Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru arme.

@Askhanar Daca veti face event, nu cred ca voi putea ajunge. Maine la ora 20 vine un prieten din strainatate, ma voi duce cu prietenii la gara dupa el. Cum eu m-am ocupat de antrenamentul precedent, va fi Beetee prezeta. ( posteaza aici modul facut de tine, poate-mi place, poate )

Salut baieti si fete.

Acum am intrat in casa, am facut un dush si am mancat.

Voi ce faceti, cum o duceti?

#Valoare

Link to comment
Share on other sites

Scara rifta in a fi bun la arme e asa :

60% talent

10% piesele care le ai in PC sau laptop ( pentru a nu trage cu desync sau a nu se misca greu )

20% mouse-ul , cu cat e mai precis si stabil cu atat rupi mai bine.

10% monitor-ul cu cat e mai mare cu atat ii vezi pe aia cand tragi dupa o cladire cu M4 mai clar , deci asta este un avantaj legal la fel ca mouse-ul.

 

Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS, Lasa ca merg si imi iau un pc la manivela, imi pun munitoru si joc pe geam, maus imprumut un soarece si o s afie bine.. Esti obsedat de astea ba?

 

 

Neata acum m-am trezit si eu, intru in game imediat.

Link to comment
Share on other sites

Daca eu iti dau vechiul meu mouse din verdant pariu ca nu poti trage cu el cum iti doresti.. Am scris eu pe pag anterioare despre el.

Nea poftim , mouse-uri pe laser , cele mai performante pentru gaming :-J , SA SE SPELE CU ELE PE CAP.

OPTIC POWER !

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Nu dar intelegeti odata ca aveti nevoie si de piese pt a rupe la war-uri mai bine ca acum..

Dar ganditi-va , daca atasati la unitate LCD-ul lu tata , cand puneti tinta la M4 dupa o cladire stiti cum ii observati de jos ? Ca la renko , nu am nevoie de distance hack daca LCD-ul arata asa de mari skin-urile :))

Oricum , e culmea sa iei ban ca sa iti schimbi monitor-ul ca ii observi pe aia de jos cand dai cu M4.

Am facut eu ieri test la noi pe HQ cu un M4 , va vedeam pe aia de jos mai CLAR decat trebuie :))

Asta e LCD-ul , rupe fara comentarii :)) : http://i.imgur.com/VxrlAiq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.