Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, acum 30 minute am ajuns si eu acasa. Nu cred ca o sa mai intru in game in seara asta deoarece sunt foarte obosit.

Maine la 18:45 sa fiti in HQ pentru war, cine lipseste fara cerere de invoire primeste faction warn, din cauza spamului care l-ati aici cat timp am lipsit cu chestii inutile gen "Neata, tocmai ce m-am intors si eu de la liceu, ma duc sa mananc ceva si ne auzim in game" etc. voi inchide topicul pana miercuri, daca veti continua si dupa asta voi incepe cu sanctiuni in joc.

O seara placuta sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

Maine 28/09/2013 ora 14:45 sa fiti in HQ pentru war, cine lipseste fara cerere de invoire va primi Faction Warn!

Lasati-o mai moale cu invoirile deoarece maine e weekend, voi accepta doar invoirile cu un motiv bine intemeiat.

O seara placuta sa aveti!

Edited by alecsu
Link to comment
Share on other sites

Ce bine'i sa fii sofer , asta viata de boier , nu am mai postat aici de ceva timp , am vrut sa evit spam-ul si certurile asa ca a fost mai bine ca nu m-am bagat , intre timp am fost promovat la rank 2 , sunt destul de obosit de cand a inceput scoala , deci ma veti vedea in mare parte la war .

Clanul DeCavalcante recruteaza , daca sunteti curiosi , sau interesati va astept cu o aplicatie , click pe sigla de la semnatura.

Noapte buna mai copii .

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, ma duc si eu la somn ca maine am lucrare la Romana :X

P.S. Nu uitati, Miercuri de la 20:30 avem antrenament!

P.S. 2 Asa ai ajuns ma Vito.Scaletta? :)))) http://i.imgur.com/ZPDvrg6.png

 

Penala aia cu Vito :)) hai ca ma duc si eu la scoala ca e tarziu, abea astept Warurile de maine si antrenamentul.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Noapte buna, ma duc si eu la somn ca maine am lucrare la Romana :X

P.S. Nu uitati, Miercuri de la 20:30 avem antrenament!

P.S. 2 Asa ai ajuns ma Vito.Scaletta? :)))) http://i.imgur.com/ZPDvrg6.png

 

Vitto.Scalleta asa ai ajuns ma ? :))))

 

Va salut baieti ! Ne auzim maine la waruri :) .

Edited by Mr Andreas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.