Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eu cred ca voi faceti misto de mine.. Betee -19 si adytzin -18... deci asa ceva.. de luni punem factiunea pe picioare, daca mai vad scoruri mai mici de -10 si sub 600 secunde pe zona aveti FW fara discutii, asta inseamna rambo la war si neascultare lider.

Link to comment
Share on other sites

Ohh Yeah, au trecut 7 zile, deci mi-a expirat Suspendul de pe forum, o sa incep iar cu +1 :D

Si da, sunt noul vostrul coleg. Poate cativa ma cunoasteti ca am fost din alt gang rival din SF

Sper sa ne intelegem bine, si sa uitam "vechile" conflicte intre ganguri, iar cu timpul vom lua SF

Edited by FoodStamps
Link to comment
Share on other sites

Vreau +. De ce? Degeaba!

Apasati pe sageata verde.

 

 

PS: Norbert, cum sa iei dusmanii in factiune? Fii mai atent...

Ba, parca ziceai ca o sa ne ajuti la nevoie si chesti de genu...

Mi-ar trebui si mie o masina personala ca n-am, vreau una rapida(190+), mersi.

 

Link to comment
Share on other sites

Vreau +. De ce? Degeaba!

Apasati pe sageata verde.

 

 

PS: Norbert, cum sa iei dusmanii in factiune? Fii mai atent...

 

 

Meriti +?

Cu dusmani, fara, semintele acelasi gust au.

Si voia si zornet sa vina ;)

Link to comment
Share on other sites

PM de la cornet: ''

bai gusteras , daca am facut un post la lider asta inseamna ca-s post hunter :))???? bai da de anndi al vostru ce ziceti ma ? ati uitat de el ? Ma doare fix undeva de factiunea voastra , fac post-uri cand vrea muschiu meu.. gresesti platesti.. keep calm si fa o plimbare pe turfs ELC.

 

vad ca tot va dati cu parerea ... tine-ti remarcile pentru tine.... ma doare undeva ce crezu tu despre mine , cel putin stiu ca-s mai destept ca voi ;)...''

Daca intra si Zornet ma puteti sterge de pe lista de legende, va zic de pe acum.

Uita-te ce am scris mai sus ba, nu ma ignora.

 

Link to comment
Share on other sites

@@S K Y L I N E, nu te ignor. De mine cred ca a inceput sa-i fie frica, incepuse cu sms-uri gen "imi pare rau pentru ce am facut, daca as putea da timpul inapoi nu as mai face asta", "stiu ca nu are nici un rost acum, dar imi pare rau". Asa-s copii... dar, si cand o sa vina vremea sa rad eu... Zarzare stie, saracu'.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Mi-a expirat si mie suspendul :D. Dusmanul este FoodStamps deoarece vine din ELC, dar sincer sa fiu este foarte de treaba. Voi ce mai faceti?

Salutare tuturor! Mi-a expirat si mie suspendul :D. Dusmanul este FoodStamps deoarece vine din ELC, dar sincer sa fiu este foarte de treaba. Voi ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

food nu e niciun dusman, a venit sa ma ajute pe mine, asa ca daca mai comentati aiurea ne certam, a fost intr-o factiune rivala, voiai sa trimita flori sau?

Numai etichetati persoanele aiure! nici voua nu v-ar placea.

Link to comment
Share on other sites

food nu e niciun dusman, a venit sa ma ajute pe mine, asa ca daca mai comentati aiurea ne certam, a fost intr-o factiune rivala, voiai sa trimita flori sau?

Numai etichetati persoanele aiure! nici voua nu v-ar placea.

A venit sa te ajute pe tine prietene? Si cand ne umplea de posturi tot pe tine te ajuta sa inteleg? Trebuie sa-mi schimb parerea si despre tine? Ciudat...

Link to comment
Share on other sites

 

 

A venit sa te ajute pe tine prietene? Si cand ne umplea de posturi tot pe tine te ajuta sa inteleg? Trebuie sa-mi schimb parerea si despre tine? Ciudat...
Da, va umpleam de posturi, ce sa zic...2 posturi in 2Luni, din care 1 l-am retras,doamne...va UMPLEAM de posturi =)) =))
Link to comment
Share on other sites

@, edited. Foloseste virgula, te ajuta... si in viata.

 

Zic sa te gandesti mai bine ce si cate ai facut, si Askhanar sa nu-ti mai ia atat apararea ca a avut si el de suferit din cauza ta / a vostra.

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.