Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nu stiu frate, am vorbit si cu Wedin, revenirea asta a mea nu e de durata, vine vara si incep munca, eventual seara de la 8 la x, dar vedem

Prima data sa incep munca sa vad cum ma descurc cu oboseala si apoi o sa aplic ori aici ori altundeva. Ramane de vazut.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Nystor said:

Nu stiu frate, am vorbit si cu Wedin, revenirea asta a mea nu e de durata, vine vara si incep munca, eventual seara de la 8 la x, dar vedem

Prima data sa incep munca sa vad cum ma descurc cu oboseala si apoi o sa aplic ori aici ori altundeva. Ramane de vazut.

aplica ma in sf taxi acum ca te bat, o sa ai timp si cand o sa muncesti, si eu vreau sa ma angajez in vara, dar o sa-mi fac timp seara

de florynn fly ce mai zici ca are si de invatat, e si cu munca si cu toate si tot are timp sa intre cateva ore acolo?

Edited by North WediN
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2018 at 7:43 PM, Roice Legend said:

Mă faci sa rad, nu are nici macar o importanta de pe ce cont de forum postezi o activitate optională.

ba cam are frate, uite eu asa pot sa fac anumite topicuri / post-uri pe forum sub pretextul ca sunt WediN, iar in joc el va avea probleme, undeva in regulamentul forumului scria sa se pastreze un singur cont de forum la un singur cont de samp, nu sunt sigur daca mai e valabila, dar stiu ca era.

Edited by Heisenberg ToV
Va* agramatule
Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Verificati anunturi importante. Este legat de raportul de activitate. Bafta celor ce sustin BAC-ul.

 

Nice,

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.