Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, La asta am fost acum 2 saptamani. Se rupe <3.

 

Nu e aia gagicata.. :) Da-mi facebook-ul tau sa te vad daca ai fata de aia. :))))))

 

Dateas cu ursu in barba :)) iti dau pm ca dupa astia vor si ei fb :)) si le dau la galop :))

Da tu ai fost cu toate ma? Ursule! Ba cine te-a invatat ma sa minti? :))=))

Graur

ESti nab? cum sa nu fie gagicamea! Doamnee ce nab esti! crezi ca eu stau ca disperatu in sa:mp ma? Am si eu o gagica una alta! iti dau pm cu Facebookul meu

Link to comment
Share on other sites

Furati poze ale fetelor de pe facebook si va laudati cu ele pe un forum SA:MP... minte de om..Salut oto, lume bu

 

na, mai esti suparat?

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Furati poze ale fetelor de pe facebook si va laudati cu ele pe un forum SA:MP... minte de om..Salut oto, lume bu

 

na, mai esti suparat?

 

Ba esti nab? Aia chiar e GAGICA MEA! Babuta aia e a lu Graur, scrie clar ca ei 2 sunt intr-o relatie!

 

Cica fur poze de pe facebook-ul fetelor :))))))))))))) asta e ultima ma jur! :)) e gagicamea ma!

Link to comment
Share on other sites

Nu prea imi pasa.

Maine la 12:45 toti in HQ pentru waruri. Sa aveti toti job Arms Dealer!

 

Hai ca mi-am dat seama ca eti gelos pe mine ca eu am asa o feblete de iubita si tu nu... Cauta si tu frate... na ce sa spun toti am fost cu wanku :)))) mai ales graur :)) PS Glumesc nu o lua ca atare

 

Si intra in game sa vorbim ceva! Te caut de la 15:00!

Link to comment
Share on other sites

@, Tu postezi aici doar cand ai de vandut o masina?
Salut ce faceti? acum am terminat si eu de jucat lol, intru in game imediat.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu imi pot explica de ce mie imi aparea Acceptat pana dupa ce a redeschis aplicatiile, mie imi apareau acceptati DOAR Lemon si shockwave, m-a stresat astazi cineva cu numele Extreme09 care sa aflu cu stupoare ca a fost acceptat fara ca eu sa vad in lista de aplicatii, nu mai inteleg nimic. Si nu imi explic de ce a acceptat testele / invite daca el stia ca a retras..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.