Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

Nick: Arhanghel.Camorra

Rank: 4

Data: 10.10.2014

Membrul Sanctionat: DonSemaca.[ZEW], [Deea]Shakira, Vendrik, Esential123

Motivul: Sa va invatati sa ma ascultati. Apai eu spamez de nebun la baricada si voi stati in drum?

Alte precizari: Ai timp 24 de ore sa postezi in topicul Seif poza cu /fdeposit 10.000$ (in HQ). In caz contrar vei fi sanctionat cu faction warn.

Dovada:http://imgur.com/sOr3a0O

Ba nu ma persifla pls pls. Stiu ca nu stii ce inseamna "a persifla" pentru ca nu citesti. Ai 24 de ore sa dai /transfer DonSemaca.[ZEW] 10000 sau ne suparam. Pai fratie, eu imi vad de treaba si fac +, nu stau sa ma frec la war-uri sa zic la altii cum sa traga si eu sa-mi dau cu deagle-ul ala in cap. Incepi sa faci ca Pionul ala, ai rank si ies arfele din tine, nu e bine...

 

Hai $@L. Da FW si amenzi la aia care fac -. Mie poti sa-mi aduci niste iarba buna ca ma apuca durerea de cap.

 

Link to comment
Share on other sites

@ZEW Semk, stai calm ca nu plateste nimeni nimic, pe alea nu se dau amenzi, eram dupa baricada, daca colegi au facut acolo baricada ce vrea sa facem :)) vrea sa iese in ochi buni la lider sau sub el stie, dar am sa vorbesc cu Krups sa ii faca ceva ca ala da amenzi din orice si posteaza la anunturi de zici ca el e ceva pe aici, vrea si el o functie pe aici, dar el.... :))) si amenda lui prodan daca e sa o plateasca sa posteze /fdeposit 1.000$ nu /fdeposit 10.000$ nici nu stie cat e amenda pentru spam pe /f si el vrea sa posteze, ma lesi.. asta e, numai atat poate.

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.