Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata acum m-am trezit si eu.

Merg sa fac un dus si sa ma pregatesc, mai tarziu putin o sa plec deacasa, si nu stiu pe la cat revin.

Ne auzim atunci cand revin.

Link to comment
Share on other sites

Gata cu frezele , tre sa ma duc si eu intr-o zi sa ma tund iar :))

@@Askhanar maine vin acasa , m-ai ma distrez si eu in seara asta cu una , alea alea si vin ca m-am plictisit sa stau numai pe FB si pe forum :))

Poate are asta chef de nebunii in seara asta ca am impresia ca maine nu ma trezesc sa prind autobuzul si ajung marti :))) Da ma trezesc eu , indiferent ca m-as ..... tot ma trezesc eu :)) N-am dat un ban pe cu...e si mi-am luat la mine 900 de lei si am cheltui deabia 50 #-o:))

Uite ce rau e fara laptop-ul ala , tata asteapta sa intru la facultatea aia si aia mi-au spus ca am sanse de 85% dar nu prea cred..

Eu am si pretentii ca la laptop vreau un i7 , ram pe DDR 3 , 2 GB video pe minim 128 biti , de HDD nu ma intereseaza chiar daca are el 1 TB , desi as fi vrut un SSD , dar ma cam intind :))

Prima oara am ales un laptop la 999 lei , procesorul quad core de 1.5 Ghz. nu imi convenea video si ram

Dupa am ales unu la 2000 lei , nu mi-a convenit video si procesorul , insa ram era de 8 GB pe DDR 3

Dupa l-am ales pe asta la 3100 lei ( i7 , 8 GB ram DDR 3 , 2 GB video s.a.m.d )

 

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce faceti?
Acum m-am trezit si eu, am venit pe la 5 acasa de la majorat, mama am fost rupt de oboseala..

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca am revenit si eu acasa acuma..

Pff sunt frant de oboseala.. m-am culcat la 2 noaptea ca m-a tinut gagica aia treaz de nu am mai stiut de mine , iar astazi am crezut ca numai ma trezesc sa pot prinde autobuzul :))

Link to comment
Share on other sites

Ba oamenilor eu sincer ma cam intind cu tehnologia pentru facultate :))

De la un HP de 3100 lei am ajuns la un Assus de 4000 lei +

http://www.emag.ro/laptop-gaming-asus-cu-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4700hq-2-40ghz-haswell-8gb-full-hd-500gb-nvidia-geforce-gtx-760m-2gb-freedos-deep-black-g56jr-cn168d/pd/DMV2ZBBBM/

 

Prea imi bate ochii pe un Alienware , nush cum sa va zic :))

Link to comment
Share on other sites

Neata, m-am trezit si am mancat si eu.

 

Ce faceti copii?

Mai stau putin si plec iar cu prietenii la plaja.

 

Vorbim pe seara daca mai intru.

Salut.

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?

 

Eu ma las afk putin, am niste treaba, ne auzim mai spre seara in game.

De maine war-uri.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.