Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Se pare ca nu am prins atac,eu am incercat sa dau dar am schimbat intervalul si am pierdut niste secunde bune ca m-a batut mouseul si nu am reusit sa prind,nu stiu daca ceilalti rank 4+ ati incercat macar sa dati,daca nici macar nu ati incercat urat din partea voastra,aveti si voi o atributiune in plus fata de ceilalti aceea de a da atac ca de asta sunteti rank 4,nu vreau sa ajung sa va pun sa filmati cand incercati sa dati atac ca in SP,cum vreti sa luam turfuri daca nu prindem atac ?

Cum sa nu dau attack ma? :)) abia astept sa fie SF galben again ;) lasa ca azi pierd 69 turful din LS si de maine putem prinde mai easy.

P.S. ke fake voi? Io ma plictisesc deja la scoala :))

Link to comment
Share on other sites

#Salut! La ora 21:20 vreau sa va vad pe toti in HQ pregatiti de war. Deoarece astazi avem un singur war, vreau prezenta maxima, asadar nu vreau sa vad multe invoiri. Cei care nu vor asculta indicatiile la war si vor merge de capul lor pe turf vor fi sanctionati!
Link to comment
Share on other sites

Hai salut,tin sa va felicit pentru warul de astazi,cu toate ca nu prea ati ascultat insa am reusit sa ne inpunem cu un scor destul de bun.

 

Am prins un atac pe Banca SF,prin urmare maine avem 2 waruri,de la 20:00-20:30 respectiv 21:30-22:00,vreau prezenta cat mai mare,la ora 19:45 va astept in HQ.

 

# Incepand de maine,FlashGun se va ocupa de Evidenta warurilor,prin urmare incepem cu sanctiunile in forta atat pentru inactivi cat si pentru cei cu minus mare la waruri,take care.

# Cititi ce am scris in topicul INVOIRI si bagati la cap!

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

Salut, mă simt minunat să mă reîntorc unde îmi este locul. De astăzi sunt al doilea sublider al vostru. Sper să ascultaţi de noi 3 şi va fii bine pentru început. În câteva zile vor mai venii 2 oameni de ai mei, de bază. Sper să ne inţelegem bine, şi de ce nu, să readucem El Loco Cartel la standardele sale corecte, şi anume să cucerim San Fierro. Atât am avut de zis.

 

Încă o chestie, filmez orice la war, cine nu ascultă, îl ard. #grijă

Link to comment
Share on other sites

Salut, de astăzi vom fi colegi, sper să ne înțelegem bine, la fel cum spunea și precen mai sus, mai sunt 2 soldați de-ai noștrii de intrat și suntem ok, jumătate din generația de aur ELC. Vă salut și ne vedem la war.

Link to comment
Share on other sites

Salut, de astăzi vom fi colegi, sper să ne înțelegem bine, la fel cum spunea și precen mai sus, mai sunt 2 soldați de-ai noștrii de intrat și suntem ok, jumătate din generația de aur ELC. Vă salut și ne vedem la war.

Welcome back nab :), nu cred ca ma mai stii, dar acum 2 ani am fost amandoi in El Loco-ul lui alex si rozay pe atunci aveam nick Andrey28 si [DC]Andrey. dupa si stiu ca o sa luam SF in formula in care ne unim de acum ;)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri! Sunt dezamagit de unii ca nu stiti sa stati pe turf si faceti minus in bataie de joc,ca nu sunteti asi la arme inteleg dar daca stiti ca nu sunteti macar ascultati si stati unde va punem noi si faceti influenta nu mergeti in ei sa faceti minus.

 

Maine avem 4/4 waruri,vreau prezenta mare,profitati de cele 2 atacuri prinse !

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Vreau să vă felicit pentru warurile din această zi, se poate şi mai bine cu prezenţa şi de ce nu? Cu scorurile, acolo staţi prost, încercaţi să vă mobilizaţi şi să deveniţi mai buni, nu ştiu cum, încercaţi să vă antrenaţi. Dacă nu aveţi în gând să vă remediaţi scorurile cel mai bine ar fii măcar să nu mai muriţi, staţi unde vă plasăm noi, conducerea.

 

Şi cu asta atât am avut de zis, vorbim maine. Avem 4/4 wars, vreau activitate şi seriozitate maximă, vă rog să citiţi mesajul ăsta şi să-l luaţi în serios. Vrem să luam SF, trebuie să vă mobilizaţi !

Link to comment
Share on other sites

Vă felicit pentru war-urile de aseară, să continuăm tot așa.

 

#sfat pentru cei ce au făcut grav pe - cu toate că am câștigat, încercați și voi să faceți ceva pentru mafia asta, dacă nu, vă puteți da demisia.

Link to comment
Share on other sites

Da, el îmi dă ban și nici nu mă ia la teste, ban că e el prieten cu ăia din 69 frațieeee unde s-a ajung pentru niște teritorii, uite aici el îmi dă ban pentru norecoil deșii e un lag infect și mai aveam zeci de coechipieri în jur bă, uite aici câteva filmări de-ale mele de la war, doar atât am filmat coaieeee de unde să știu că-mi dă ban ăsta ca așa vrea el și se pișă pe munca mea de ani de zile

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NLhVYFxTw4k

Link to comment
Share on other sites

Asta e,nu am putut face nimic azi,am avut ditamai lagu,numa scoruri proaste,e bine si 3/4 la ce "talente" au astia in mafie,doamne fereste...Sper ca maine sa nu mai am lag si sa pot face ceva,nu uitati de waruri,o sa incercam sa prindem atac.

Flashgun vreau evidenta pe astazi.

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

Profund dezamăgit de această seară. Am fii putut câştiga toate warurile cu mult avans, nu să ne chinuim. Dar asta este, suntem d-abia la început, începutul e cel mai greu. Nu vreau să spun că este de ajuns 3/4 pentru că puteam lua 4/4 cu uşurinţă. Dar asta este, mâine să sperăm că vă veţi conforma ordinelor mele şi ale lui NewLife, pentru că altfel, de capu' vostru' nu se poate.

 

Liderul a ieşit în ultimul war şi din câte văd, de mine nu va fost frică. Aveţi noroc ca nu prea am timp acum la ore târzii să mă apuc de voi cu FW-uri.

Încă o chestie, cei care nu aveţi nici o intenţie să cucerim SF şi să aducem acest gang la standardele sale corecte, îl rog foarte frumos să-şi pună demisia.

 

#nesimţire #dezamăgit

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.