Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Te rup la lag armele alea, mai ales dacă vrei să îţi strălucească ca în pozele puse de Nicuu

Nu chiar.

 

Salut baieti, acum m-am trezit si eu si am chef de war.

@ termina cu posturile aiurea, degeaba te chinui sa ajungi most active, o sa revina @@TRATEC pana la urma

Link to comment
Share on other sites

Aseara tot 950 am fost ON si nu a picat si nu a facut nimic, mergea bine... si acum a picat.... vai doamne... si dupa aia.... vai doamne ce server...nu pot cumpara si ei un host bun care sa nu pice ...doamne.

Asta e.... ce mai faceti?

Pe cand intru si eu sa rup pe la war..... pica serveru X(, ELC ne-a atacat pe HQ? sau pe HQ lor?

Link to comment
Share on other sites

Pe HQ lor .. si sigur il castiga ca am murit cativa.. si se lauda indata ca ne rup cand noi abea am fost 4 la war si era lag + ca a picat. :))

Edited by Nicuu
Link to comment
Share on other sites

Eu din cate am inteles o fost un atac de la hackeri Rusi...Acum nu stiu ce sa cred...Pacat de ziua cu war-uri

Acum avem alta problema, sloturile o sa ramaie la 500 pana Sa:MP team scoate alta versiune.... deci o sa fie o mare bataie pe sloturi :( si presimt ca cateodata nu o sa prind loc.... :(((

Majoritatea playerlor mafioti.... Sa speram ca maine nu va fi nici un attack si vom putea lua teritoriile de la ELC inapoi!

Link to comment
Share on other sites

Frumos, cand a revenit, a dat attack, cineva o fi facut pe 2-3 de la noi si s-a oprit SV.... si fain frumos.... au avut 2-3 pct + catva timp... si au luat. Dar cica nu o sa se mai intample si azi la waruri asa ceva... sa speram ca vom prinde locuri....

Eu ma pun la un film si la somn.

Noapte buna. Ne auzim maine !

Link to comment
Share on other sites

Gata baieti terminati cu discutiile astea o sa vedem astazi/maine cine pe cine ,,distruge'' la waruri, evident daca nu pica iar serveru' .

Asa ca azi la 19:45 toti ni HQ fara sa mai aud ca sunteti in jail/sunteti la mama dracu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.