Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@GF Maxim16, HAhhahahaha, prea criminal "Eu sub-lider si te bag uN" =))))))))

 

Csf, pe atunci eram si eu incepator, eram mai nab asa de fel, bine si acuma sunt dar taci nu mai zi la nimeni.

Tot cu cod, tot cu cod? =)) Ce mai faceti baieti, vad ca o duceti din ce in ce mai bine.

Link to comment
Share on other sites

@, Paseaza-mi si mie skinu'.

 

@GF Maxim16, HAhhahahaha, prea criminal "Eu sub-lider si te bag uN" =))))))))

 

Csf, pe atunci eram si eu incepator, eram mai nab asa de fel, bine si acuma sunt dar taci nu mai zi la nimeni.

tu si acum esti nab, scz.

Link to comment
Share on other sites

, Stii ce rau imi pare ca ati venit abea acu'? Cat timp am fost in San Fierro nu prea am avut adversari calumea, acuma ati facut si voi mafia cat de cat si adminii astia care sunt "experti" in coduri ne baneaza, cel putin Shanker si Kelton sunt cei mai priceputi in coduri.

 

Shanker care in viata lui nu a fost intr-o mafie imi zice ca activez Renko doar pentru 0.25 secunde, csf. n-ai csf.

 

Totusi, succes cu sf-ul si luati-l cat mai repede.

 

In mare parte, gangul acesta functioneaza datorita lui Jilkas si Printu. De cand au venit aici a inceput ELC sa renasca, inainte era o mafie moarta, vai de ea. Insa din pacate Printu nu mai este insa un merit il are si el. Mi-ar fii placut sa va confrunt, insa asta e, am explicat mai sus situatia.

Link to comment
Share on other sites

O seara frumoasa tuturor , o mica parte din filarile pe care le am prin pc...mi-a fost lene sa editez mai mult de atat.

https://www.youtube.com/watch?v=uz9FsAzLhjg

 

 

 

Salut ! Imi poti da tinta si gta3 printr-un PM? Succes !
Link to comment
Share on other sites

, Lasa frate, e bun si acu' decat deloc. Sper sa iei orasu. Eu o sa revin pe RPG1 poate in iarna cand o sa intru intr-un departament, cat timp acest staff este asa incompetent nu o sa mai ma vezi intr-o mafie, nu are rost, mai bine intr-un PD. Taximetristii tot taximetristi raman (Stii la cine ma refer), hai te-am pupat, succes cu sf-ul.

 

 

Edited by BlasTKIA
Link to comment
Share on other sites

@Hwlk, Poftim, asta este replica lui:

 

Tati, ma joc SA:MP de inainte sa te nasti, fara niciun fel de glumita. Imi e de ajuns sa vad 2 minute cum tragi, sa revad filmarea in slow-motion si sa-mi dau seama cat de codat esti. https://www.youtube.com/watch?v=ExQTjm5mwig&feature=youtu.be - uita-te la acest video, insa, cel mai important moment este de la 0:51 pana la 0:57, te rog sa setezi pe viteza 0.25, si ai sa vezi aim-ul la perfectie acolo.

 

 

Bun, acuma sa-mi spun si eu parerea mea. El imi spune ca l-am omorat pe ala cand aveam aimtest, bun. Eu zic ca l-am nimerit la nimereala.

 

Uita-te te rog de la 1:12 pana la 1:26, daca aveam acel "aim" nu-l luam si pe asta fara probleme? Am consumat un cartus si nu l-am nimerit nici macar o data, aia a fost o intamplare. Nu mai frate, daca nu ma debaneaza ma las, nu mai are rost.

 

Explica-mi si tu mie o chestie. Daca ma filmez am Renko, daca nu ma filmez am AIM, care este solutia? Nu mai inteleg nimic din comunitatea asta.

 

Link to comment
Share on other sites

@@BlasTKIA, îmi dau seama cât de experimentat este: xq7YnrB.jpg

Nu-l poţi numi experimentat, îl poţi numi no-lifer (1100 ore jucate+)

Edited by Hwlk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.