Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut Copii.

 

Mâine, să fiți în număr cât mai mare pentru antrenamentul / ședința săptămânală.

 

Pentru cei nou veniți

Bine ați venit in familie. Simțiți-vă ca acasă.

 

Vorbim, merg la meci.

Link to comment
Share on other sites

Toti membrii acestei renumite mafii, trebuie sa fie mandrii ca au ajuns aici, trebuie sa fiti mandrii ca aceasta mafie a reusit sa doboare fiecare record de turfuri si mai ales, NU trebuie sa le permitem membriilor din El Loco Cartel sa ne impiedice sa cucerin din nou orasul San Fierro ! Pana atunci, va trebuii sa le demonstram ca suntem camabili sa ii tinem din nou in HQ, cum i-am tinut in aceasta seara in HQ la DM, asa sa fiti si la war-uri ! RIFA ALL THE WAY !!!

swega.png

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca v-ati adaptat atat de repede, sper ca si luni la war sa aveti acelasi chef de dm si de activitate.

Un mafiot adevarat are oricand chef de dm? nu-i asa? :))

Link to comment
Share on other sites

Un mafiot adevarat are oricand chef de dm? nu-i asa? :))

 

Dap xD.

 

Salut Copii.

 

Mâine, să fiți în număr cât mai mare pentru antrenamentul / ședința săptămânală.

 

Pentru cei nou veniți

Bine ați venit in familie. Simțiți-vă ca acasă.

 

Vorbim, merg la meci.

 

Bine te-am gasit :D

 

Link to comment
Share on other sites

'Neața băieți, eu acum m-am trezit.

Mă duc să mănânc ceva, ne auzim puțin mai târziu în joc.

Edited by pingMANN
Link to comment
Share on other sites

Astazi, 13.07.2014 la ora 19:00 va avea loc antrenamentul saptamanal. Cine lipseste fara cerere de invoire/inactivitate va fi sanctionat cu AV/FW!


Astazi, 13.07.2014 la ora 20:00 va avea loc sedinta saptamanala. Cine lipseste fara cerere de invoire/inactivitate va fi sanctionat cu FW!



Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata acum m-am trezit si eu, intru in game putin, dupa am niste treaba si spre seara sunt sanse sa plec d`acasa.

Ne auzim .

Link to comment
Share on other sites

Cam asta-i hai sa va salut!
Ce e de spus e ca vreau sa-mi iau cont premium :)) dar sunt chitra si nu vreau sa bag bani. Ma rog. Voi ce mai faceti? Care-i viata voastra? Eu am fost pana la bunici si vreau sa fac mats. Ne vedem la antrenament / sedinta diseara.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar uite man mi-ai spus sa iti caut un PC pana in 27 de milioane si cred ca am gasit unul cat de cat bunicel.. http://www.cel.ro/calculatoare-desktop/diaxxa-core-i5_4440-3.1ghz-1tb-8gb-gtx-660-oc-2gb-l/

 

Procesor i5 cu frecventa de 3.100 GHz

Nuclee : 4

22 nm ( unele procesoare au si 90 si se incing si se misca greu din cauza asta , asta cum are 22 se va incinge chiar mai putin + ca daca ii pui si o racire buna o sa ruleze perfect )

Overclock suporta pana la 3.300 Ghz

 

Placa video :

2 GB pe 192 biti iti dai seama cum se misca asta ? Imi ruleaza mie samp-ul cu skin-uri modificate + arme + altele la rezolutie si calitate maxima da cu asta de 2 GB pe 192 biti :))

 

Ram :

8 GB pe DDR3 cu frecventa de 1600 Mhz e perfect :))

 

Stocare :

1 TB spatiu , 7200 RPM ( rotatii pe minut )

 

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS, Vezi ca nu mai e voie cu damage informeru ala..

Eu ma pun la meci sa vad ce iese, acum cateva minute am ajuns si eu acasa.

Ne auzim mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS, Vezi ca nu mai e voie cu damage informeru ala..

Eu ma pun la meci sa vad ce iese, acum cateva minute am ajuns si eu acasa.

Ne auzim mai tarziu.

E voie cu acel damage informer , doar sa iti scoti "sagetuta" aia verde care le apare dusmanilor deasupra capului , sa nu iti dai seama daca ai sau nu tinta pe capu lor (e KMF)

Link to comment
Share on other sites

Interesant meci ce sa zic m-am uitat doar 2 minute la germania - argentina.

Ma duc sa fac cerere de inactivitate maine nush daca ajung la war-uri ca trebuie sa plec la bucuresti marti stau acolo si nush nici miercuri daca ajung ... Norb mai dai si mie tabelul ala?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.