Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

No mă, mere oleacă de Noapte bună? Eu ies şi mă duc să mă uit la TV.

 

P.S: 1. Mi-a plăcut azi la waruri, am luat 3 turfs. Să o ţinem tot aşa si vom avea tot SF-ul.

2. Să fiţi atenţi Miercuri ca parcă vad.. 0 turfs. Că aşa facem noi, luăm turfuri si le pierdem.

3. Şi abea aştept activitatea cu LSPD(APD = Adjud Police Departament) - Chiar daca e Marti sau Joi, tot o astept :))

 

EDIT: Primul post de pe pagina 169 :)

Edited by XD Smoke
Link to comment
Share on other sites

Bai deci stati asa ca mi-am reinstalat windows-ul, acum o sa descarc si san andreas-ul. Consider ca am ajuns la o perioada, in care, nu mai pot fi atat de activ, atat pe samp cat si prezent la anumite activitati, chiar din viata reala. Raman in El Loco, vin la waruri, promit sa fiu cat se poate de activ si sa ma si implic, totodata. Deci, sper sa nu incurc.

 

Hai ca ne auzim in cateva minute pe samp.

Link to comment
Share on other sites

Salut , sper sa ne intelegem de minune , chiar daca am avut antecedente cu unii din voi , sper ca in timp sa le amelioram si sa ingropam securea razboiului , etc etc.

P.S. aplicati in clanul DeCavalcante , salariu si femei , ce altceva mai vrei?

Link to comment
Share on other sites

@, poftiti si cititi, domnule nab:

- Proba teoretica va fi alcatuita din 10 intrebari din regulamentele importante (al serverului, al gang-urilor si cel intern), fiecare reprezinta un punct pe care il puteti pierde in cazul in care raspundeti gresit la aceasta. Incepeti cu 10/10 puncte, iar pentru fiecare intrebare gresita vi se scade un punct. Unele intrebari pot avea mai multe componente, astfel ca raspunsurile pot fi considerate si partial corecte (se pot scade si jumatati de punct), nu numai 100% corecte sau gresite. Pentru a trece prima proba aveti nevoie de minim 8/10 puncte, cine scade sub 8 va pica proba automat, odata cu intregul test.

- A doua proba consta in dueluri cu deagle, maxim 10, fiecare duel castigat fiind asociat cu un punct pentru cel ce da testul. In cazul in care jucatorul care da testul s-a descurcat bine in a doua proba (chiar daca nu a castigat asa multe dueluri), se pot acorda 0.5 puncte la finalul testului in cazul in care acesta e la o distanta de 0.5 puncte de a trece testul (are 14.5 puncte, detalii mai jos).

Pentru a trece testul si a fi admis in El Loco Cartel va trebui sa acumulati un total de 15/20 de puncte pe parcursul celor doua probe. Oricine aduna mai putine de 15 puncte in total pana la finalul testului sau mai putin de 8 puncte pana la finalul primei probe va pica testul si va fi considerat respins.

:))

 

Pentru ceilalti membri:

Maine sper ca o sa ne vedem in joc inainte de 13:00. Cine nu poate veni ("nu poate", nu "nu vrea") sa faca o cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

@, poftiti si cititi, domnule nab:

 

:))

 

Pentru ceilalti membri:

Maine sper ca o sa ne vedem in joc inainte de 13:00. Cine nu poate veni ("nu poate", nu "nu vrea") sa faca o cerere de invoire.

 

Vezi ca am tinut azi warul cu LSPD... Sterge de la anunturi importante.

Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna va urez !!!

 

Foarte frumoasa activiteatea de astazi pe care am desfasurat-o cu LSPD . Felicitari [F4L]Teylo .

 

Welcome celor noi :)

 

Abea astept maine la war cel putin sa ne pastram turfurile si sper sa mai cucerim 1 sau 2 ;) .

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna in caz ca vati culcat. Maine mai luam vreo 23019823012 de turfuri , si terminam sa-mp-ul.

Prima zi in mafie si deja ma ameninta copii cu "post , abuz" etc , snizel in caz ca primesti pm RUSINE DINU PATRICIU.\

Nu aveti aici poze cu aventura mea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.