Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna Dimineata baieti si Welcome celor noi.Sper ca astazi sa avem 2 attack-uri si sa ii ciuruim pe Avispa.Incet cu incept luam tot SF-ul baieti daca suntem tot asa de multi la war.Ne auzim in game de acum si inca o data Welcome lui [uS]Toreno,[AIM]Magnum si Gabos.S@L

Link to comment
Share on other sites

@Krups Uitati aici SS cu dovezi nu vreau sa aud ca va primi AV sau ceva de genu, nu merge sa dau PM, imi apare o eroare.

@Silviuuu http://imgur.com/ayE6JuF http://imgur.com/a/8gDoo Si se da cumva sellgun cu 100$?

 

 

 

 

 

Edited by Campionul08
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Semk
Level: 46
Rank: 3Vechime (timp în facțiune): Destul.

De ce doriți să părăsiți El Loco Cartel?: Din cauza lu Silviu care se crede sef si multi alti pe care krups nnui vede!
Sunteți de acord să stați civil pentru o săptămână în caz că se dovedește că NU ați fost membru El Loco Cartel pentru minim două săptămâni?: Nu e cazu'.
Alte precizări: Silviu taieti netu si krups Verificati vederea pe alti nui vezi este?

Vezi ca ai uitat sa schimbi nick-ul. Sau voiai sa ma demiti pe mine dupa ce-mi mai dadusem eu inca 3 demisii?
Bafta la toti. Ne mai auzim pe aici cand va fi demis pionul.
@Eu sunt un campion, tu esti cam pion pe tabla de sah, poti sa-mi zici rege.
Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor, eu nu va inteleg, de ce atata ciuda pe colegi? Pana nu o sa intelegeti ca trebuie sa formam o echipa, pana atunci mai mult de 6-8 turfs nu o sa avem nici cu 40 online. Nu inteleg de ce va legati de ceilalti colegi ba ca nu au skin-ul corespunzator, ba ca conduc o masina care necesita rank mai mare, ba aia ba aia. Vedeti-va de treaba si o sa vina si rezultatele. Pentru ca ai skinul corespunzator nu o sa castigi waru, nici best nu ai sa iei. Bagati la cap ce va zic eu, ca nu m-am nascut ieri.

Link to comment
Share on other sites

@, si eu jucam cu sensitivity la maxim, dar e imposibil sa tragi bine asa. Asculta ce zic eu, scade la 3-4 linii si obisnuieste-te asa. Sa vezi ca o sa ai rezultate mai bune.

Am sa încerc dar eu oricum nu o sa mai joc 9 luni doar ocazional din cauza examenului.. Totuși Multumesc de sfat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.