Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

LA 12:45 TOTI IN HQ PENTRU WARURI, ASTAZI O SA AVEM PENTRU PRIMA DATA IN SAPTAMANA ASTA 2 ATTACKURI SI POSIBIL 2 DEFEND, ASTEPT DIN PARTEA VOASTRA SERIOZITATE MAXIMA SI ACTIVITATE. CEI CARE NU SUNT PREZENTI PRIMESC FW. INVOIRI INCHISE.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Norbert dupa cum am spus, ii dai rank 3 si a 2-a zi ii vezi demisia.. ca pleca la bunici, si peste 2/3 zile il vezi in ceva departament / pasnica.

Ai facut o prostie, daca eram in locu tau avea rank down.. nu merita.

Ba si daca nu stiam ca asa face =))

Infine, daca nu venea pd-u la war-uri azi, era vai de elc.. =))

Sti ceva , m-am plictisit de persoane ca tine de aceea am plecat din Avispa Rifa . Personane ca tinea am intalnit pe samp multe si sincer m-am plicitisit de ele m-ai mult de 10 nu aveti . Nu vreau sa postez aici norb dar daca zeko ma obliga . 1 Am plecat s-a nu-i mai aud gura lui Nicu.xD 2 Mmebri prea inactivi pe Norb l-am inteles ca are bac-ul , asa nu se cucereste un turfs nici macar un Oras . Bafta zeko sper ca te-am lamurit .

 

 

 

 

 

Edited by FL MasterBoy
Link to comment
Share on other sites

@, Esti degeaba, cu tine sau fara tine in factiune e tot aia.. Ma simt usurat ca ai plecat, aveai prea multe figuri in cap si te credeai prea mare, te luai la cearta cu toti.

Oricum, pleaca 1 si vin 2 :*

Link to comment
Share on other sites

@, Esti degeaba, cu tine sau fara tine in factiune e tot aia.. Ma simt usurat ca ai plecat, aveai prea multe figuri in cap si te credeai prea mare, te luai la cearta cu toti.

Oricum, pleaca 1 si vin 2 :*

Ma abtin de la comentarile urate , ma loam la harta cu toti deoarece nu respecatu ceva nu ca asa vreau eu , dar daca tu asa ai inteles din toata sederea mea in Avispa Rifa e cu totul problema ta , Bafta :)

Edited by FL MasterBoy
Link to comment
Share on other sites

Ma abtin de la comentarile urate , ma loam la harta cu toti deoarece nu respecatu ceva nu ca asa vreau eu , dar daca tu asa ai inteles din toata sederea mea in Avispa Rifa e cu totul problema ta , Bafta :)

 

 

Dupa cum am spus nu ma intereseaza de tine, dar iti recomand sa inveti sa scrii corect gramatical. O sa fie mai bine si poate cineva o sa inteleaga ce vrei sa spui.

Link to comment
Share on other sites

Uite de aia inchide Norb topicu' asta, va certati aiurea, ok s-a vazut ca Master a stat aici numai pentru Rank, am inteles toti asta, nu mai are rost sa te certi cu el deoarece nu o sa recunoasca asta. Master, nu-mi plac oamenii falsi, cum esti tu. In demisia ta ziceai ca vei avea o inactivitate de 26 de zile deoarece vei pleca la bunici sa plimbi gainile, si acum ai facut aplicatie in LVPD? :))) Ba mai minte omu', dar minte cu cap, nu ca tine =))

Edited by AIM S h o c k w a v e
Link to comment
Share on other sites

@ Daca mai postezi aici o sa primesti report. Ai luat si tu rank 3 si ce te-ai gandit? "Ii mint pe prostii astia sa scap si eu de aici". Salut

PS: Slabe minciuni....

 

Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction: Avispa Rifa rank 3 , am plecat de acolo deoare am vurt sa fac parte dintr-un Departament .( mi-am dat demisia)

 

@ Tu, inceteaza cu cearta, in Avispa suntem prieteni, frati. Nu mai vreau cearta pe aici.

 

 

@@Askhanar Multumesc pentru intelegere. Mi-a revenit netul, iar azi pot intra la war.

 

Azi avem 2 attack-uri, trebuie castigate.

Vorbim in game.

Bafta.

Edited by South SondOfTheTime
Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa se inlocuiasca AK47 cu M4 la order, daca vreti ca cei de rank 4+ sa poata folosii din nou comanda [/attack] si daca vreti ca la fiecare scor mai mare de +10 sa primiti cate 1.000$ acordati un +1 aici!

Edited by South BeeTee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.