Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nu e important că ne umpleai de posturi, ci ce ziceai despre Avispa Rifa, pe la colțuri:

"Că suntem prafi, că avem un limbaj by Avispa , că suntem palete, că pierdem tot, că Elc e cel mai bun și noi suntem prafi, că ne dai 3/3 , etc, etc "

 

În fine, a trecut, sper că acum ți-ai revizuit comportamentul.... Nu se uită ușor, dar se iartă cu timpul.

 

Cu bune, cu rele....

Bine ai venit in Avispa.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu e important că ne umpleai de posturi, ci ce ziceai despre Avispa Rifa, pe la colțuri:

"Că suntem prafi, că avem un limbaj by Avispa , că suntem palete, că pierdem tot, că Elc e cel mai bun și noi suntem prafi, că ne dai 3/3 , etc, etc "

 

În fine, a trecut, sper că acum ți-ai revizuit comportamentul.... Nu se uită ușor, dar se iartă cu timpul.

 

Cu bune, cu rele....

Bine ai venit in Avispa.

 

Atitudinea lui nu da dovada de schimbare, e aceeasi, cu aceleasi probleme.

Si presimt ceva urat... nu zic inca, dar cand o sa se intample aflati si voi.

Link to comment
Share on other sites

Nu l-am etichetat, bachiar l-am 'laudat'. Ce a a fost, a fost acum suntem colegi si a venit sa ne ajute. Acum chiar si eu imi schimb parerea despre tine, oTO. :| Norbert a crezut ca o sa ne ajute si ca este baiat bun. Este in stare si singur sa ia o decizie buna si corecta.

Link to comment
Share on other sites

Se pare că eu sparg ghiața și postez primul aici.

 

Să sperăm că mâine vor fi cat mai muți la Ședință și la War-uri.

 

Eu am școală... merg la televizor, vorbim, numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Salut acum am ajuns si eu acasa.

Intru pe lol nitel, dupa vin in game :)

Sper sa luam niste zone in seara asta.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am ajuns si eu acasa. Intru pe la 18:30 deci, Askhanar, sa nu-mi dai FW pentru amenda aia ca ii bag atunci, inainte de sedinta. [Lafel si Assasin]

Edited by BH Marmotta
Link to comment
Share on other sites

@, Mexico revolutia pulii. Ce rasa voatra cautati la war ba futuva-n gura.

 

Voi astia mari si tari ati castigat cu civilii aia. MUIE!

Civilii nu fac puncte :) Sa te uiti putin la scorurile celor din Avispa si o sa-ti dai seama cum am castigat, o seara placuta.

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru war-uri băieți

 

Mâine se cere ACTIVITATE pentru a apăra turfs-urile, și , eventual să mai luam alte 2.

 

Un mic apropo, ei aveau micile lor vrăjeli, cică ne dau talen, cu bindurile alea: Atentie nu stiu cine te iubeste... :))

Acum cu reintroducerea Testerlo se vede cine iubește pe cine.

 

Am bătut ELC cu 15/0 la ambele war-uri, felicitări.

Noapte bună.

Link to comment
Share on other sites

@@Ted SEF, Da frumosul meu nu fac puncte civilii, dar cand te lasa cu low hp si apoi vii tu si ma omori cum e ? E bine stiu :)

 

Si Wisler mi-a confirmat ca ia-ti pus voi sa vina la war pe civili ca altfel o sugeati. BATAIE DE JOC. Pa cu tot cu jocul vostru de cacat!

Edited by Giusto20
Link to comment
Share on other sites

@@Ted SEF, Da frumosul meu nu fac puncte civilii, dar cand te lasa cu low hp si apoi vii tu si ma omori cum e ? E bine stiu :)

 

Si Wisler mi-a confirmat ca ia-ti pus voi sa vina la war pe civili ca altfel o sugeati. BATAIE DE JOC. Pa cu tot cu jocul vostru de cacat!

 

Chiar l-am alungat pe acel civil de la war si am dat report, a confirmat si wisler ca avea de 10 ori jail pentru dm, acum ce vina avem noi.

Stai linistit, nu civilul a castigat warurile.

Link to comment
Share on other sites

Sylvyule, ai luat suspend pe Giusto20 si vii si pe asta cu nervi? Mai iesi din casa, ia o gura de aer si intra la loc numai sta non-stop pe samp.

Felicitari pentru waruri, baiete. 15-0 x2 cu ELC [se vede ca le e frica de testele TeamViewer :)))]

Link to comment
Share on other sites

@@F4L oTo, Felicitari oTo. Te misti bine la waruri in civil.

Daca esti prost stai jos si dati 2 palme , oTo e in Verdant de ceva timp da te pricepi la samp ca bunicamea la balet .

 

Genu asta de persoane ar trebui impuscate ca se baga in seama aiurea.\

 

Felicitari pentru turfuri ! Sper ca maine sa le tinem si sa mai luam de la galbejitii aia

Link to comment
Share on other sites

@@Giusto20 Probabil, prietene...suferi de ceva boli nasoale la creier... autist..sau ?

 

Nu a comentat nimeni când JOI , aceiași civili au făcut DM pe noi la WAR pe ACELAȘI turfs.

Acești civili sunt neutrii, joi au făcut Dm pe noi, azi pe voi.

Aa,,,,stai, tu nici n-ai vechime in Elc și ai venit aici cu tupeu.

 

Oricum, dacă ești tu zeu, ce scuză găsești că v-am bătut 15-0 pe HQ , tot cumva acei civili au fost ? A ?

 

Vă rog nu mai postați la discuțiile noastre.

Așa cum noi am pierdut turfs-uri, așa pierdeți și voi, e un joc, tratează-l ca atare.

Salut

 

Link to comment
Share on other sites

@@F4L oTo, Felicitari oTo. Te misti bine la waruri in civil.

Ba eu am fost 7 luni lider, tu ai fost 7 luni... ce ai fost? Ca nu-mi aduc aminte...

 

Stiu ca va e frica de TW ca dracului de tamaie, dar stati linistiti.. nu se intampla nimic baieti, doar pierdeti ce ati castigat pe nedrept. Cand Avispa a castigat 40 de turfuri n-am auzit un player "Avispa e plina de codati", acum aud tot serverul "ELC e plin de codati". Gen... pwp, salpa.

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.