Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Iauite ma, tocmai m-a banat celebrul Mezen.Salaawi pentru Renko/Rapid-Fire si ce plm o mai fi scris acolo.Doamne i-am zis ca am admin pe serveru lu mafff si ca mi-a dat sa le folosesc putin acolo, dupa le-am sters.Bai frate nu poate omu sa dea un 3/3 ca gata teste TW si ban...Pisamas pe toata comunitatea asta.Niste admini retardati.Bai acu va inteleg, sa iei ban pe nedrept, plm n-am avut nici un cod in pc si amaratu asta imi da ban....Va iubesc.

 

#SayNoToUndeservedBans

 

Edited by iMag1c
Link to comment
Share on other sites

@, prietene, nu mai suferi ca tu nu intri in aceeasi categorie cu cei banati aiurea pentru coduri, tu esti doar un nimeni in drum care se crede nedreptatit si cauta atentie. Csf, nu ma pot abtine sa nu postez cand vad toti prostii ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Bun. Am facut atat' tam' tam in acest topic, eu zic ca ajunge.

 

Nu mai conteaza daca v2 exista/nu exista. Cu toate ca toata lumea stie ca exista.

 

Acest topic trebuia sa fie inchis de mult deoarece asa ceva nu se discuta in topicul asta.

 

Multa lume a fost banata pe nedrept, in special cei din KIA, nu ca eu sunt Lideru membriilor din KIA, insa majoritatea stiu ca acesti baieti au primit ban pe nedrept, au primit ca asa a vrut Kelton.

 

Toata lumea stie ca acest STAFF incompetent. Nu are rost sa mai lungim discutia.

 

 

Edited by v8 BlasT KIA
Link to comment
Share on other sites

@, nu ne pasa de tine, mai devreme spui ca ai admini si ai bagat wall sau nush ce si le ai sters dupa spus ca nu ai avut in pc asa ceva, se vede de aici cat esti de prost si neimportant, nu mai comenta aici ca nu ne intereseaza.

Sper sa prindeti 2 atacuri in seara asta si sa luam 4/4 fara sa fie cineva banat :))

Link to comment
Share on other sites

@@@ Pentru cei care inca nu au vazut postul lui Phax de la pagina anterioara, eu zic sa-l cititi pentru informarea voastra sau daca aveti ceva de adaugat. Sunt totusi niste lucruri de care trebuie sa luam seama, iar adevarul sa fie scos la inveala.

Edited by v8 Naga KIA
Link to comment
Share on other sites

@@NUSUNTRENKO, pai cumetre, daca v2 nu exista, atunci suferintele astea ce sunt?

 

Pozele astea sunt aparute de nicaieri sa inteleg?

 

 

Sa-ti explic, pozele astea sunt furnizate de un Admin care a prins pe cineva cu acest cod in calculator si nu l-a banat, dovezile insa au fost prezentate lui Kelton, ulterior acel cineva este Admin pe RPG1, ce mi se pare foarte amuzant este ca tot pe RPG1 a inceput "zvonul'' asta, nu stia nimeni de pe alte RPG-uri de asa ceva, eu eram pe RPG3 cand am fost prima oara acuzat aiurea de v2 pe acest video, chiar si prietenul tau Rasta a confirmat ca aveam cod cea ce mi s-a parut extrem de amuzant pe moment pentru ca jucam cu sunet, dmg informer si ma putea bana lejer un Admin daca chiar aveam cod.

 

Cat despre voi cei din v8, sunteti cam creduli, credeti ca el ar recunoaste pe un forum ca exista un cod care se presupune ca este facut de el? :))

 

Si de astea?

 

Daca exista sau nu e irelevant, ca e V2, V8, sfantu' graal sau tic-tac.

Eu pot sa afirm/infirm orice. Pana la urma, cum zice si numele de pe forum, eu NU SUNT RENKO.

AXWkxeS.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

Presimt ca se inchide topicul, bine, Zeom este baiat bun si nu-l inchide, cred.

 

 

Mama ce imi place, acest topic este cel mai urmarit topic de pe Forum, smecherie la pachet. Au fost si 20 persoane care l-au vizitat in acelasi timp, misto, imi place.

 

Hai salutic.

Link to comment
Share on other sites

Ce sa zic, banul ramane. Imi pare rau ca am fost banat de un pisat taximetrist pe aceasta comunitate, un nimeni pe aceasta comunitate. A intrat in staff sa baneze lumea aiurea si Kelton care e mai ...... decat sHanker a pus botu, asa coruptie ma oamenilor? Pentru un joc sa iti dai si ultimul leu ca sa fie x banat? Rusine, insa cand zici B-Zone nu este imposibil.

 

Uitati-va in pulla mea un sclav ce vorba are: http://imgur.com/WuKVB9r

 

Imi zice "Il activezi pentru 1 secunda", "Esti roobot", ba bagami-as pula in familia ta, ce nu intelegi ca Renko nu se poate ascunde ma pisatu' dracu? Daca imi dai ban imi dai pentru v2 care nu stiu daca exista, tu crezi ca eu in timpul warr-ului doar asta fac, ma joc cu Renko? Il activez pentru 1-2 secunde? Mi-ai pus niste faze in pula mea care abea dadeaM damage si tu zici ca sunt codat, stateau aia pe loc si tu zici ca am activat? =)))Anonimu pulii mele. S-a ajuns un sclav de 14 ani sa-mi fie mie Admin pe B-zone.

 

Daca te uiti aici sa dea domnu sa-ti cada o mana si doua picioare. Ne pisam toti din KIA pe tine si pe familia ta de neauzit, poate cine stie, ne vedem in iulie;).

 

Pentru cine nu stie unde poate gasii fazele, le puteti gasii aici pe toate: https://www.youtube.com/channel/UCVNbcZEpmOjrn4x_3cj7v2Q

 

Un pisat a mentionat toate fazele, ba prostuu pulii mele, era o faza in care acea persoana statea pe loc, trageam pur si simplu in ea si tu zici ca m-am activat pentru cateva secunde?

 

"Se vede clar cum apesi butonul clar pentru doar 0.25 secunde", deja esti tampit ma copil incult, cine pula mea isi ia Renko sa dea cu secundele.

 

La tine din cate observ toate fazele sunt "Dubioase", am dat un 2/2 "Tare dubios, esti tareee".

 

Copil avortat cu 50 ore in 9 zile. http://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Shanker.

 

#RETRAS#MUIE MULTA SHANKER, o sa ramai un anonim si un neauzit pe comunitate, salut-o pe ma-ta din partea mea.

 

O mica aroganta din partea lui Kelton care se crede expert in coduri: http://imgur.com/yzLklmn

 

Baietii in GSB, cat timp am fost in Avispa m-ati de pula, v-ati tirat in LV ca niste femei, ati fost si veti ramane niste sclavi pentru mine.

Edited by v8 BlasT KIA
Link to comment
Share on other sites

@@v8 BlasT KIA, Atunci cand 3 sferturi din jucatorii serverului este format din copii de 12-14 ani iar restul analfabeti la asta se ajunge.

Sunt de acord cu tine.Sunt putini admini cu capul pe umeri care,atunci cand stiu ca nu au gasit un lucru nu-ti dau ban aiurea ca sa scape ei.

 

Astia care mai sunteti in gang'uri si dati bine lasati-va cat mai puteti,alt lucru nu puteti sa faceti.Lasatii pe cei din GSB sa bata si recordul pulii mele,sa ramana cu niste culori pe mapa,ca atat stiu si ei.Pe turf au numai arogante de analfabeti(90%),oameni care isi manifesta frustrarile de acasa intr-un amarat de joc.

Edited by ZorkyKIA
Link to comment
Share on other sites

, Cat timp am fost in Avispa m-am pisat pe GSB de cate ori am avut ocazia, ca am pierdut de 2-3 ori asta este altceva, insa s-au tirat ca pizdele in LV. Shanker asta sa moara familia lui de copil avortat. A aparut el dintr-o data sa ne baneze pe toti, nu ma refer doar la cei din KIA, ma refer si la Beyond, ryakyy, phax si multi altii.

 

De ce pula mea a mai facut Kelton acel update cu Cerere interdictie? Asa de aspect? Bagami-as pula in ele update-uri ca nu sunt in stare sa bage un update anti-cheat.

 

GSB? Ma bucur ca sunteti fericiti ca ati scapat de niste oameni care va punea piedica, insa va spun cu siguranta, voi mai mult de 45 turf-uri nu o sa faceti cu toate ca o sa jucati contra lui Fanica neauzitul si deastia care au intrat pentru prima data in gang-uri.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trist rau de tot ce se intampla baaaaa, auzi si tu ce dovezi, ai activat aim-ul doar pentru 0,25 de secunde, aici pentru 1 secunda, aici pentru 0,69 de secunde, urat ce se intampla si urat ca poti sa zici pe un video ca o ia mouse-ul razna, adica asa e, daca nu ai fost intr-o mafie, normal ca "sare mouse-ul", dar ce sa-i faci. Si ma mir cum Kelton raspunde numai cu banul ramane la toti care s-au filmat, sunt curios cum de la Muzzy nu se uita nimeni, nu am nimic cu el, dar se vede cum se face pe pile, adica daca tot da la toata lumea, macar sa o duca pana la capat. Se pare ca asa se ia functie mai nou, deja are admin level 2.

ZoL6rrP.png

Cam asta ne spune ca este expert in coduri si in mafii si cu asta am incheiat ca deja mi-e greata la ce s-a ajuns.

Link to comment
Share on other sites

@AT RaduMamii, Gata, nu mai vreau sa ma cert cu voi pentru un pisat de joc, mi-am facut destui dusmani din cauza unui joc, mai precis pentru niste pete pe /turfs, inainte de aceste pete aveam foarte multi prieteni din GSB-ul actual, chiar nu mai vreau sa ma bag si gata, am fost banat, ma pis pe el joc si gata. Va urez succes cu lv-ul.

Link to comment
Share on other sites

Baietii, ultimul meu post in acest topic. Mi-a parut bine, impreuna cu voi am reusit sa castigam SF-ul si ce sa zic, va urez multa bafta.

 

Poate cand o sa se duca interdictia o sa ma reapuc, pana atunci eventual o sa ma apuc de un Departament si raman acolo ori pana la iarna nu mai intru deloc, vedem.

 

Asa un ultim video din Avispa.

Like/Comm/Subscribe.

 

Vizionare placuta !

 

 

Imi cer scuze pentru acel limbaj de mai sus, eram nervos. Dupa ce primesti ban si nu iei unban stiind ca esti curat ...

 

#SALUTIC !

 

 

Edited by v8 BlasT KIA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.