Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Sincer mi-e ciuda ca ganditi infect in legatura cu warurile. Majoritatea credeti ca ne trebuie cativa membrii "extraordinari" ca sa luam turfuri insa putini va dati seama ca un membru nu face un war. De ce avem noi nevoie e activitate si asta incepe sa prospere de la zi la zi de war. Sunt bucuros ca incepeti sa va dati interesul aproape toti si sper s-o tineti toti asa. Rabdare ca timp este !

 

Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Verdant = italieni. Welcome!

Lasa-ma cu italienii :)). Am fost acolo si unii chiar sunt tigani=)) (la figurat)

Pana si radu ii face tigani

Neata. Mi-am revenit, nu ma mai duc la spital:D

Link to comment
Share on other sites

Neata! Pharell, sa vina banii la baieti !!!!! Aia 20k promisi la evidenta war =)))

Pharell. Mi-ai promis ceva cu nonamenoface :>. Astept:)) +aia 20k :))

Sa nu imi mai faci cerere de invoire:)

Link to comment
Share on other sites

Ce mexicani? Ce spanioli? NOI SUNTEM BRAZILIENI !

 

 

Buna dimineata.

Da,va voi da si acea suma...dar retrage si tu plangerea celor din 69...nu are rost sa ne facem post-uri reciproc.

O zi buna sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

Suntem Gangsteri americani . =))

 

 

Salut, neata,etc.

 

 

Ce faceti ?

 

 

Eu abia m-am trezit. :)

 

Ma duc sa fac un dush, sa-mi beau cafeaua si sa fumez o tigara..

 

 

Vorbim mai tarziu in game :D .

 

Aveti grija ce faceti !

Link to comment
Share on other sites

@, Daca tot esti lider arms, fa si tu o evideta ceva, sa nu postam in topicul arms doar cei ce vrem, ca doar deaia esti lider...

 

@, Eu nu am avut treaba cu ceilalti membrii de la voi. Daca vrei refac si eu plangerile lui ValentinoRossi, Zeaphyre, p69 Denis , si inca unul nu imi amintesc numele. Daca vreti asta....treaba voastra.

P.S: Sa numai zic AGE: 13 years old.

Edited by FalleN16
Link to comment
Share on other sites

Eu am plecat pe afara,vorbim mai pe seara...

Nu uitati ca maine avem war-uri,sper sa fim cat mai multi si sa si castigam 2-3 turfs.

Am plecat si eu in oras. Degeaba suntem multi daca uni se duc rambo.. om-vedea ceom face.

Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu in oras. Degeaba suntem multi daca uni se duc rambo.. om-vedea ceom face.

Ma, eu n-am vazut pe nimeni rambo. In schimb nimeni nu dadea arme, nici macar iCSEM, degeaba ma duc la war cu deagle

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

Ma, eu n-am vazut pe nimeni rambo. In schimb nimeni nu dadea arme, nici macar iCSEM, degeaba ma duc la war cu deagle

 

 

O sa vorbesc cu Andrey despre vorbele astea scoase despre mine :) .

 

Nu-ti permit asa ceva.

 

 

 

 

 

@ Back de afara, ce faceti ? :D

 

Nu uitati, maine war.

Link to comment
Share on other sites

Exact christian. Stam 3 min sa cerem un m4 sau un rifle... Nu e vorba de lider aici, ci de membri. Totusi ar trebui sanctionati cei care nu dau arme. Se sperie ca o sa cheltuie materiale? :)) Sunt ieftine acum. Totusi... si liderul la arms ar trebui sa ia masuri :|.

Ma duc si eu in pat acum ca sunt obosit. Sper sa fim cat mai multi maine la war...

Apropo, cine vrea un dmg informer permis pe server (arata doar cat hp iti ia cineva) sa imi dea pm. Din pacare, nu arata cate gloante ti-a dat cineva. Arata doar -47 (cand da cineva cu deagle) si alte valori (m4 etc).

Link to comment
Share on other sites

@, Daca tot esti lider arms, fa si tu o evideta ceva, sa nu postam in topicul arms doar cei ce vrem, ca doar deaia esti lider...

 

 

 

Eu cu Andrey am luat hotararea sa va lasam mai usor, sa fim intelegatori si sa fie totul bine.

 

Intelegi ?

 

Dar daca nu se poate, ok .

 

O sa vedeti voi. Poate nu postati de acum incolo.

 

1. Ce sa va fac daca nu-mi dai PM-uri cu cei care nu dau arme ?

 

2. Nu esti tu in masura sa ma iei pe mine la intrebari.

 

3. Sa nu crezi ca mi-e greu sa fac o lista si sa va sanctionez.

Link to comment
Share on other sites

Eu cu Andrey am luat hotararea sa va lasam mai usor, sa fim intelegatori si sa fie totul bine.

 

Intelegi ?

 

Dar daca nu se poate, ok .

 

O sa vedeti voi. Poate nu postati de acum incolo.

 

1. Ce sa va fac daca nu-mi dai PM-uri cu cei care nu dau arme ?

 

2. Nu esti tu in masura sa ma iei pe mine la intrebari.

 

3. Sa nu crezi ca mi-e greu sa fac o lista si sa va sanctionez.

Ti s-a cam urcat la cap treaba cu lideru arms, si daca e pe d'astea vorbesc si eu cu Andrey despre comportamentul tau exemplar.

Nici eu nu iti permit tu, lider arms, sa nu dai arme cand omu' se tine dupa tine.

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.