Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hai salut! Weekend :X. La 18:00 am de jucat o sceneta dupa care merg la o bauta (party)

Ce mai faceti voi? Totul bine si frumos?

Succes , ai nevoie, eu fac foarte bine , tu ce faci ?

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce faceti? Acum am ajuns si eu acasa, o sa intru nitel in game.

Ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

Ba voi toti intrebati "ce faceti" da nu va raspundeti unu la altu ?:)) Raspundeti-va nu numa intrebati :))) Ultimele 3 posturi , is doar "salut ce mai faceti" :)))))

 

Astept luni wars , poate se baga candva si alt VW sa scapam de lag si de gabori

Link to comment
Share on other sites

@@pingMANN, Nu te inteleg ai 90fps si joci cu modu ala anti-lag, chiar nu pricep.. decat sa mi se vada asa urat mai bine joc doar cu 40-50 fps..

 

Eu ma uit la iobagg live :) joaca lol =))

Ma gandesc ce campion sa imi iau, yasuo sau ezreal?

http://www.twitch.tv/iobagglive

Link to comment
Share on other sites

Ba aseara am jucat super bine rolul meu lumea a ras o gramada la mine am primit aplauze si tot a fost o senzatie GENIALA.

Am fost dupa la petrecere nu a fost un party wow pentru ca cei de a 12-a inca nu se puteau distra cum si-ar fi dorit ... Na cam atat. Maine la war-uri. Ne vedem in game :)

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata acum m-am trezit si eu, o sa intru poate mai tarziu putin in game, momentan am niste treaba.

 

Link to comment
Share on other sites

Salut băieți.

Acum m-am trezit și eu....

 

O sa intru puțin în game, probabil, iar după plec la plajă.

 

Diseară nu știu cum sau dacă o sa ajung la Antrenament, o să am o întâlnire...însă il las pe Antrenorul secund la căpitănie, deci antrenanementul tot se ține.

 

Vorbim in game, spor.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am PC cu 1.8 GHZ si 2 GB RAM si am doar 30 de Fps-uri. Daca adaug 2/4 GB RAM o sa mearga mai bine?(40-50 fps-uri).

Dau +1!

Scuzati postul, nu dati report va rog foarte frumos. Datimi tag daca vreti sa-mi raspundeti.

Din nou, imi pare rau de post

Link to comment
Share on other sites

@@Seby123, mai bine iti cumperi un procesor mai bun, de preferat unul dual core, si o placa video de 1GB o sa iti mearga perfect, aproximativ 80-90fps constant.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.