung bun ;]]

oj1A2NS.png

Ma prostesc si eu pentru inceput :]]

Si din prosteala ajung la ceva serios.

Acum un an, sau doi ani, stiam sa fac bine, dupa care m-am lasat si acum sunt 0% Talent Photoshop

Nu mai am Fonturi / Texturii / Etc.

Link to comment
Share on other sites

@, Mersi mult de semnatura, e super. Cat ti-a luat sa il faci? imediat dau edit si o pun la semnatura <3 tine-te tare de photoshop, poate ajungi moderator cine stie. Iubi eu o sa fiu cam inactiv zilele urmatoare, sa ai grija ce faci si cui dai cuc ca te mananc :))

 

@, Incearca sa nu mai faci posturi de genul, daca faci post aici scrie mai mult altfel o sa fii sanctionat daca se uita adminii...nu iti zic din rautate...iti zic din prietenie..ca n-are rost sa iei sanctiune.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Taximeveselilor !

Ce faceti ?

 

@ Ok, ok. Ma tin de Photoshop ;]]. Putin mi-a luat.

Pacat ca nu stiu sa fac ceva de genu asta:

Dqc7hMy.png

Nu am idee cum sa bag poza in scris :]]].

Apropo, nu-i nevoie de +-uri ...

Am facut-o ca ma plictiseam.

Link to comment
Share on other sites

@, Poi daca le meriti <3 apropo la mine e nevoie :)))))))))) te superi daca pun asta la semnatura? Eh..nu cred...felicitari inca o createi super.

 

Baietii nu scapati de mine pana joi, abia de joi incep munca :((

 

Restul ce faceti?

 

Florine..nu mai accepta ma toti nabii..is satu-l sa-i pic...unii nu stiu ce-i ala fare...

Link to comment
Share on other sites

@

Te rupe BeeTe in bataie cand vede ca i-ai ciordit semnatura =]]]]]

Glumesc ma :]]. Poti s-o pui.

 

@ Ce-ai ma cu gramatica lui ? Aaa ? Cu gramatica asta a lui a trecut de :

  • GRADINITA
  • CLASA I
  • CLASA II
  • CLASA III
  • CLASA IV
  • CLASA V
  • CLASA VI
  • CLASA VII
  • CLASA VIII
  • EXAMENUL NATIONAL ( + SIMULARILE ! )
  • Liceul si dupa BAC-ul, daca la luat.

Ai luat BAC-ul ?

 

Restu ce faceti ?

 

EDIT:

 

@

Victima mea de Photoshop !

Uite ca invatai si cum se face aia cum ti-am dat-o mai devreme =]].

 

vuHI5hD.png

Edited by Andy aka Timotey
Link to comment
Share on other sites

@@TrollFaceManiac Esti genial ! Mai dat pe spate cu acest post de milionale !

Clar +1 ! Nu se poate !

 

Poftim ma, acum nu-ti inchipuii ca-s nu stiu ce expert si stiu sa fac bine :]].

kb64CN6.png

3gqx5jm.png

 

Fii atent, daca nu-ti plac astea ..

Alege un font de aici : http://www.dafont.com/

Si-mi zici in Game cum se numeste, dupa care revin cu Edit

Link to comment
Share on other sites

@TrollFaceManiac Bine facem, pe aici si noi. Un raport, ba un rob si un work. O ducem bine.

Ce sa zic de butu' de Arres, toata ziua sta cu ochii-n Photoshop sa-i dea Harddy cuc :))

@Andy Aka Timotey Ba fa si mie o semnatura deaia daca esti baiat bun si mai vrei cucu'.

Te astept pe compose new. Hai baga mare si fa o deaia. Smechera sa fie ca te sparg :)))

Revin cu cuc in game.

Link to comment
Share on other sites

Salutare gayz! Ce mai faceti? Eu mor de cald, e cod portocaliu de canicula la mine, azi au fost 39 de grade la umbra...

Ce parere aveti de noul meu avatar? E facut de un vecin de la mine :)

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.