Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

@ so0unDy Te-am intrebat eu daca aveai spam pe skype sau altceva? Vezi-ti de treaba ta, frustrat mic ce esti, si ai grija cu limbajul asta, nici nu ti s-a uscat cerneala pe buletin si te tragi de sireturi cu mine, lache !

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa schimb versiunea la Action ca am pierdut 3 videoclipuri cu FactionWarn din cauza memoriei de la action... Noroc pe cei din Avispa care au scapat de FW : al 2-lea fw la iPain / 1FW la Polter si 1FW la Josh :(( Norocul lor :))

 

Oricum azi trebuie sa pun niste videoclipuri cand le dadeam umilinta lui Blaster si Polter 1 vs 2 ei cu tec/combat eu cu deagle... si un video la bunicu cu cea mai penala faza... Apropo de bunicu a vazut careva asta ? :)) Saracu era minusar dinala cu tupeu.

Azi castigam tot dar trebuie sa fiti si voi mai activi la warurile alea ca daca nu... degeaba. Cine stie ca nu poate veni la waruri sa puna demisia sa nu tina locurile degeaba.

 

[HG]Bunicul. [AIM]mezen.salaawi 31.03.2016 22:46 30.04.2016 22:46

Cheats (Aimbot)

 

Link to comment
Share on other sites

Ce-ti place sa traiesti la limita Naf.

Felicitari pentru warurile de azi, cu incetul luam si noi SF-ul.

Ne auzim luni la war.

Noapte buna.

Edited by Diistrict
Link to comment
Share on other sites

Neața colegi. De joi sunt noul vostru coleg, sper sa ne înțelegem bine și de asemenea sa extindem cat de mult putem cu turfurile. De luni încercați sa fiți câți mai multi on, ca sa nu avem probleme. Weekend fain va doresc, salut.

Link to comment
Share on other sites

@ so0unDy te asigura taticul tau, ca nu ii pasa nimanui ce medie iti iese la fizica si ce placa video iti cumperi, daca nu esti capabil sa faci un post pe forum abtine-te.

 

 

Saptamana asta am inceput cu dreptul si am terminat tot cu dreptul, abia astept sa apara faction reports sa vedem punctajele. Cum a zis si Paul, de luni incercati sa fiti mai activi, nu e greu sa acorzi 2 ore unui joc, daca rezolvam cu activitatea (35 + / war) este totul ok.

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii mie, ba PENTRU TOTI FANII MEI CARE ZIC CA NU DAU BINE HAHAHHAHAHA verificati bai rpg-u astia de la avispa ca stiu ca va uitati la discutiile noastre, am luat ban pe nedrept in viata mea nu am dat cu cod si nu o sa dau imediat fac cerere de unban, sper ca voi lua unban, nu are rost sa iau ban pe nedrept, stiu ca dau bine, dar nici chiar asa bai fratilor. Hai ca ne auzim daca imi scoate banul kelton, daca nu v-am pupat definitiv, eu daca nu iau unban numai joc pe aceasta comunitate pentru ca nu are rost sa iau ban degeaba si altii care rup codurile sa nu ia ban pentru ca au pile. Va urez o seara frumoasa, pwp!

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii mie, ba PENTRU TOTI FANII MEI CARE ZIC CA NU DAU BINE HAHAHHAHAHA verificati bai rpg-u astia de la avispa ca stiu ca va uitati la discutiile noastre, am luat ban pe nedrept in viata mea nu am dat cu cod si nu o sa dau imediat fac cerere de unban, sper ca voi lua unban, nu are rost sa iau ban pe nedrept, stiu ca dau bine, dar nici chiar asa bai fratilor. Hai ca ne auzim daca imi scoate banul kelton, daca nu v-am pupat definitiv, eu daca nu iau unban numai joc pe aceasta comunitate pentru ca nu are rost sa iau ban degeaba si altii care rup codurile sa nu ia ban pentru ca au pile. Va urez o seara frumoasa, pwp!

 

Ce ti-a gasit ba in pc de ai luat ban?

Link to comment
Share on other sites

@ so0unDy ai luat 3 fw =)))) ce bine-mi pare ca am scapat de tine minusarule, pa !

 

Salut mandarinelor, sper sa prindem si noi 2 atacuri pentru maine seara si sa mai adaugam putina activitate la forma de saptamana aceasta, macar 35 sa fim pe seara si nu cred ca vom intampina probleme.

Link to comment
Share on other sites

Cineva care se pricepe, am pc-ul plin de virusi (neshta / ramnit.a/h). Mi se umple hardul (C:) fara sa descarc nimic si imi merge foarte greu pc. Intrebarea este : Daca schimb hardul, e vreo sansa sa mai ramana vreun virus dinasta? (nu radeti de mine, am ramas in urma cu tehnologia)

Link to comment
Share on other sites

Practic nu merge hardul care vroiam să-l pun, practic PC ul e varza și nu știu dacă pot ajunge la war maine, sper sa rezolv

Edited by Alexless
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.