Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

  • Nick: Bimmer
  • Level:60 cred
  • Rank:1
  • Vechime (cat timp ai stat in factiune): 14 zile.
  • De ce doresti sa pleci din Avispa Rifa?: Nu mai am timp de joc.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani:Da, dar nu este cazul.
  • Alte precizari?: Scapati de mine,va pup.

 

 

Tu iti dai demisia dar esti banat pentru coduri =))

Imi place de tine ma


@, parca vezi ca o sa murim toti ca prostii si o sa pierdem contra GSB:))

Link to comment
Share on other sites

@@SEB, Crede-ma ca daca nu'mi dadeai quote eu nu vedeam chestia asta :)).Merci ca mi-ai dat.Deci daca si eu am fost banat pentru coduri e clar unde a ajuns b-zone-u :)). Eu care faceam maxim +5 sa fiu banat pentru renko e clara treaba =)).

Link to comment
Share on other sites

N'seara Avispa. Pot sa spun ca nu sunt suparat ca am pierdut acel turf, cu ocazia asta mai avem pe ce sa dam si noi attack. Insa sunt putin suparat ca am pierdut cu o mafie din LS, era de asteptat. Noi eram 25, aia erau 35, Airoport SF este cel mai urat turf, daca noi mergeam pe Vapor, ei se duceau sub-teran si tot asa.

 

Dati attack pe el si o sa-l castigam cu siguranta.

Link to comment
Share on other sites

Salut Avispa Rifa,am rezolvat problema pe care am avut-o ne vedem pe turfs ?

Edited by Anotimp95
Link to comment
Share on other sites

@Deea Shakira, Te-as face proasta dar te superi pe mine. Eu am avut un respect pentru tine, insa la ce aberati vorbesti, nu mai ai nici un respect.

 

Ce Verdant Family am batut in LS ma, de ce vorbesti fara habar? Eu cred ca i-am batut pe VTB care erau 41 in factiune, da? Nu mai vorbi fara rost.

 

Ce il lingi in cur atata pe Sky ma? GSB ne-a facut pe Airoport SF pentru ca Airo SF este turf de influenta, pe Foster le-am dat 13-2 cu toate ca au fost mai multi si tu zici ca ne iau jumate din SF? Ma faci sa te injur, serios. Deja imi pierd mintile cu oameni care vorbesc fara habar si ii pupa pe alti in cur.

Ai fost atata timp lider, ai facut fix pix, nu ma fa sa vorbesc mai mult. Vrei tu sa pari important prin tot ce ai facut pentru Avispa Rifa.

 

Zici ca ai luat-o de la 0. Bun, eu cand am intrat in Avispa Rifa aveau 0 turfs si exact 15 membri. Era egal cu 0, apoi am inceput sa umplu factiunea, sa imi aduc oameni, sa luam turf-uri si etc, deci nu mai vorbi ca ai facut si ai **** atat.

Auzi la ea #SFGREEN, esti prea ******, jur. Nu te mai da asa important, nu te intereseaza pe tine cum am castigat orasul. Acuma cei din 69 sunt mai multi decat noi si nu ne fac, deci este acelasi cacat, ok?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.