Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ti s-a cam urcat la cap treaba cu lideru arms, si daca e pe d'astea vorbesc si eu cu Andrey despre comportamentul tau exemplar.

Nici eu nu iti permit tu, lider arms, sa nu dai arme cand omu' se tine dupa tine.

 

 

Ai dovezi ?

 

Cum vrei sa sanctionez alti membri daca nu primesc niciun SS cu cineva care nu da arma ? :|

 

 

Vrei sa visez noaptea ?

 

Ce mentalitate.. :|

 

 

14 ani..

Edited by icseM SV
Link to comment
Share on other sites

@,eu zic totusi sa incetezi odata pentru ca pana la urma o sa se urce toata mafia in capu' tau.

 

Maine sper sa fiti cati mai multi on...poate castigam si noi ceva turfs.Am iesit,noapte buna!

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

@,eu zic totusi sa incetezi odata pentru ca pana la urma o sa se urce toata mafia in capu' tau.

 

Maine sper sa fiti cati mai multi on...poate castigam si noi ceva turfs.Am iesit,noapte buna!

 

 

Pe tine cine te-a bagat in seama ? /:)

 

Eu zic ca nu o sa-mi sara nimeni "in cap " .

 

Doar 2-3 ca tine . :))

 

 

Lasa ca vedeti voi ce lider aspru o sa fiu . Sa -mi mai spuneti mie ca " nu-mi fac treaba" .

 

Frumos asa ca te bagi in seama. Daca nu stii, andrey mi-a zis sa va las usor.

Edited by icseM SV
Link to comment
Share on other sites

Gata cu tiganeala !

Maine la ora 12:45 sa fiti in HQ sau va bate Andrey. (haha)

 

 

Noapte buna ! :*

 

 

Ai dreptate. :)

 

 

Mare dreptate..

 

Tu vii maine la war ? :)) Sa iei si tu un best ceva ?

 

 

- O melodie buna. o.O
Link to comment
Share on other sites

Ai dovezi ?

 

Cum vrei sa sanctionez alti membri daca nu primesc niciun SS cu cineva care nu da arma ? :|

 

 

Vrei sa visez noaptea ?

 

Ce mentalitate.. :|

 

 

14 ani..

In niciun reply nu am dat de inteles sa sanctionezi pe cineva, doar am zis ca nimeni nu da arme. Tu dintr-un simplu reply in care ziceam un singur lucru banal, n-ai putut sa intelegi la ce ma refeream dar faci comentarii in legatura cu varsta mea. Cam aiurea, nu?

 

Am iesit,noapte buna!

Noapte buna!

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

Ti s-a cam urcat la cap treaba cu lideru arms, si daca e pe d'astea vorbesc si eu cu Andrey despre comportamentul tau exemplar.

Nici eu nu iti permit tu, lider arms, sa nu dai arme cand omu' se tine dupa tine.

Ai dovezi ?

 

Cum vrei sa sanctionez alti membri daca nu primesc niciun SS cu cineva care nu da arma ? :|

 

 

Vrei sa visez noaptea ?

 

Ce mentalitate.. :|

 

 

14 ani..

Pe tine cine te-a bagat in seama ? /:)

 

Eu zic ca nu o sa-mi sara nimeni "in cap " .

 

Doar 2-3 ca tine . :))

 

 

Lasa ca vedeti voi ce lider aspru o sa fiu . Sa -mi mai spuneti mie ca " nu-mi fac treaba" .

 

Frumos asa ca te bagi in seama. Daca nu stii, andrey mi-a zis sa va las usor.

In niciun reply nu am dat de inteles sa sanctionezi pe cineva, doar am zis ca nimeni nu da arme. Tu dintr-un simplu reply in care ziceam un singur lucru banal, n-ai putut sa intelegi la ce ma refeream dar faci comentarii in legatura cu varsta mea. Cam aiurea, nu?

 

 

Noapte buna!

 

Daca va vede Dany sau Blade s-ar putea sa va arda. :)

Terminati cu certurile astea inutile, daca cereti arme si nu vi se da faceti ss si datii pm daca nici atunci nu ii sanctioneaza vorbiti cu Andrey, e asa greu? Sau va place sa va tiganiti aiurea pe forum?

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Pana acum warurile au mers bine..

 

 

Dar suntem 23... Numai suntem 33... Dar asta e, am casigat ceva... :)

 

Eu numai stau la war-uri, tre sa plec.

 

 

Sa faceti treaba buna !

Edited by icseM SV
Link to comment
Share on other sites

Fara astfel de posturi te rog, posturile in acest topic trebuie sa fie cat mai lungi.

Daca se mai repeta vei fi sanctionat.

 

Post! Nu ai voie sa faci post-uri asa de scurte.

Mi-au cam placut war-urile de astazi:)).

Si bune..si rele. Trebuie sa mergem la un gratarel in parcarea noua, defapt nuuu, mai bine in padurea noua (HQ Verdant).

Oare mai e suparat raducu pe mine:))?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.