Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ask? Vreo scuza pt "mancatul din baie" :)))?

m-am maturizat si eu... Mi-am dat seama ca sunt un fraier care sufera cand mai moare, scz....

Numai nabii sufera... Mai aveti si voi bulan si ma omorati :)))))))

Btw o sa fac o propunere cu adaugarea vechilor factiuni pe stv RPG2 :)

Ce-i care duc dorul vechiului GM hai sa incercam adevaratul bzone rpg macar pe serverul 2.

O sa las un edit cu linkul catre propunere.

Link to comment
Share on other sites

Salut imi pare rau ca nu pot sa stau mai mult de 1 war, imi place am tinut elc in hq, tot asa.

Succes la celelalte, eu trebuie sa plec sa iau de mancare la caine, sa ii iau o zgarda, sa ii fac o baie dupa ce vin, sa ma rad pe cap, si sa fac si eu un dus, dupa plec putin si revin mai spre seara.

Ne auzim.

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo baieti. Se pare ca rifa iara vine la putere daca s-a bagat controlul cu TW. Gj sa ii tineti in hq mult timp de akm incolo si sa luati sf din nou.Felicitari Ask si norbert pentru munca depusa pentru a cuceri sf-ul din nou(in 4 zile puteti). felicitari si celor care sunt in factiune akm. Promit ca am sa revin.Merci ask si norbert inca odata.

EDIT: Se cam oftica ca au fost tinuti in hq. Cica toata rifa codata:))))

 

Edited by War Gangster AddisoN
Link to comment
Share on other sites

$@£ bajetii grei, acuma m-am trezit si io. Din pacate astazi am contribuit cu scoruri mari doar la 2 war-uri... ca dupaia m-am imbatat si nu am mai apucat nici un kill de la voi :))))

Se pare ca SF-ul mai e doar o formalitate, dar apoi va trebui sa ne aparam foarte bine daca vrem ceva si din LS/LV.

Se simte foarte mult prezenta unor bajeti noi veniti aici, nu dau nume B-):*

Edited by CrankY BOMBARDIERU
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.