Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Baa deci nu imi vine sa cred :|
oTo a pierdut lideru...............

Oare cine va fi noul lider? oare va fi wipe?:| ce se va intampla?

Link to comment
Share on other sites

oTo... Multă baftă pe viitor.

Te aștepăm cândva înapoi, când o să treacă restricția...

Nu prea am ce spune.

Ai fost un lider bun, prieten, cu tine Avispa a fost cea mai bună mafie, cea mai respectată și cea mai populară doborând un record greu de atins.

 

Succes !

Link to comment
Share on other sites

Fetelor, nu-mi plangeti de mila, oricum nu va mai suportam... haha, glumesc.

Stati linistiti, o sa revin, nu va speriati si fiti siguri ca atunci revin si cu mai multe forte, imediat ce se alege liderul sper sa pot reveni printre voi.

 

A fost o perioada extraordinara, cu nervi, prostii, glume, farse, caterinca, waruri castigate, pierdute, codati, smecheri, de toate.

Nu va pierdeti speranta, Avispa Rifa a revenit de fiecare data si o va face din nou, si fiti siguri ca si daca nu sunt langa voi tot va voi ajuta, Avispa ramane factiunea mea de suflet si pentru care mi-am dedicat o perioada buna din timpul meu liber si ala oricum foarte putin. Nu cred ca cineva care lucreaza o sa mai aiba timp sa castige 40 de turfuri sa se ocupe de o functie de helper sa fie si designer si sa le faca pe toate cat de cat bine. Nu vreau sa ma laud dar o sa o fac, Avispa cu mine lider cred ca a fost cea mai dorita mafie, cand Avispa deschidea aplicatiile erau cate 15-20 in 12 ore. Sa fim seriosi, cine o sa mai reuseasca asta? Am dat sanse la playeri care poate au ajuns sublideri / lideri / rank5 / rank4, playeri care poate niciodata nu visau la o astfel de functie si pe care nu credeau ca o pot atinge.

Greseala mea ca nu pot fi prea dur si imi e mila de multa lume pentru ca stiu cat de greu este sa stai intr-o factiune si sa iei un FW sau sa fii demis pentru o mica prostie. De asta am ajuns si aici, pentru ca am vrut sa va ajut, dar nu imi pare rau de asta, aproape toate avertismentele mele au fost pentru ca am vrut sa ajut mafia, nu consider ca am facut ceva grav, si sper ca nimeni sa nu considere asta.

 

Nu conteaza ce lider o sa vina, sa speram doar ca o sa fie din gang. Dar daca o sa fie din afara, o sa fie de rau pentru voi, stiu sigur asta.

Oricum, tineti capul sus, Avispa nu a cazut niciodata si nici nu o sa o faca. Cei care sunt soriti sa stea inchisi in HQ in final tot acolo vor ajunge, o sa vedeti asta.

 

RIFA ALL THE WAY!

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu prea am voie sa postez aici, dar nu imi pasa.

Vreau ca toata lumea sa stie ca fara omul asta eu as fi fost un nimeni, pentru ca de la el am invatat tot ce stiu. Incepand cu 07.06.2014, Avispa Rifa nu va mai avea niciodata un lider.. este frustrant sa vezi ce se intampla cu serverul asta .. in ce directie se indreapta.. nu mai exista distractie, ci doar ura si rivalitate.

Cand zic rivalitate nu ma refer la o rivalitate frumoasa, cum era acum 2 ani intre Stracci si Cuneo, NU. Ma refer la acea dorinta de a face rau.. nu este bine deloc.

Singurul lucru pe care il vreau de la voi este sa fi invatat si voi ceva de la el, pentru ca eu am facut-o si am avut de castigat.

Mult noroc oTo, ai crescut oameni dezvoltand caractere.

Link to comment
Share on other sites

Cum a zis si fratili meu levyy mai sus nu prea am voie sa postez, dar zic ca totusi nu e mare lucru.

oTo v-a ajutat pe toti care a-ti trecut pe aici cat a fost rank4 subleader sau leader. M-a ajutat si pe mine si am ajuns cineva datorita lui, pentru ca mi-a dat sansa de a fi dinou subleader intr-o mafie, o sansa care nustiu cine mi-ar mai fi acordat-o dupa greselile din Cuneo. Totusi el a avut incredere in mine si am ajuns unde sunt acum, in primul rand datorita lui. Poate v-ati enervat pe el uneori ca a fost mai dur mai inactiv, dar v-a ajutat pe toti si v-a invatat ce sa faceti ca sa mergeti MEREU INAINTE, fara posturi fara tot felul de rahaturi la care alte mafii se preteaza. Si-a riscat functia pentru voi si asta merita respectul tuturor inclusiv al vostru membrii lui, pe care mereu v-a aparat si protejat.

Rifa all the way forever!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ba ce lider vom avea ? Sper sa fie din factiune sau unul cu experienta.Levy ai zis ca nu vom avea lider ? Cred ca glumesti ? Va pe website ca e Teylo , e supraveghere sau oficial ?

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu am voie sa postez aici.

Imi pare nespus de rau pentru functia ta de lider, din cate am auzit eu ai fost 1 lider excelent de nota 10, ai reusit sa cuceresti sf-ul si multe altele de la mine ai tot respectul @F4L oTo

https://www.youtube.com/watch?v=qqOW-KQshWE&feature=youtu.be Ne-am distrat tinandui in spawn..

Link to comment
Share on other sites

Le dau dreptate slatinarilor...si eu am ajuns ceva acum cateva luni datorita mai multor persoane, printre care si oTo. Chiar daca va mai certa, va mai dadea amenzi, FW-uri, el nu va dadea din rautate, ci ca sa va indreptati. Daca n-ar fi fost el, Rifa nu ar fi fost unde a ajuns acum.

Link to comment
Share on other sites

Bafta oTo, in cele 9 luni petrecute in factiune am invatat foarte multe de la tine si consider ca mai aveam de invatat. Imi pare rau pentru plecarea ta prematura dar poate asa o sa iti implinesti o alta dorinta: sa ajungi admin.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineața!

 

Ce faceți ? Văd că suntem intr-un continuu război cu cei din El Loco.

Astăzi să veniți la antrenament, se ține, și am ceva special, ne intâlnim și cu oTo la antrenament, am vorbit cu el și facem ceva împreună.

 

Vorbim în joc, mno„ salut.

 

Link to comment
Share on other sites

@, Teylo e doar provizoriu pana se alege alt lider.

Acum m-am trezit si eu, caut sa imi bag un driver video, vad ca asta care il am face figuri..

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Dece a plecat oTo .....? Bun venit Teylo sper sa cucerim tot Sf-ul cu tine . Bafta

oTo a plecat pentru ca din pacate a pierdut liderul din cauza ca nu a sanctionat un membru si Teylo e doar supraveghetor pana gaseste alt lider capabil , deci nu cucerim cu el SF , o sa cucerim cu propriile forte pana la o noua alegere.

Duminica frumoasa si Sarbatori fericite (pentru maine , frumos ca nu mergem la scoala) !

Link to comment
Share on other sites

@ oTo nu a plecat, ci a pierdut liderul.

Teylo este lider temporar, să fie cineva lider doar. Liderul Avispa o să se numească zilele astea...

Link to comment
Share on other sites

@, Ai dreptate. :))

Au venit niste musafiri la mine aiii.. 2 fete yea X_X

Ne auzim mai tarziu, am treaba =))

Link to comment
Share on other sites

Ziua buna! Se pare ca soarta multor membri Avispa depinde de alegerea liderului.

Na ce sa zic. Oto imi pare sincer rau am aflat si eu aseara. Ai fost baietas si te apreciez ca ai vrut sa ne protejezi cat ai putut. Mai rar lider care sa-si sacrifice pozitia pentru membri sai. Respect!

Eu am o zi incarcat azi, maine la fel marti si miercuri cu scoala medii etc. Joi sunt scutit si vineri dimineata la ora 4 plec la sibiu pentru 3-4 zile. Cam asta-i. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.