Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nu-mi zice ca vii iar aici.

Ai zis ca suntem o adunatura de prosti.. ai plecat cand eram 28-30 de membrii, te-ai dus unde te-ai dus, ai facut ce ai facut si acum vii inapoi :)? Tare.

Oricum nu avem nevoie de toti prostii in factiune, csf...

@@South LuNg, pwp, nasule. :*

Link to comment
Share on other sites

Din pacate iaras trecem printr-un doliu national. Dupa ce un video a fost publicat pe retele de internet Romanii au inceput revolta. Aceasta mafie care erau numiti si Pasnicii au pierit intr-un razboi extrem de greu contra celor din Avispa spus o adevarata mafie.


Dupa ce razboiul a inceput printr-un atacat lansat de baietii din H2K cei din El Poco au pierit, ne pare nespus de rau.


Din respect pentru El Poco am decis sa le tinem un moment de reculegere la inceputul video-ului.


R.I.P El Loco, 8.9.2016 zi de doliu national.


@Decimo AllenMinyo, Dupa toate intamplate nu cred ca o sa intereseze pe cineva acel desens, este doliu national, tie iti arde de desene? Ai putin respect.


Comentarile au fost dezactivate deoarece in astfel de momente avem nevoie sa fim uniti, nu sa ne jigniim. #Pace !



Link to comment
Share on other sites

Ce dracu e filmarea aia de rahat? Te mandresti ca bati pe un HQ advers cand voi erati 30+ si noi 20 toti? Iti dai seama ce ai facut :))))? Cand bati zi de zi in alt oras si adversarii sunt mai multi ca voi din punct de vedere numeric, atunci sa vii cu basini gen "doliu". Pana atunci.. orice gang si-a cucerit orasul, nu mai este o noutate sau mandrie.

Vezi tu doliu de luni. Ia-ti seminte sa spargi in HQ.

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Ce dracu e filmarea aia de rahat? Te mandresti ca bati pe un HQ advers cand voi erati 30+ si noi 20 toti? Iti dai seama ce ai facut :))))? Cand bati zi de zi in alt oras si adversarii sunt mai multi ca voi din punct de vedere numeric, atunci sa vii cu basini gen "doliu". Pana atunci.. orice gang si-a cucerit orasul, nu mai este o noutate sau mandrie.

Vezi tu doliu de luni. Ia-ti seminte sa spargi in HQ.

 

Ignora acest copil de 15 ani cu nick-ul de (Blast), e si el putin mai tampit ce vrei :)) cauta un loc unde sa se afirme.

Dapai sylviuta stai calm, rezolvam, trimitem vreo 50xSeminte-pestrite-100g.png prin fan curier la hq Avispa.

Sa plimbe ursu prin hq cand noi ne vom lupta cu alte mafii pe turful de pe Avispa... E frumos sa fi spectator Blaste :)) dapai macar sti ca odata ce le-ai pierdut fi sigur ca nu le mai iei inapoi deci prelungesti saptamana asta fara waruri data de staff :)

Link to comment
Share on other sites

Silviu uita săracu ca mafia cu el este 0. Asa repede uiți coaie ? Dacă nu venea ZEW încă spargeai semințe în HQ. Chiar nu ți ai dat seama ca ești 0 ?

 

Tu cu Silence: Mai ieși pe afara ca îți pute spatele a scaun, eu având 1 ora jucata în toată luna, ghici ce, ma uit la Silence și are 70 ore. Ăștia sunt copii frustrați, hai popek

Link to comment
Share on other sites

Acum veniti cu pretexte gen ca de nu venea ZEW nu stiu ce, ma faci sa rad. Stai tu cu clanul tau intr-o factiune, luati +50 zone si discuta atunci orice legat de ZEW, pana nu faci asta taci ca aberezi, daca nu intrai tu cu H2K in Rifa nu ati fi luat SF cand factiunea mea ave 23 membrii in factiune si 69 PMB la fel +20 in factiune, pana si astia 20 va puneau probleme, voi +36 in factiune si va era greu pe unele zone, mareste clanul H2K, recruteaza mai multi de level 20 in clan sa ai umplutura la war, scapa de interdictie intra la war castiga +50 zone doar cu clanul tau si vorbeste orice vrei de orice clan gen AIM, ZEW. Pana atunci intra cu clanul tau unde sunt mai multi membrii si buni si dupa ce ati luat orasu, sa te lauzi pe spatele altora. Spor.

Link to comment
Share on other sites

Acum veniti cu pretexte gen ca de nu venea ZEW nu stiu ce, ma faci sa rad. Stai tu cu clanul tau intr-o factiune, luati +50 zone si discuta atunci orice legat de ZEW, pana nu faci asta taci ca aberezi, daca nu intrai tu cu H2K in Rifa nu ati fi luat SF cand factiunea mea ave 23 membrii in factiune si 69 PMB la fel +20 in factiune, pana si astia 20 va puneau probleme, voi +36 in factiune si va era greu pe unele zone, mareste clanul H2K, recruteaza mai multi de level 20 in clan sa ai umplutura la war, scapa de interdictie intra la war castiga +50 zone doar cu clanul tau si vorbeste orice vrei de orice clan gen AIM, ZEW. Pana atunci intra cu clanul tau unde sunt mai multi membrii si buni si dupa ce ati luat orasu, sa te lauzi pe spatele altora. Spor.

Te scot la o punga de semințe fără sare când începe facultatea?☺
Link to comment
Share on other sites

Ba Blast, unde stau eu pe joc ma parlitule? In afara de waruri. Eu traiesc in joc sau tu ca faci clan sa fii tare pe sa:mp. Cica sunt 0. Pai tu singur ai batut el Loco ma rahatule :)))? Nu un grup de oameni? Esti prost ca noaptea. Cica eu traiesc in joc si saptamana asta nici 2 ore nu cred ca am adunate stand pe joc. Vai de rasa ta. Daca mai postezi aici sar putea sa ma pis pe tine, pripasule.

Eu sunt 0 in joc, si tu esti 0 in realitate galbejitu' dracu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.