Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitari CrazyFrog pentru noua functie si Succes pe viitor!! Bafta! Sunt sigur ca El Loco Cartel va deveni un gang care va fi situat pe primele locuri!

Link to comment
Share on other sites

Eu, impreuna cu National Guard dupa B-Zone RPG2 va uram, cu ozacia sarbatorilor Pascale, multa sanatate, bogatie si fericire!


Fie ca Lumina sfanta si tainica a Invierii Domnului, sa va deschida sufletul spre armonie, speranta, toleranta si credinta ca nimic nu poate sa va stea in cale pentru a va implini visurile. Paste Fericit tuturor!


EwwXnhz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eu, impreuna cu Federal Bureau of Investigations de pe RPG2 va uram, cu ozacia sarbatorilor Pascale, multa sanatate, bogatie si fericire!

Fie ca Lumina sfanta si tainica a Invierii Domnului, sa va deschida sufletul spre armonie, speranta, toleranta si credinta ca nimic nu poate sa va stea in cale pentru a va implini visurile. Paste Fericit tuturor!
Link to comment
Share on other sites

Ce e ma aici la noi in topic? Inteleg ca e Pastele, Hristos a Inviat, dar totusi, nu mai spamati aiurea un lucru care s-a zis deja de N ori.

Si apropo, ce legatura are gang-ul nostru cu rpg2?

Edited by zeAma69
Link to comment
Share on other sites

zeAma69 tot respectul pentru ranku pe care il ai in El Loco. Dar daca tu imi arati in regulament ca se da amenda pentru sfidare sau ( smecherie ) eu bag 10k in HQ bafta boss :* !

Edited by Jupanash Gabone
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.