Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@pingMANN, Welcome ba. Mersi inca o data ca mi-ai retras postu ala.

 

@@Askhanar, La mine e caldura mare, bate vantul cam tare.

 

 

 

 

@, Esti patetic baaa, dupa ce intri cu masina in mine si yonela trage ca sa te invete minte sa mergi corect pe drum tu ii mai faci si post? PATETIC. Te-ai ajuns si tu acum. :-J

Edited by Graur
Link to comment
Share on other sites

Bună seara Avispeni.

 

Nu prea am mai postat pe aici... am tot fost plecat pe la plaja, pe afara, așa-așa, că doar e vară.

 

O să vorbim in game.

Salut , și, noapte bună.

 

Link to comment
Share on other sites

La ora 13:15 toti in HQ pentru waruri, avem un singur war astazi asa ca am pretentia sa fiti cu totii online.

SA NU DEA HRISTOS SA INTARZIATI CA JAR MANCATI.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick:MasterBoy
  • Level:25
  • Rank:3
  • Vechime: (cat timp ai stat in factiune)3 luni si o zi .
  • De ce doresti sa pleci din Avispa Rifa?:Deoarece voi avea o inactivitate de 26 de zile , plec la bunici sa-i ajut cu treaba , dar voi revi cu o aplicatie cand revi . Promit solemn
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani:Nu e cazul .
  • Alte precizari?:IN agust sper sa fiu din nou admis . Bafta Avispa Rifa azi nu pot ajunge la war . Scz

 

 

 

 

 

Norbert dupa cum am spus, ii dai rank 3 si a 2-a zi ii vezi demisia.. ca pleca la bunici, si peste 2/3 zile il vezi in ceva departament / pasnica.

Ai facut o prostie, daca eram in locu tau avea rank down.. nu merita.

Ba si daca nu stiam ca asa face =))

Infine, daca nu venea pd-u la war-uri azi, era vai de elc.. =))

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Graur
  • Level: 44
  • Rank:2
  • Vechime: (cat timp ai stat in factiune) Destul.
  • De ce doresti sa pleci din Avispa Rifa?: Lider inactiv+sublider inactiv = nebunieeeeee. NU-MI MAI TREBUIE AVISPA.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani:Nu e cazul .
  • Alte precizari?: Succes, o sa aveti nevoie.

Taran + Graur = Taraur. ( taranule ) Inactiv = viata reala.

Tu daca esti un taran imbecil mars si munceste la cur la vaca ca ala viitor o sa ai tu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.