Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ce se intampla cu warning points? Am deja 4 la cate ce sanctiune primesc?

Judeci ca aveai doar 5000$ amenda Nu 10 000$ ? ...2000$ pentru maverick ca l-ai luat , si 3000$ pentru amenintarea cu filmarea , nu ma las amenitat si iti pot demonstra cum incepi tu cu DM aiurea , demontrarea vine la pachet cu alta amenda.

Fi atent data viitoare si precizarile alea nu isi au rostul , sunt de frustrati. Tu sti ce ai facut si incearca sa repari asta !

 

Neata tuturor , sper ca azi ii rupem la war pe astia ! O zi faina la "scoala" sa aveti :)

 

@Ted SEF , sa speram ca prindem attack .

Edited by AsSasiNn
Link to comment
Share on other sites

Bun, astazi sa o sa mai fie sanctionati cativa colegi de-ai vostrii, trebuie sa va intre bine in cap ideea de activitate la waruri, si ca eu odata ce am promis ca sanctionez, ma tin de cuvant.

Astazi asteptati anunturile pentru orele de WAR.

Link to comment
Share on other sites

Salut acum am ajuns si eu acasa, ma pun sa manc ceva, imi invat putin la logica, doar maine mai merg la scoala si dupa intru pe LOl, pe urma la war-uri ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, LoL POWER.

 

M-am cam plictisit de samp.. ce sa zic

 

Super azi la war, se vede au aparut controalele sa dus elc-u...

Ne auzim maine noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Bravo băieți pentru war-uri.

4/4, nu este deloc rău. Tot așa și revenim.

 

Mâine TOT lafel de activi.

Vrem să luam Turfs-urile pierdute..

 

Felicitări, noapte bună.

Link to comment
Share on other sites

El loco au inceput cu posturile :)), daca nu sunt in stare sa ia zone prin talent, si nu cod.. sa se desfiinteze inca 9 luni, sa fim doar noi cu 69.

Oricum nu primiti niciunul nimic din dovezile alea.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, astazi sunteti pregatiti de war? Ce plictiseala a fost aseara la ultimu turf... si-au dat cu spaima aia de la el loco, de oftica au inceput cu posturile :)) Daca aveti poze cu ceva neregulamentar cu el loco faceti-le post, ei cum ne fac noua... Hai ca vorbim in game!

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt multumit deloc cum decurc lucrurile in aceasta factiune... ori va faceti activi si suntem 35 la fiecare war ori trecem la sanctiuni drastice chiar si pentru cei iertati pana acum, stiti voi cine.

@, Ai murit nenea?

Link to comment
Share on other sites

Ce imi plac oamenii care spun ca celor din ELC le e frica de testele Tw . Nu prea ati observat ca peste 20 de membrii au iesit dupa cucerirea intregului oras si nu vedeti ca nu prea ne mai pasa de turfuri, obiectivul nostru a fost orasul. SI mai incet cu suferintele ca noi cand va tineam in hq nu intrebam in ce oras s-a mutat avispa.

A venit vara mai iesiti si voi din casa cu prietenii (daca aveti) ca peste 10 ani cand o sa va intrebe cineva ce ati facut cand erati tineri ce o sa ziceti? Am luat tot SF-ul?

Prin acest post vreau sa intelegeti ca nu ma oftic , chiar imi pare bine ca vad niste oameni care sunt atat de fericiti cand castiga un turf , nu prea imi pasa ca nu am voie sa postez aici .

 

Link to comment
Share on other sites

Ce imi plac oamenii care spun ca celor din ELC le e frica de testele Tw . Nu prea ati observat ca peste 20 de membrii au iesit dupa cucerirea intregului oras si nu vedeti ca nu prea ne mai pasa de turfuri, obiectivul nostru a fost orasul. SI mai incet cu suferintele ca noi cand va tineam in hq nu intrebam in ce oras s-a mutat avispa.

A venit vara mai iesiti si voi din casa cu prietenii (daca aveti) ca peste 10 ani cand o sa va intrebe cineva ce ati facut cand erati tineri ce o sa ziceti? Am luat tot SF-ul?

Prin acest post vreau sa intelegeti ca nu ma oftic , chiar imi pare bine ca vad niste oameni care sunt atat de fericiti cand castiga un turf , nu prea imi pasa ca nu am voie sa postez aici .

 

 

De ce au iesit, de frica testelor. Daca nu va pasa de turfs, nu faceati posturi si nu injurati peste tot pe unde intalneati un Avispa. Ati luat SF da, dar cand o sa il dominati precum Avispa, 9 luni.. mai vorbim.

Link to comment
Share on other sites

Ce-i aici mă copchii, n-am mai postat de mult. Aceleași discuții despre culorile pe hartă și implicit codurile voastre infecte?

 

Pomelnic, îmi plac pomelnicele:

 

 

#Avispa Rifa record absolut pe server: 40 zone, dominare 2 orașe & 5 gang-uri, Anndi 62 best-uri, fără coduri.

 

 

Cine mai e ca mine (noi)?

 

Concluzie? Arde-o frate!

Edited by Anndi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.