Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, anunta-l pe askhanar si kinnnder ca v-am inscris la olimpiada, verificati probele, la restu or safie alti membri

 

 

Daca e vreo prooba azi sa ma stergi ca nu pot ajunge, am plecat pe fuga la Curtea de Arges ca e bunica bolnava.

Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite tuturor si speram sa incep anul ce urmeaza mai in forta.

 

Cadou de Mos Craciun toate rapoartele vor fi suspendate pana la inceperea warurilor.

Anunt lideri de grupare si pe cei care se ocupa de rapoarte sa invoiasca toti membri pana pe data de 06.01.2014.

 

Sarbatori fericite tuturor si un an nou plin de bucurii.

Link to comment
Share on other sites

@ potolestete ca nu e chiar asa :)) ca si noi avem problemele noastre pe care usor usor trebuie sa le rezolvam bucurativa cat mai puteti de cleo ca de pe 6 iar trebuie sa-l aveti clear ;)

Nici acum nu am cleo...pai totusi fara doky si multi alti... nu prea au ei sanse in fata noastra.... ai sa vezi + ca pana pe 6 mai primesc 3 din factiune rank 4...asa ca...de la ei doar aragaz trebuie sa primeasca....dar nici el prea repede..si restu de cateva saptamani au luat rank 3...

Ai sa vezi ca dupa ce incep warurile, in saptamana aia, o sa avem tot SF iar :)

Link to comment
Share on other sites

SAlut.. as vrea sa-l felicit pe letzgo si sa-i multumesc pentru faptul ca ne-a castigat azi la prima proba 3 puncte. BRAVO!

 

De asemenea il propun tot pe letzgo sau moartea la biathlon pentru ca ei sunt cei mai buni la asta.. sau la alergat/innot ce este(eu la alergat)

defapt.. vorbim maine daca-s on

 

chiar.. ba, mersi ca ma lasati pe dinafara la olimpiada... tre sa ma bag singur..

si al dracu daca nu v-am castigat 3 puncte la prima proba

mersi

Link to comment
Share on other sites

huston... we have a problem

mi a rontait potaia cablu de la tastatura... am sa vad cum fac sa rezolv si proba 3

 

Edit: am reparat tastatura.. vreau sa particip eu la proba de la 14 de maine ca tintas...

alegeti ca sofer al vaporului pe cineva fara pic de lag, cu un PC bun

Edited by Letzgo
Link to comment
Share on other sites

Cititi acest topic http://forum.b-zone.ro/topic/178422-b-olympics-winter-2013-proba-9/

Pe 30.12.2013 la 14:00 astept sa fiti cat mai multi on in HQ pentru a participa la pen-ultima proba a Olimpiadei de iarna, proba ce poate fi decisiva pentru noi in lupta pentru castigarea unei medalii.

Edited by Asqwe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.