Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ce faceti ma pradutorilor?Cum o mai duceti?Va urez azi distracite placuta la acceasta activitate neobligatorie.Fie ca cel mai bun dintre voi sa castige concursul.Chiar imi doream sa nu lipsesc de la nici-o activitate fie ea obtionala sau nu,dar am avut meci dimineata,dar nu este necaz am castigat cu 8:0.Bafta tuturor.Raul,Sendrel si Mr.V daca ve-ti fiti demisi pana ajung eu acasa vreau sa va urez de acum multa bafta in contiunuare.Bafta baieti.

Edited by Stefy1515156
Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce face baietii?Deci vreau sa il felicit pe preacuviosul Kolarov pentru rank-ul dobandit, il meritai mai ales cat ai lucrat cu mine la activitati, stiu ca vineri nu ti-a fost usor cu astia care nu te lasau sa faci activitatea, dar a fost ok. Urat din partea celor de rank 1 care s-au invoit/ se vor invoii pentru motive banale, foarte foarte urat, noi ne straduim sa iasa bine ceva sa ii ajutam pe ei si da.. cu asta ne rasplatesc, va las un video cu cateva momente frumoase din saptamana aceasta:

Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce face baietii?Deci vreau sa il felicit pe preacuviosul Kolarov pentru rank-ul dobandit, il meritai mai ales cat ai lucrat cu mine la activitati, stiu ca vineri nu ti-a fost usor cu astia care nu te lasau sa faci activitatea, dar a fost ok. Urat din partea celor de rank 1 care s-au invoit/ se vor invoii pentru motive banale, foarte foarte urat, noi ne straduim sa iasa bine ceva sa ii ajutam pe ei si da.. cu asta ne rasplatesc, va las un video cu cateva momente frumoase din saptamana aceasta:

Multumesc Madutzu, consider ca acesta saptamana a fost o cooperare reusita in care am putut sa-i mai distram pe colegii nostrii. Sper ca pe viitor sa cooperam la fel de bine, iar activitatiile sa aibe prezente record si sa ne si distram la ele.

Edited by Kolarov
Link to comment
Share on other sites

Salutare, bine ai venit Diesel, sper sa te simti bine in factiune. Ce mai ziceti colegi?

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Foarte frumoasa cooperare @@Kolarov, si @@Madutzu99 ADM, si multumim pentru ca ati facut aceste frumoase activitati si am scapat de monotonie, eu zic ca eu fost destul de frumoase activitatile si apropo frumos video.

 

@@10 MOTORINA VIP, Bun venit sper sa te acomodezi rapid si mult succes la raport

 

Bun venit/ Bine ati revenit celor noi!!

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Deci cand este intelegere poti construi si universul, Kolarov chiar daca e mic de varsta este un baiat destept, eu unu ma inteleg cu el, adevarul este ca am ramas foarte surprins de noua generatie rank 1, exact ca membrii din 2012=2013, in special cei noi intrati, sunt baieti de nota 20+, cand o luat cosmin eusebiu mute ma asteptam sa puna demisia si cacaturi de astea, de unde ma el radea mai tare ca noi, exact asta e sa simti momentul... ba deci nu vezi dusmanie intre astia, se inteleg intre ei zici ca is frati, exact ce ne trebe noua, nu fug dupa rank nu vorbesc urat, sunt calmi si foarte comici, BIG like, m-au ascultat la sedinta, mai enervanti sunt astia rank 3+ decat astia noi intrati, ai frate cu cine vorbii..

Link to comment
Share on other sites

Salutare la toti sfintii sa nu mi-o pupati cu dintii, ce fac prietenii mei?care mai e treaba? Stefy e si el baiat mare face activitati una alta.. va las si o melodie

Salut, ce sa facem si noi, pe SA:MP. Ne face Stefy la activitati toata ziua, nu mai scapam :))

Link to comment
Share on other sites

Ce sa facem mai Mada putin raport.Voi face activitati cat timp voi avea bani,am multe planuri de activitati si vreau sa le pun in aplicare dar nu acum.Sper ca activitatea de miercuri sa fie una reusita.

Link to comment
Share on other sites

De ai nevoie de ajutor la activitate apeleaza la Madutzu99 si Kolarov iti garantez ori dai faliment ori iti iese brici.. secretul e sa nu te impui prea tare. ii lasi calm si merg singuri, in cazul extrem recurgem la sanctiuni, activitatile trebuie sa fie amuzante, intelegi tu :) mai postati si voi pe aici, e mai la indemana sa deschizi telefonu si sa vorbesti aici

Link to comment
Share on other sites

Vorbim ca avem chef de joc. Mai destindem putin atmosfera, succes cu organizatul activitatii Stefy, respectiv Baoke, sper sa va iasa activitatea exact cum doriti!

Link to comment
Share on other sites

Salutare Madule, ce sa facem si noi, ne pregatim pentru multele activitati ce urmeaza.

Link to comment
Share on other sites

Clanul Ultras Victor, te inivita sa participi Duminica pe data de 24.07.2016 la ora 16:00 la festivalul motociclistilor. La aceast festival ne vom intalnii cu iubitorii motocicletelor, chiar si al ATV-urilor. Vom organiza o parada formata din (NRG-500,Faggio, Quad, Wayfarer, FreeWay,Bf-400, PCJ-600,Sanchez), plecand din Las Venturas spre Los Santos pe plaja. Vom face poze, poate chiar si o filmare.

 

*Dar nu va avea loc doar o plimbare, pentru detinatorii motocicletelor avem o tombola.

Tot ce trebuie sa faci este doar te inscrii, iar daca ai noroc in ziua extragerii chiar daca esti online sau offline, poti fi chiar tu castigatorul unuia din cele 3 premii acordate.

Va asteptam cu drag, Clanul [uV] Ultras Victory !!!

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/345968-motorfest-b-zone-edita-1-24072016-bonus-extragere/#entry5211502

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi, nu uitati ca maine la ora 14:30 avem sedinta si activitate. Am facut si eu un video astept sfat-uri sunt mai nou deci nu va asteptati la cine stie ce.

 

 

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.