Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Askhanar, tu stii cat de nasol e sa te faca mereu, dar mereu cineva " Esti o Prafa ! Ai si tec-uri si faci - ! Din cauza ta prierdem " ?Tu nu stii cum e, ma gandeam sa imi pun demisia de acum 3-4 zile de cand toti au inceput sa ma faca prafa, incapabila si asa mai departe... Motivul nu este FW-ul, crezi ca imi era greu sa astept sa treaca 2 saptamani ? Dar eu nu stau in mafia asta sa va "duc de rapa" cum imi spun unii si sa fiu tratata cu 0% respect. Succes tuturor, repet, imi cer iertare celor pe care ia-m jignit, enervat, suparat sau asa mai departe.Vreau sa stiti ca nu tin ura pe absolut nimeni din aceasta factiune.Va urez tuturor fericire, succes in viata de zi cu zi dar si in game, numai bine si sa va impliniti fiecare vis al vostru :*

Edited by BeeTee SEXi
Link to comment
Share on other sites

Nu stii sa te faci respectata draga, eu am fost mult mai rau decat tine in primele mele zile de mafie, dar in timpu in care il stateam pe samp purtam discutii cu toti membrii si mi-am facut prieteni multi asa, chiar daca nu eram stralucit in ale armelor.

Dar tu esti incapatanata si refuzi sa asculti, ma rog..

Ai 14 ani, mai ai de invatat despre oameni, si ca niciodata nu trebuie sa renunti la un lucru din cauza criticilor.

Florance facea -10 pe war dar era cel mai de treaba membru, si a fost tinut in avispa de oto 2 luni doar pentru ca ne facea sa radem....

Ai probleme cu pc din cate stiu, cere ajutorul cuiva, al meu, al oricarui membru care te poate ajuta, nu astepta minuni de la Hristos, alea nu se intampla niciodata draga cretine.

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Nu stii sa te faci respectata draga, eu am fost mult mai rau decat tine in primele mele zile de mafie, dar in timpu in care il stateam pe samp purtam discutii cu toti membrii si mi-am facut prieteni multi asa, chiar daca nu eram stralucit in ale armelor.

Dar tu esti incapatanata si refuzi sa asculti, ma rog..

Ai 14 ani, mai ai de invatat despre oameni, si ca niciodata nu trebuie sa renunti la un lucru din cauza criticilor.

Florance facea -10 pe war dar era cel mai de treaba membru, si a fost tinut in avispa de oto 2 luni doar pentru ca ne facea sa radem....

Ai probleme cu pc din cate stiu, cere ajutorul cuiva, al meu, al oricarui membru care te poate ajuta, nu astepta minuni de la Hristos, alea nu se intampla niciodata draga cretine.

Askhanar, la mine nu e vorba de primele 3-4 zile :| LA mine e vorba de 4 luni :| 4 luni in care am fost calcata in picioare, tu crezi ca eu nu am discutat cu membrii? TU crezi ca nu am incercat sa fac scoruri mai mari ? Nu am reusit... Askhanar, o sa imi fie dor in special de tine si de autoritatea ta, mult succes in cucerirea San Fierro-ului alaturi de rifa :*

 

EDIT: Am discutat cu Norbert si cu restul membrilor, voi ramane alaturi de voi in continuare, dar, daca se va mai repeta acest eveniment neplacut atunci chiar ca renunt...

Edited by BeeTee SEXi
Link to comment
Share on other sites

Faceti bine si retrageti demisile prostesti.

 

Calmati-va, beti o bere, iesiti afara si cand va intoarceti editati.

 

O mare prostie sa iesiti in Avispa.

Eu nu beu bere decat cu mar :)))) Aici ai dreptate :) Dar sper sa nu se mai repede neintelegerea asta...

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Intr-un fel are si betee are dreptate, de ce? pentru ca de cand au venit baieti cu talente de pe alte servere si alea, si de cand ai ajuns sa detii sf-ul, te-ai schimbat, nu iti mai pasa de cei vechi, te intereseaza doar aia buni la arme, si fara suparare nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar o sa iti para tie mai tarziu rau, cand o sa iti plece toti prieteni, si nu o sa mai poti face nimic.

Incearca macar cat de putin sa ii respecti si pe cei cu vechime, si tu ai vechime esti sublider, dar asta nu inseamna ca doar tu trebuie sa primesti respect, si alti trebui, iar ca sa primesti, da dovada ca meriti.

Si nu ti-o spun ca si cum as avea ceva cu tine, ti-o spun ca un prieten :)

Edited by z E k 0
Link to comment
Share on other sites

Daca dragamatizati asa pentru un FW nu faceti nimic scumpii mei membrii.

Daca vi se pare ca un FW e prea mult uitati aici:

http://rpg.b-zone.ro/players/faction/Askhanar

 

@Vai, toti imi zic ca sunt praf, vai si imi dau demisia. Pai omule, pana acum nu ai avut nicio problema cu asta si spuneai filozofii ca tie nu iti pasa, cum ai luat fw cum ti-ai dat demisia. Acum am inteles exact ce fe de caracter esti.

 

@Hofy: Imi pare sincer rau pentru tine, eu nu voiam sa fii sanctionat, dar din nou norbert a uitat sa ma intrebe, si cred ca daca se va mai intampla asta odata se termina Avispa Rifa pentru mine.

Ceilalti sanctionati: BAGATI-VA MINTILE IN CAP SI VENITI LA WAR, NU AVETI TIMP? DEMISIILE SA CURGA!

 

Luni o sa fac o exceptie si vin la waruri si sedinta, stiu ca am fost putin cam inactiv saptamanile astea, dar trebuie sa intelegeti ca am si eu nevoie de timp liber.

 

 

@Asasin si marceo: Nu am nimic cu voi nabior, dar norbert a zis sa sanctionez si asta am facut, stam de un an aici si am trecut prin bune si rele, nu sunt nici eu chiar atat de rau...

Askhanare, eu in prima faza nu am vazut ca m-ai postat la sanctiuni, dar avand in vedere ca lipsesc si eu o data la nu stiu cat timp trebuia sa fii un pic mai indulgent cu mine avand in vedere ca am postat si la invoiri..... Ma rog, eu nu sunt suparat pe tine :)

 

 

Si la faza cu demisia lui beetee, ar trebui sa iei si tu un pic masuri, sa nu o faca orice membru cum i vine la gura totusi are o vechime aici, a muncit mult sa ajung la rank`ul pe care il detine, chiar daca nu face ea scoruri prea bune la warruri ne ajuta mult si prin prezenta, si prezenta la warruri ar trebui sa fie luata in considerare nu scorurile bune, ca degeaba fac ei 10-15 membri scoruri de 40-1 daca ei vin la warruri cand isi aduc aminte. Si acum pe noua metoda de war in mare parte nu scorul conteaza ci sa ai cat mai multi membri pe zona si cat mai bine organizati.

 

 

Sunt multi membri in aceasta factiune care lipsesc nespus de mult la warruri si eviti sa i sanctionezi, daca vrei sa sanctionezi, sanctioneaza pe toata lumea nu doar pe cei mai putin "norocosi" in stapanirea armelor.

Edited by Marcelo
Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, bine v-am gasit.

 

I-am mai zis unuia, tot de la Servant am ajuns la Lord. :)

 

Askhanar, tu stii cat de nasol e sa te faca mereu, dar mereu cineva " Esti o Prafa ! Ai si tec-uri si faci - ! Din cauza ta prierdem " ?Tu nu stii cum e, ma gandeam sa imi pun demisia de acum 3-4 zile de cand toti au inceput sa ma faca prafa, incapabila si asa mai departe... Motivul nu este FW-ul, crezi ca imi era greu sa astept sa treaca 2 saptamani ? Dar eu nu stau in mafia asta sa va "duc de rapa" cum imi spun unii si sa fiu tratata cu 0% respect. Succes tuturor, repet, imi cer iertare celor pe care ia-m jignit, enervat, suparat sau asa mai departe.Vreau sa stiti ca nu tin ura pe absolut nimeni din aceasta factiune.Va urez tuturor fericire, succes in viata de zi cu zi dar si in game, numai bine si sa va impliniti fiecare vis al vostru :*

Am venit eu draga, nu-ti fie frica! :))

Glumesc, dar totusi, nu baga in seama rautatile altora.. asa se intampla mereu. Nu trebuie sa te supere lucrurile astea, mie mi s-a spus de catre owner ca n-am meritat nici lider nici helper, ce era sa fac? Sa ma dau cu capul de pereti? Pfpf, mi-a pasat de n-am mai putut... stai linistita, cum te-am acceptat cand erai o naba tot asa o sa te ajut sa te ridici si mai mult.

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, bine v-am gasit.

 

I-am mai zis unuia, tot de la Servant am ajuns la Lord. :)

 

Am venit eu draga, nu-ti fie frica! :))

Glumesc, dar totusi, nu baga in seama rautatile altora.. asa se intampla mereu. Nu trebuie sa te supere lucrurile astea, mie mi s-a spus de catre owner ca n-am meritat nici lider nici helper, ce era sa fac? Sa ma dau cu capul de pereti? Pfpf, mi-a pasat de n-am mai putut... stai linistita, cum te-am acceptat cand erai o naba tot asa o sa te ajut sa te ridici si mai mult.

N-am chef sa iti citesc tot postul, dar.

NU TE MAI DA LA EA :))

 

 

 

Poate da dracu` sa mai vedem cearta pe /f ca iesiti cu 3/3.

 

Intru si eu in game sa vad ce mai miscati.

Vorbim, pa.

 

A, da, Uelcome celor noi.

((servant oto, scz, nu m-am putut abtine.))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.