Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ma voi nu aveti cum sa va faceti prietene in viata reala si incercati in game? Chiar nu imi pasa ce parere aveti, vezi K0rS, deaia nu pupi tu conturi de la mine, nu am chef de persoane de genu. Nu ma complic cu voi, barfiti si criticati cat vreti, chiar nu imi pasa, ma simt foarte speciala sa vad ca va roade gelozia.

Nu uitati de antrenament, azi la 19:00.

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

Ma voi nu aveti cum sa va faceti prietene in viata reala si incercati in game? Chiar nu imi pasa ce parere aveti, vezi K0rS, deaia nu pupi tu conturi de la mine, nu am chef de persoane de genu. Nu ma complic cu voi, barfiti si criticati cat vreti, chiar nu imi pasa, ma simt foarte speciala sa vad ca va roade gelozia.

Nu uitati de antrenament, azi la 19:00.

 

 

Calm prietene am avut si am mai multe gagici ca tine, si am dat la buci mai mult decat ti-ai imaginat tu, cand mergeam eu cu tata la curve te jucai cu puta in tarana.Daca vrei sa te cred ca esti fata da-mi nr tau de tel sa vb sau da-mi web sa te vad ca esti fata.Ca tine am vazut garla, care se dau fata doar pt. a-si da importanta intr-un joc.Singura fata pe acest sv care stiu sigur ca e fata este Sara (old nick: Evra)

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Tu nu uita de antre ca prea mult nu mai stai pe aici, nu mai posta aiurea ca nu e pentru povesti de genu topicu asta, sa fi in linie in HQ pentru antre!!

 

 

Fac ceva pe el de antrenament cu toate antrenamentele voastre tot dau mai bine ca voi ai vazut ce bataie v-am dat in hq la deagle, eu nu am nevoie de antrenament ca sa dau bine.Dau bine ai fara

Link to comment
Share on other sites

Deci in seara asta, vreau sa stati toti in punctul unde se indica si sa reveniti cat de repede puteti, killuri se fac si cu deagle nu stati la hq si asteptati sa luati m4 cand ceilalti sunt pe punctul de a lua clear pe turf. Aseara s-a putut observat foarte usor, cum ne am grupat putin imediat am luat 2 runde, din asta rezulta ca avem putere si valoare desigur, dar mai trebuie sa si ascultam, daca vedeti pe unu ca pleaca nu va luati dupa el si plecati si voi, pentru ca ala pleaca pe propria raspundere, stati uniti, doar fiind un grup unit putem invinge, si chiar foarte usor, multumesc ca ati citit povestea mea. Si nu uitati eu mereu am VALOARE, salut !

Link to comment
Share on other sites

 

Deea Shakira da deea, bine o sapt fac 3 invoiri cum a fost sapt asta, iar sapt. viitoare fac cu una in plus ca sunt mai multe schimburi de unu, dar mai prind si libere cand sunt schimbul 2 ;) si poate fac si atunci doar 3, vedem. :*

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.