Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, acum 20 de minute am venit si eu de la "liceuts". Astazi la 18:45 sa fiti in HQ, sa ascultati de al3xu1tz@... eu din pacate nu pot sa intru la war-uri pana nu se schimba programul de war.

 

 

 

Ce face bajeti ?

Edited by aNNakin
Link to comment
Share on other sites

Maine 23/10/2013 ora 20:30 sa fiti in HQ pentru antrenament, cine lipseste va fi sanctionat cu Faction warn, topicul de invoiri va fi inchis cum imi fac eu timp pentru voi, va puteti face si voi timp 1 ora sa fiti prezenti la antrenament, lucrul in echipa la voi lasa de dorit nu se mai poate asa! :)

Eu o sa fiu antrenorul, daca nu vreti sa fiti sanctionati faceti bine si veniti la antrenament!

Link to comment
Share on other sites

Salutare !

A venit timpul sa postez aici pentru ultima oara...

Ma bucur ca am fost colegi si sincer imi pare rau intrun fel ca ma retrag, dar toate au un inceput si mai ales un sfarsit... iar sfarsitul pentru mine a venit in seara asta. :)

Vreau sa va spun ca niciodata nu am vrut sa super pe cineva si daca am facut-o imi cer scuze. Nu a fost intentionat, doar orgoliul si furia de moment. Sper doar ca atata timp cat am stat aici, mi-am facut treaba si nu am deranjat pe nimeni.

 

O seara buna ! :)

 

Va pupa Akson :*

Link to comment
Share on other sites

Mno, nu am mai postat aici de ceva vreme, cu referire la demascarea industriei muzicale in Romania, nu are niciun sens, daca cineva face acele semne sau are un triunghi pe tricou sau orice alta chestie minora, asta nu inseamna neaparat ca e satanist. Satanismul, pana la urma este tot o religie, cu regulile ei, biblia ei, si oricine are dreptul la a se schimba pe religia satanista.

Si cine este lumea sa judece dupa religii? Si satanistii ne judeca pe noi pentru ca, credem in Dumnezeu, in fine.

Bafta in continuare Akson, chiar daca nu ai petrecut mult timp la mine in clan, pot spune ca esti un prieten de incredere, si daca ramaneai aici ajungeai cineva.

Daca dati ad-uri ca ELC recruteaza riscati kick sau warn, o sa adaug imediat ss-urile la semnatura. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Maine 27/10/2013 ora 14:00 va avea loc o sedinta, cine nu poate ajunge sa faca o cerere de invoire,cine lipseste fara cerere de invoire va primi Faction warn. Va sugerez sa faceti tot posibilul si sa ajungeti fiindca se vor discuta chestii importante!

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE! ATTENTION! ACHTUNG! ATENCIÓN! ВНИМАНИЕ!

Tin sa va reamintesc ca absolut toti membri sunteti obligati sa postati la evidenta arms dealer poza cu /stats inainte de war, aici, dupa fiecare war aveti la dispozitie 24 de ore sa postati in caz contrar o sa fiti sanctionati cu AV( la 2 sau la 3 ramane sa discut cu al3x,veti primi FW).Cei care din anumite motive nu au facut ss sau nu au postat imi vor trimite PM,exceptie facand cei care au invoire.Inclusiv asasinii au aceasta obligatie sa faca ss si sa posteze chiar daca nu au jobul de arms dealer din diferite motive inainte de war.

Minimul de materiale este de 50.000 care trebuie avut inainte de inceperea war-ului.

Daca nu dati arme la war si voi vedea in continuare pe /f x nu da arme,sau nu primesc arme etc,voi fii nevoit sa trec la raportul pe care l-a propus teylo acum ceva vreme,pentru cei care nu stiu va consta in un anumit numar de arme vandute pe saptamana iar la fiecare arma vanduta sa faceti ss si la final de saptamana sa postati raportul.

 

 

 

Mai jos v-am tradus in 4 limbi ca sa nu spuneti ca nu ati inteles!Traducerile sunt aproximative am folosit goagle translate.

 

 

ENGLEZA:

I must remind that ALL members are required to post the picture with out arms dealer / stats before the war, here, after every war you have 24 hours to post otherwise you will be punished with AV (2 or 3 has to talk to al3x, you get FW). those who for some reason did not or have not posted my ss will send PM, except those who invoire.Inclusiv assassins have this obligation to make ss and post even if not the arms dealer job for various reasons before the war.

Is 50,000 Minimum material to be had before the war's start.

If you do not give weapons to war and I still see the / fx does not give weapons or receive weapons etc, will be forced to pass to the report that the proposed teylo while ago, for those who do not know will be in a certain number of guns sold per week and every gun sold to make ss and final week of posting the report.

 

 

GERMANA:

Ich muss daran erinnern, dass alle Mitglieder erforderlich sind, um das Bild mit heraus Waffenhändler / stats veröffentlichen vor dem Krieg hier, nach jedem Krieg Sie haben 24 Stunden, um ansonsten senden Sie mit AV wird bestraft (2 oder 3 muss auf al3x sprechen, erhalten Sie FW). diejenigen, die aus irgendeinem Grund nicht oder nicht habe meine ss wird PM schicken, außer denen, die invoire.Inclusiv Attentäter haben diese Verpflichtung auf ss machen und senden sogar wenn nicht die Waffenhändler Job aus verschiedenen Gründen vor dem Krieg.

Ist 50.000 Minimum Material vor Beginn des Krieges hatten werden.

Wenn Sie nicht geben Waffen, um Krieg und ich sehe noch die / fx nicht geben Waffen oder Waffen etc erhalten, werden gezwungen sein, auf den Bericht übergeben, dass die vorgeschlagene teylo Weile her, für diejenigen, die nicht wissen, wird in einem bestimmten sein werden Anzahl der Waffen pro Woche verkauft und jeder Schusswaffe verkauft ss und letzte Woche der Entsendung den Bericht machen.

 

SPANIOLA:

Debo recordar que todos los miembros tienen la obligación de publicar la foto con los brazos extendidos concesionario / stats antes de la guerra, aquí, después de cada guerra que tiene 24 horas para publicar lo contrario serás castigado con AV (2 o 3 tiene que hablar con al3x, se obtiene FW). aquellos que por alguna razón no lo hizo o no han publicado mi ss enviará PM, excepto los que asesinos invoire.Inclusiv tienen esta obligación de ss y publicar incluso si no el trabajo de vendedor de armas por varios motivos antes de la guerra.

Es 50.000 mínimos de material que se tenía antes del inicio de la guerra.

Si usted no da armas para la guerra y me sigue apareciendo el / fx no da armas o recibir armas, etc, se verán obligados a pasar al informe que la propuesta Teylo tiempo atrás, para aquellos que no saben será en un cierto número de armas vendidas por semana y cada arma vendida a hacer ss y la última semana de la publicación del informe.

 

 

RUSA:

Я должен напомнить, что все члены обязаны вывешивать картины без торговца оружием / статистика до войны, здесь, после каждой войны у вас есть 24 часа, чтобы сообщения в противном случае вы будете наказаны с А. В. (2 или 3 имеет поговорить с al3x, вы получаете FW). тех, кто по каким-то причинам не или не писал мой SS пошлет часов, за исключением тех, кто invoire.Inclusiv убийц есть это обязательство сделать СС и столб даже если не оружием работу дилера по различным причинам до войны.

Составляет 50000 Минимальное материала было до начала войны.

Если вы не даете оружие войны и я все еще вижу / FX не дает оружие или получают оружие и т.д., будут вынуждены перейти к докладу, что предлагаемая teylo время назад, для тех, кто не знает, будет в определенной количество орудий продаются в неделю и каждый пистолет продал сделать СС и последней недели размещения отчета.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neața, băieți nu am mai postat de mult pe aici. Se pare ca sunt matinal, m-am trezit cu vezica plină și nu am mai putut sa adorm la loc ... -_-

Astăzi avem antrenament, sper să veniți în număr cât mai mare. :)

De asta nu intervine poliția la war!

Link to comment
Share on other sites

Faceti bine si va postati evidenta war de ieri, cine a fost absent la war-urile de ieri fara cerere de invoire va primi faction warn. Vad ca nu intelegeti cu vorba buna, nu e nimic de azi cine va lipsi de la war fara cerere de invoire va primi FW, stiu ca raman cu 10 membri insa macar cei cu care voi ramane vor fi activi si isi vor da interesul pentru gang. Nu v-am cerut sa stati toata ziua online, nu v-am cerut sa intrati in fecare zi de war si sa stati online, insa vad ca voi nici macar o cerere de invoire nu stiti sa faceti, v-am inteles de fiecare data cand ati avut o problema si vad ca voi va urcati in cap!

Va reamintesc ca maine la ora 14:45 sa fiti in HQ pentru war-uri, cine nu poate veni sa faca o cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat cine va lipsi fara cerere de invoire va primi FW!

 

Topic closed pana maine seara!

Edited by alecsu
Link to comment
Share on other sites

 

Ce gay esti sa mor io... mai bine iti dadeai demisia dadeai /transfer [sQ]JameS si puteai sa te lasi... mai vorbim ba nab.

 

 

Astazi la 19:45 sa fiti toti in HQ !
Daca imi ziceai iti dadeam infernusu si ce mai aveam pe cont ;)
Am vrut sa il banez

 

 

 

 

Daca imi ziceai iti dadeam infernusu si ce mai aveam pe cont ;)
Am vrut sa il banez

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baieti,ce sa va zic .. Succes cu teritoriile , am inteles ca nu e loc de mine,si nici de altii,atat timp cat sunt pile.Eu unu mi-am implinit visul,am avut tot ce am dorit ( mai putin CNN) , am avut prietenii care mi-au fost alaturi si la bine si la rau, am jucat sa ma distrez,si sper sa realizati si voi ca este un joc si odata si odata ,ca orice joc , trebuie sa fie un inceput si un sfarsit .La mine a fost un sfarsit cam dur pentru unii,dar am starnit zambete pe fetele altora.Sper sa ramaneti uniti,sa nu iesiti doar din cauza nervilor / teritoriilor si mai ales,sa nu bagati jucarii in fata celor ....... ( stiti voi ) .Letzgo,astept +1 de la tine,stiu ca o sa citesti asta , sper sa te bucuri cat mai poti de teritorii,deoarece,orice inceput are si un sfarsit .

Bafta fetele mele (al3xut si jamesa) , si tot restul factiunii ! Sper sa ne revedem cat de curand !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.