Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

elc2.png


Astazi 18.01.2016 ora 19:50 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !





WARURI :



1.Avispa Hills SF- Deffend - 69 Pier Mobs (20:00-20:30)



2.GSSF - Attack- 69 Pier Mobs (20:30-21:00)



3.Cartel SF - Deffend- 69 Pier Mobs (21:00-21:30)



4.East Beach LS - Attack- Green Street Bloods (21:30-22:00)







La acest war:



*Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:50.*



Cine nu este în linie va fi considerat absent.



Cine nu vine va suporta consecintele ca la carte.



Salut,maine avem 4/4 waruri si macar cele 3 din SF sa le castigam,waru cu GSB e 4fun,am dat attack deoarece cei din VTB au dat si ei attack in SF pe 69 asa ca am dat si eu,bafta!Maine la 19:50 vreau 30+ in HQ pentru a castigam cele 3 waruri in SF,bafta!


Link to comment
Share on other sites

 

  • elc2.png

Astazi 19.01.2016 ora 19:50 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !

WARURI :

1.GSSF- Attack - 69 Pier Mobs (20:00-20:30)

2.Arch Angels SF - Attack- 69 Pier Mobs (20:30-21:00)

3.Cartel SF - Deffend- 69 Pier Mobs (21:00-21:30)

La acest war:

*Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:50.*

Cine nu este în linie va fi considerat absent.

Cine nu vine va suporta consecintele ca la carte.

Salut,maine avem 3/4 waruri,sper sa castigam macar 2,adica cel de pe HQ si GSSF sau Arch..vreau 30+ maine ON ca sa avem sanse,69 sunt 30+ ON in fiecare seara si nu avem sansa daca nu o sa fim si noi 30+,hai BAFTA,MAINE LA 19:50 TOTI IN HQ!

Edited by AIM ProdaN FARAON
Link to comment
Share on other sites

Asa ceva n-am mai vazut, sa luam bataie peste drum de Hq, urat din partea voastra, ba ProdaN am pretentii de la tine, de ce ati adus nabi care fac scoruri mai mic decat 0 la war-uri ? =)

1-11

3-15

1-10

0-7

2-13

5-15

Astea sunt scoruri de Pasnici, nu de Gangsteri, se stiu ei care sunt.

Chiar si cand am avut warul 'maraton' cu Avispa Rifa a facut unul 0-6, pe bune ba ?

Daca nu coordona xColors la warul de pe HQ va asigur ca acum avea culoarea albastra. :)

Link to comment
Share on other sites

@@Ozzie, De azi va fi altceva.

 

### Salutare, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegm bine si sa raman cat mai mult pe aici. ###

 

Canalul meu de YT: AIM Expres Ma filmez la majoritatea warurilor, puteti da un like si sa va abonati daca va place cum ma descurc.

 

Cat despre conducere, cunosc destul de bine SF-ul si am sa mai spun diverse pozitii la war, de asemenea am sa mai si critic pe cei care nu stau unde trebuie. Nu ma luati in nume de rau pentru ca vreau doar sa va ajut sa luati multe teritorii. Am sa mai aduc niste prieteni, care vor sa vina. Daca si voi cunoasteti persoane care trag bine chemati-le aici, trebuie sa ne cladim o mafie buna ca sa putem avansa. Pwps si ne vedem la war.

 

Acel moment cand ai scor mai bun decat cel mai bun de la adversari si pierzi :)))

 

3G50ZV4.png

NdKZn2J.png

 

Edited by Expres din PLANTE
Link to comment
Share on other sites

elc2.png

Astazi 20.01.2016 ora 20:20 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !

WARURI :

1.Cartel SF -Attack- 69 Pier Mobs (20:30-21:00)

La acest war:

*Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 20:20.*

Cine nu este în linie va fi considerat absent.

Cine nu vine va suporta consecintele ca la carte.

Expres din PLANTE-Welcome nab si GG pentru scoruri...Ma primele 2 waruri le-am pierdut la maxim 5 kiluri la 8-7 ...poate maine reusim sa ne luam HQ,nabi aia din 69 au noroc ca au influenta si stau un tunel,in fine...bafta,ne vedem maine la wars!Maine 20.1.2016 la 20:20 toti in HQ pentru WARS!

Link to comment
Share on other sites

Gg pentru warul de azi. Ne-am luat si noi hq-ul ca tot omul. Maine incercam sa-l pastram si sa luam GSSF si Arch angels, daca prindem attack. Daca ascultati si nu mai muriti aiurea le luam fara probleme. Somn usor, sal.

+100000000
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.