Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna ziua. De astazi sunt coleg cu voi, sper sa ne intelegem bine si sa facem treaba buna impreuna. O parte dintre voi ma cunoasteti, restul o sa ma cunoasteti pe parcurs. Spun asta pentru ca am in cap sa stau ceva vreme aici. Sper sa imi reintru repede in mana, sa nu dezamagesc pe nimeni la war-uri. Ne auzim in joc ;)

Link to comment
Share on other sites

Helaaaaau Rifa ! Ce faceti :* Am venit si eu de la baraj :D Ne auzim in game :X Le urez bun venit celor noi veniti. Sper sa va acomodati cat mai repede, sa ramaneti mult timp alaturi de noi si sa ne intelegem cat mai bine !

Link to comment
Share on other sites

Prea tare :)) . Am oprit muzica, sa ma uit la el si ma gandeam ca o sa fie o prostie, deja e cam invechita treaba cu texte puse pe acest filmulet. Daaar, a iesit prea tare :)) . In momentul de fata, Ask plange cred. =))

 

 

edit: , bine te-am gasit girl, sunt sigur ca nu o sa ne intelegem bine :))

Edited by South Silviu
Link to comment
Share on other sites

Welcome Jeson si celor noi.
Bafta tuturor in continuare si mult succes in curerirea teritorilor. A fost o placere sa va am ca si colegi, m-am simtit nemaipomenit alaturi de voi, tineti-o tot asa !

Link to comment
Share on other sites

Poate nu luam maine SF, o sa vedeti iadu pe pamant, va bag in sedinta de acum in fiecare dimineata de la 9-10 daca nu luam maine SF.

Welcome jeson.

Apropo iri, naspa video, ,ai ai de lucrat.

Link to comment
Share on other sites

Poate nu luam maine SF, o sa vedeti iadu pe pamant, va bag in sedinta de acum in fiecare dimineata de la 9-10 daca nu luam maine SF.

Ce-ai facut fata, te-ai suparat asa dintr-o data? :| . In primul rand, n-avem cum sa nu luam turful ala, e prea usor ca sa nu-l luam. In al doilea rand, in loc sa te bucuri ca mafia ta are 23/24 tu ne bagi in sedinta? Uratulee >:/ , erai mai funny pe /wt .

A si, vezi ca la anunturi ai pus in ultimele posturi " Nu aveti voie alt job in afara det ARMS DEALER. ". Editeaza si pune si tu "de" sa para mai, like a boss, stii ce zic? :*

Link to comment
Share on other sites

Ask :)) e primu de acest fel si l-am facut de plictiseala. Doar pt ca iti descrie nebunia la waruri e naspa:))? Vezi tu video v2 :))

Hofy, m-am gandit ca norbert nu e asa ca ask, sa mor de nu zici ca-i ask acolo. Norbert e linistit de fel, in schb ask, iadu' pe pamant la waruri... Ii pusca o vena in cap poate:))

Edited by Don l Corleone
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.