Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bine ati revenit baieti. Ce pot zice de war-urile de astazi, frumoase, ne-am descurcat foarte bine, pacat ca nu am prins attack.

Am iesit afara, ne auzim maine, noapte buna celor care se culca.

Link to comment
Share on other sites

Baieti va urez mult noroc spre cucerire sf-ului, sper sa dispara 69 de pe harta. Mi-a facut pacere sa va am ca-colegi si prieteni in acelas timp, ne mai auzim, salutare.

Edited by mR Silviu
Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, acum juma' de ora m-am trezit si eu. Ce faceti ?

Eu unul fac rau. Ma gandesc la mafie, ce va fi la war-uri maine... cu 25 de playeri nu ai ce face. Si nu se stie cati nu vor veni...

Link to comment
Share on other sites

Eu unul fac rau. Ma gandesc la mafie, ce va fi la war-uri maine... cu 25 de playeri nu ai ce face. Si nu se stie cati nu vor veni...

 

O sa vina altii stai linistit, nu e neaparat sa fim 40 la war ca sa castigam. :)

@Ma pun la un film, ne auzim mai tarziu in game!

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta celor care au plecat.

Eu abea ce am ajuns de la fotbal. Ma duc sa fac un dus, mananc si am plecat in oras.

Ne vedem maine daca om avea cu cine sa facem waruri.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa ii multumesc lui Pharel pentru ca a facut ceea ce a facut si in verdant.

Sper sa veniti si voi maine la war... si asa suntem putini, poate reusim sa pastram turful pe care il detine.

Eu am iesit ne auzim maine, noapte buna!

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

Tocmai a aplicat un prieten foarte bun de-al meu la noi (AndreiSmara) sper sa fie acceptat. Eu numai stau mult la pc si ies. Noapte buna la toti si nu uitati maine de sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ce faceti ? :)

Maine la ora 20:15 avem targ. Rog sa vina cat mai multi. Vom oferi repair, refill, arme, materiale, poate vom avea si niste masini de vanzare si chiar niste droguri. Sper sa veniti cat mai multi la targ.

Targul a fost anulat din cauza lipsei de membri online. O lasam pe Luni, la ora 17:30. Sper ca sa fiti online.

Edited by Sp3cTeR
Link to comment
Share on other sites

@@J a m e s, Tu la ora asta esti ma ? la 12 noaptea =))

Salutare, sunt noul vostru coleg, Zarzare a.k.a The Pussy Destroyer, sper sa facem treaba buna impreuna si sa ne punem pe picioare cu turf-urile :)

Zarzarica. Welcome!

Nu uitati, ora 18:00, arms dealers sedinta. Gasesc eu o locatie pana atunci. Prezenta OBLIGATORIE.

Cine nu poate veni sa imi dea PM.

Cine nu vine, av la job.

Andrey. Daca faci ce ti-am zis pe mess... Esti prea nab

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baietii, iar am stat pana tarziu si am facut prostii si nu gasesc lawyer sa scap din jail, vad eu cum scap!

Nu uitati maine de war-uri de la ora 13:00.

Intre timp va las niste muzica veche dar buna:

Uitati-va peste canal, merita!

Edited by rTs Zarzare
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.