Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cu scoruri de 1-11 , 0-7 s.a.m.d normal ca pierdem. Imi asum riscul de a imi face "dusmani" cu fraza asta, dar pana la urma de aceea se numeste topicul Discutii, sa spunem pareri atat pro cat si contra. Nu este x, y vinovat pentru esecuri/castiguri. Pierdem cu totii, castigam cu totii. Dar trebuie sa fim mai organizati si sa nu mai tratam cu spatele ceea ce spune Zarzare, Precencutine si rank4+.

 

Nu stiu daca i-a multumit cineva lui Rocco pentru maverick-ul adus, asa ca ii multumesc eu. Cu toate ca tot ne inghesuim ca oile la cele 2 maverick-uri, totusi e mai bine.

 

Si inca o chestiune as mai avea de obiectat. Intrebarile cu "am -x mai ies?" Pai daca am face toti asa ar trebui sa stam toti in hq. Am spus asta deoarece chiar astazi am avut kills: 0 , deaths: 4 si am continuat sa ies. Si mi-am revenit apoi, ca la final sa vad un scor rezonabil. Daca stateam in hq eu pierdeam si odata cu mine si El Loco Cartel.

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

+1 la sylvyu , baieti , cand nu va raspund la unele intrebari in timpu warului inseamna ca incerc sa salvez cumva warul , de astazi daca zarzare nu e on , probabil are niste probleme , voi sta in hq eu sa va organizez , iar dupa voi iesii si eu . Sylvyu , rocco are maverick decand aveam eu rank 3

Link to comment
Share on other sites

 

 

A fost totul fiindca oTo era plecat si nu a putut venii la war, si am avut noroc ca n-au fost organizati.

 

Si ce? Cu oTo, fara oTo e unul si acelasi lucru... numai ca nu au pe cineva care sa le spuna ce sa faca cel mai bine... ca asa au de 2 ori mai multi membrii care au tec sau combat, admini, fosti lideri, jucatori cu experienta in ganguri si in waruri... asta nu spun ca noi nu am avea, dar ei sunt mai bine organizati decat noi si decat mai multe ganguri de pe server...

Link to comment
Share on other sites

Deci, am decis sa anulez evidenta de war pe aceasta saptamana datorita faptului ca Zarzare nu este cu noi, de saptamana viitoare reincepem, toti cei care ati platit amenzile voi discuta cu Zarzare sa scoata banii si sa vii dea inapoi! Dar sa nu prind diseara ca scoateti un scor de -100 ca fac urat de tot! Numai posteaza nimeni pana luni cand anunt eu!

Cei care ati platit pana acum veti primii bani inapoi de la Zarzare sau Flames, voi discuta cu unu din ei.
Desii nu prea meritati.
Edited by Precencutine Jupanul
Link to comment
Share on other sites

 

=))) cum sa nu merit ma :))

 

Azi sper sa dam dovada de curaj, si sa luam macar 2 turfuri, sa le tinem cat mai mult! Baftalos :*!

Mi-ai furat gandurile , eu codatul , cum zic admini :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.