Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba de ce veniti toti sa faceti tam-tam pe aici, Naga nu are nicio legatura ca Bestial a iesit din ZEW momentan cu interdictia, pai voi faceti interdictie membrilor nostrii (chiar daca va juca pe alt cont daca se intampla ceva) si posturi la admini si vreti sa nu se faca posturi? te inseli fratioare.

Link to comment
Share on other sites

@, cum nu are rost? Deja 2-3 banuri in 1-2 zile. Hmm vezi tu ce faci bestiale, PM pentru asa ceva se da unui admin level 5. Ei fac posturi si interdictii crezand ca vor rezolva ceva. Dar ei si-o fac cu mana lor..mai direct asa i-am zis lui zeppe sa imi urmeze un sfat ce putin ca e lider si la inceput. Dar nu are treaba, eh, nu e problema mea, e problema lui daca mai face cereri de interdictie. E bine ca Zeppe se lasa influientat de membrii si face cereri de interdictii si altele. Pe langa era si cand imi era membru in Rifa. El crede ca daca au fost toti langa el cand a primit liderul, il ajuta toti si il sprijina, o parte da, o parte nu, cum am zis, nu e problema mea, e a lui. Sa o tina tot asa cu war pe RPG cam asta vor primi, bestie vreau sa vorbim azi in joc.

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

Ba ia gata stati parcati toti baga-mi-as interdictiile in voi ca nu am vazut de cand joc pe bz un moment incare 2 mafii sa nu sufere una la alta futemas pe voi, sunteti prea copii, d-aia scade considerabil server-ul din cauza unor lichele ca voi, aici ma refer si la avispa dogs si la elc care daca pierd turfuri gata, sar cu post pai ce mane nu are kum sa ne fure noua orajul noi sintem avispa dogz cei mai jmeceri sau elc cei mai jemceri. Pana la urma sunt niste patrate in plm, la war-uri inital mergeai de distractie, nu sa-ti faca un terminat post si sa-ti sufere ca-i dai 3/3 sau ca ia bataie.

Terminati odata cu post-urile si suferintele ca nu se ajunge nicaieri.

Edited by HazardSilent
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineatza .Nu vreau sa par "siropos" dar vreau sa va zic doar atat ma-am simtit minunat aici , pacat din cauza unor ratat ( experti in codati Maryusssss Faptul ca in ban log nu apare nimic, asta nu reflecta nimic, avand in vedere ca s-au dat banuri pe dovezi mai slabe decat acestea, sunt pro interdictiei. Trage destul de urat, nu pare natural, eu zic ca o mica pauza o sa-l mai linisteasca, indiferent daca are sau nu chetas. " ) Ce vrei sa stiti este ca nu am FOLOSIT NICIODATA VREUN COD . Ce ia ce nu inteleg este pe acele dovezi sa uitat si Kelton si a ZIS ASA NU ESTE COD . Iar eu voi primi ban si interdictie aiurea pe votu prostului Maryussss care este mai nou expert in codati . El nu are HQ dar este expert . Daca avezi video-uri cu codati datii lui . Multumesc Deea pentru ca mi-ai acordat o sansa stiu ca la inceput aveai o alta parare despre mine dar ma bucur ca ti-ai schimbat parerea in bine . Road sper ca de acum in colo sa faci kill-uri si pentru mine . O perioada frumos va doresc dragi prieteni .

P.S : Am iesit din ZEW pentru ca nu vreau sa aduc o lumina proasta clanului , Sambata dimineatza am primit niste informati de la niste oameni din staff si stiam aici se va ajunge ...Dar ce-ia ce ma enerveaza este ca tot ei spun ca in acele video-uri nu am coduri dar asta e viata ... In acest moment am foarte multe de spus dar nu vreau sa jignesc pe nimeni uni care au votat DA interdictie mi-au fost prieteni acuma ... chiar daca sunt nevinovat clanul trebuie sa ramana asa fara niciun membru banat pentru coade . Asta e pentru voi , prieteni dragi

Familia noastra Deea :))

Edited by BestiaL ZEW
Link to comment
Share on other sites

Cum dq faci interdictie, oricum e cea mai proasta idee. Adica liderii dau vot in functie de ''cat de bine il stié"' nu mai faceti posturi ca nu se merita. Mie mi-a facut tiganu ala si nu am luat nimic dar noi i-am dat 2/3 si in curand 3/3. Max. daca vezi asta iti sugerez demisia :).

 

Edit: Totusi am vazut acum videoclipurile :)) urat dai fra... acolo e de ban, baftalos!

Edited by Decimo AllenMinyo
Link to comment
Share on other sites

Decimo AllenMinyo Sa fug din fata inamicului ? NICIODATA . Mai bine raman si plec cu fruntea SUS deoarece constiinta mea este inpacata cu faptu ca nu am jucat cu COD .

 

Buna dimineatza .Nu vreau sa par "siropos" dar vreau sa va zic doar atat ma-am simtit minunat aici , pacat din cauza unor ratat ( experti in codati Maryusssss Faptul ca in ban log nu apare nimic, asta nu reflecta nimic, avand in vedere ca s-au dat banuri pe dovezi mai slabe decat acestea, sunt pro interdictiei. Trage destul de urat, nu pare natural, eu zic ca o mica pauza o sa-l mai linisteasca, indiferent daca are sau nu chetas. " ) Ce vrei sa stiti este ca nu am FOLOSIT NICIODATA VREUN COD . Ce ia ce nu inteleg este pe acele dovezi sa uitat si Kelton si a ZIS ASA NU ESTE COD . Iar eu voi primi ban si interdictie aiurea pe votu prostului Maryussss care este mai nou expert in codati . El nu are HQ dar este expert . Daca avezi video-uri cu codati datii lui . Multumesc Deea pentru ca mi-ai acordat o sansa stiu ca la inceput aveai o alta parare despre mine dar ma bucur ca ti-ai schimbat parerea in bine . Road sper ca de acum in colo sa faci kill-uri si pentru mine . O perioada frumos va doresc dragi prieteni .

P.S : Am iesit din ZEW pentru ca nu vreau sa aduc o lumina proasta clanului , Sambata dimineatza am primit niste informati de la niste oameni din staff si stiam ca aici se va ajunge ...Dar ce-ia ce ma enerveaza este ca tot ei spun ca in acele video-uri nu am coduri dar asta e viata ... In acest moment am foarte multe de spus dar nu vreau sa jignesc pe nimeni uni care au votat DA interdictie mi-au fost prieteni acuma ... chiar daca sunt nevinovat clanul trebuie sa ramana asa fara niciun membru banat pentru coade . Asta e pentru voi , prieteni dragi

Familia noastra Deea :))

Edited by BestiaL ZEW
Link to comment
Share on other sites

Cum căcat să zică Maryusu asta "o pauza o sa il linisteasca, >chit ca are sau nu cheats<" pai fratele meu, asta inseamnă că nu ai voie sa tragi bine, ca tragi bine fară coduri, sa iei interdicţie, că tragi bine cu coduri, să iei interdicţie. Păi care dracu mai e logica băi?

Link to comment
Share on other sites

De aceea, eu, AllenMinyo, voi face posturi cat pentru toata mafia ca sa se învețe minte cei din Avispa cine e şeful aici. B-)

 

Te-as sfatui sa nu faci asta, nu am chef sa te scot dar ca sa sti nu am facut posturi membrilor ci doar lui max.silent si daca te intrebi de ce pai : mi-a facut post desi stia ca am dovezi sa-l dau afara in ziua respectiva, i-am facut 3 posturi crezand ca ia 3/3 dar a 2 zi au expirat celelalte 3 video cu iesire de pe turf. Intelegi? Cine imi face post mie o sa primeasca post de la mine iar daca tu chiar vrei sa incepi sa faci posturi sper ca esti constient ca nu poti fi perfect pe turf iar eu urmaresc aceste greseli minore. Am zis de la inceput ca nu am chef de posturi dar daca omuletul ala se oftica ca pierde si face posturi?

Link to comment
Share on other sites

Ati luat-o razna mai copii?

fTd ala rupea codul de atata timp.. dadea secunda cu m4 de-ti venea sa-l iei la palme prin monitor, iar cu deagle nu rata nimic si de abia a luat ban dupa mii si mii de reporturi. Iar eu am primit ban mai de mult doar ca i-a aratat programul la admin ca am avut candva renko in PC. Logica serverului..

 

Asa ca ce vorbiti voi aici este pistol cu apa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.