Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Drunkard VIP,

Ma scuzati ca postez aici dar am vazut ca liderul a acceptat contul meu in acest gang. Vreau sa ii transmit ca NU SUNT EU CEL DE PE CONT, contul a fost furat si vandut. Ai aici dovada, in primul rand cum sa ii fac post pentru amenintari fratelui meu Adrian? http://www.rpg.b-zon...rs/report/27102Apoi aveti acolo niste poze. Oricum, contul o sa fie banat cat de curand ca am trimis un p.m. la Kelton, mersi de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Faceti fratilor cerere de pachete de anunturi. Sa facem un spam dinala pe, [/news] ca recrutam, incat sa ii facem ce ceilalti sa aplice doar sa nu mai vada atata spam =)). Serios vorbesc... Ar trebui sa facem ceva sa mai aducem niste membrii. :D

Edited by South JoKenzy
Link to comment
Share on other sites

Noroc. Primu' best in ELC: http://imgur.com/qBuJ8k4

 

M-a luat la teste un admin si am stat 30 min :O si ce crezi? Sunt curat ca lacrima :P

 

Si pentru astia din 69 care mai trec pe aici cu un ochi, va saluta Firu mondialu' !

Edited by C l a u 0 7 VIP
Link to comment
Share on other sites

Asta e, eu am avut primu wrost de cand sunt El Loco Cartel nu cum spuni alti ca in fiecare seara am -10, e primul meu wrost, aseara am avut + si la primu war am avut +, sper sa castigam cateva turf-uri si sa lucram in echipa si cum zice si D@rk in demisie sa ascultati si voi de rank mai mare..

Link to comment
Share on other sites

Asta e, eu am avut primu wrost de cand sunt El Loco Cartel nu cum spuni alti ca in fiecare seara am -10, e primul meu wrost, aseara am avut + si la primu war am avut +, sper sa castigam cateva turf-uri si sa lucram in echipa si cum zice si D@rk in demisie sa ascultati si voi de rank mai mare..

Oricum tre' sa pui mana sa te antrenezi, sa nu mai vad - mai mare de 5 din partea ta. Valabil si pentru restul care sunt in aceasta situatie.

Link to comment
Share on other sites

Oricum tre' sa pui mana sa te antrenezi, sa nu mai vad - mai mare de 5 din partea ta. Valabil si pentru restul care sunt in aceasta situatie.

Si voi sa aveti o tactica mai buna, dar haide ma ca a fost primu meu wrost, miercuri am facut + si la war-ul celalalt tot +.. ma antrenez..

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult la toti, oricum la El Loco Cartel nu renunt!, ma simt mandru asa, deci stiu ca nu am muncit geaba pe acest server, acum am primit rasplata mult visata, era dorinta mea cea mai mare.

Link to comment
Share on other sites

Maine la antrenament vreau prezenta maxima. Faceti invoire doar cu un motiv bine intemeiat. Nu vreau sa vad de la voi motive de genul "sunt plecat". NU VOR FI ACCEPTATE ASEMENEA INVOIRI.

Edited by South JoKenzy
Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi. Nu mi-a placut de loc acest antrenament, deoarece am fost foare putini, iar antrenamentul nu prea si-a avut rostul. Dar macar stiu care sunt membrii activi in acest gang. Stiu ca pe membrii care au fost prezenti mo pot baza 100%. Imi pare rau ca multi membrii din ELC au plecat. Membrii care erau ok si activi. Ce daca fac - la war. Macar vad ca se straduiesc si incearca sa vina, nu ca altii care nu vin la war/antrenamente/sedinta, nu ca cei care posteaza la fiecare activitate imortanta rapid la topicul de invori cum ca "au treaba" si in plus, tot aia sunt tari in gura ca de ce nu sntem activi si ca de ce nu castigam warurile. Nu am treaba cu nimeni, nu ma intelegeti gresit, doar ca ma supara foarte tare aceasta nepasare. Dar va asigur ca acesit membtii inactivi nu vor mai sta mult in gang. Inca odata, RESPECT celor care isi dau silinta sa vina la antrenamente/sedinte/waruti. P.S. Este un moment mai dificil pentru gang, dar nu va faceti griji, o sa renastem ca un Pheonix(sper ca am scris bine :D=)) )din cenusa. #SFPORTOCALIU

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi. Nu mi-a placut de loc acest antrenament, deoarece am fost foare putini, iar antrenamentul nu prea si-a avut rostul. Dar macar stiu care sunt membrii activi in acest gang. Stiu ca pe membrii care au fost prezenti mo pot baza 100%. Imi pare rau ca multi membrii din ELC au plecat. Membrii care erau ok si activi. Ce daca fac - la war. Macar vad ca se straduiesc si incearca sa vina, nu ca altii care nu vin la war/antrenamente/sedinta, nu ca cei care posteaza la fiecare activitate imortanta rapid la topicul de invori cum ca "au treaba" si in plus, tot aia sunt tari in gura ca de ce nu sntem activi si ca de ce nu castigam warurile. Nu am treaba cu nimeni, nu ma intelegeti gresit, doar ca ma supara foarte tare aceasta nepasare. Dar va asigur ca acesit membtii inactivi nu vor mai sta mult in gang. Inca odata, RESPECT celor care isi dau silinta sa vina la antrenamente/sedinte/waruti. P.S. Este un moment mai dificil pentru gang, dar nu va faceti griji, o sa renastem ca un Pheonix(sper ca am scris bine :D=)) )din cenusa. #SFPORTOCALIU

 

Esti unul dintre cei mai dedicati oameni ai acestei factiuni! Felicitari pentru asta! Sunt mandru ca am reusit sa ''educ'' cativa membrii. O sa te tin minte pe tine.

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi. Nu mi-a placut de loc acest antrenament, deoarece am fost foare putini, iar antrenamentul nu prea si-a avut rostul. Dar macar stiu care sunt membrii activi in acest gang. Stiu ca pe membrii care au fost prezenti mo pot baza 100%. Imi pare rau ca multi membrii din ELC au plecat. Membrii care erau ok si activi. Ce daca fac - la war. Macar vad ca se straduiesc si incearca sa vina, nu ca altii care nu vin la war/antrenamente/sedinta, nu ca cei care posteaza la fiecare activitate imortanta rapid la topicul de invori cum ca "au treaba" si in plus, tot aia sunt tari in gura ca de ce nu sntem activi si ca de ce nu castigam warurile. Nu am treaba cu nimeni, nu ma intelegeti gresit, doar ca ma supara foarte tare aceasta nepasare. Dar va asigur ca acesit membtii inactivi nu vor mai sta mult in gang. Inca odata, RESPECT celor care isi dau silinta sa vina la antrenamente/sedinte/waruti. P.S. Este un moment mai dificil pentru gang, dar nu va faceti griji, o sa renastem ca un Pheonix(sper ca am scris bine :D=)) )din cenusa. #SFPORTOCALIU

 

Eu inca nu's numai de cateva zile aici si n-am apucat sa cunosc toti membrii dar va puteti baza pe mine oricand .Cei ce ma cunosc stiu asta .Pacat oricum ,acum vor veni altii .

 

Link to comment
Share on other sites

Ba frate, voi va bateti joc de mafia asta sau ce ?! Cum ma sa faci -37? Nici daca vroiam nu faceam atat. Am facut 51-25 DOAR cu deagle si m4: http://i.imgur.com/92Kz5BJ.jpg

Daca stii ca esti paleta, nu te bagi in ei vere, nu te complici aiurea sa tragi mafia in jos. Atat am avut de spus, VA BATETI JOC DE MAFIE !!!

Link to comment
Share on other sites

Ba frate, voi va bateti joc de mafia asta sau ce ?! Cum ma sa faci -37? Nici daca vroiam nu faceam atat. Am facut 51-25 DOAR cu deagle si m4: http://i.imgur.com/92Kz5BJ.jpg

Daca stii ca esti paleta, nu te bagi in ei vere, nu te complici aiurea sa tragi mafia in jos. Atat am avut de spus, VA BATETI JOC DE MAFIE !!!

Va fi sancționat cine face asta.

Link to comment
Share on other sites

Fratilor, din ce in ce mai putini :(. Nu-i bai :). Vine noul lider si lucrurile or sa se miste mai bine, sper =))

P.S Maine avem x2 wars vs 69PM. Nu e obligatoriu pana nu se alege noul lider dar ar fi fain sa fim cativa :D

Edited by HG KenZy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.