Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cand o sa aveti chef de un war sa ma chemati si pe mine.

Adica eu astazi m-am rasturnat cu scuter-ul si trag ca .... , am setat mouse-ul sa mearga in linie dreapta fara sa mai apas eu W si ma chinui sa intru la war-uri si pe alti va doare in cur direct si mai mult in organul ala din fatza sa intrati 2 ore ?

Link to comment
Share on other sites

Eu v-am spus inca de saptamana trecuta ca daca se va schimba programul de war nu pot ajunge la war, Askhanare las-o mai moale frate te agiti cam mult serios...

 

 

Atata timp cat topicul de invoiri este deschis am sa postez, daca norbert va considera ca merit sa fiu sanctionat voi fi.

Edited by Marcelo
Link to comment
Share on other sites

 

IAUITEE MA FRATE OAMENI IDIOTI , NU AM MAI VAZUT ASA CEVA !!!!!!!!!!!!

BAA mi-a resping credit-ul la banka pentru laptop pentru 20 lei ?? Uitate si tu , maine aveam acasa laptop-ul daca accepta astia.. Eu ma plimb cu documente si toate prostiile sa fac ala si ei da raspunsu ca il respinge pt 20 lei ca nu are ala in cuponul de pensie ?? As face si prin salariati dar tre mai multe chestii si e mai greu si n-am chef sa ma complic...

Ba frate n-am mai vazut asa ceva , prostie in tzara asta e pe locu 1 la scara rifta. M-a sunat aia fara nici un stres sa imi spuna ca s-a respins pt 20 lei si m-am apucat sa ii injur cum imi venea mie prin cap. I-am facut cu oua si otet si in toate felurile pana m-am saturat.

Pai frate chiar asa ? E al doilea credit dai in ************************************************************************ ca nu se poate asa ceva in tara asta.

In 4 ani de zile termin facultatea si ies inginer din ea. Mai stau 1 an pana ma asigur cum e treaba in America si toate alea si ma ajuta tata sa imi cumpar un apartament acolo si sa ma angajez ca inginer si castig in jur de 100 milioane si imi cumpar ce vrea p... ca acolo lucrurile sunt si mai mici la pret si salariile si mai mari.

Deci jeg-uri mai mari ca astia de la BRD si Cetelem nu am mai vazut nici pe okazii fratele meu care aia vand PROCESOR-UL si pastreaza VENTILATOR-UL de la el si eu procesor-ul ala decat sa il bag pe socket sa ia foc mai bn il bag in congelator sa se raceasca nu ?

@@Askhanar scz man ca am postat dar nu se poate asa ceva.. Atata prostie n-am mai vazut in viata mea.

 

 

N-are nicio treaba cu jocul.

Edited by Royce
Link to comment
Share on other sites

 

IAUITEE MA FRATE OAMENI IDIOTI , NU AM MAI VAZUT ASA CEVA !!!!!!!!!!!!

BAA mi-a resping credit-ul la banka pentru laptop pentru 20 lei ?? Uitate si tu , maine aveam acasa laptop-ul daca accepta astia.. Eu ma plimb cu documente si toate prostiile sa fac ala si ei da raspunsu ca il respinge pt 20 lei ca nu are ala in cuponul de pensie ?? As face si prin salariati dar tre mai multe chestii si e mai greu si n-am chef sa ma complic...

Ba frate n-am mai vazut asa ceva , prostie in tzara asta e pe locu 1 la scara rifta. M-a sunat aia fara nici un stres sa imi spuna ca s-a respins pt 20 lei si m-am apucat sa ii injur cum imi venea mie prin cap. I-am facut cu oua si otet si in toate felurile pana m-am saturat.

Pai frate chiar asa ? E al doilea credit dai in ************************************************************************ ca nu se poate asa ceva in tara asta.

In 4 ani de zile termin facultatea si ies inginer din ea. Mai stau 1 an pana ma asigur cum e treaba in America si toate alea si ma ajuta tata sa imi cumpar un apartament acolo si sa ma angajez ca inginer si castig in jur de 100 milioane si imi cumpar ce vrea p... ca acolo lucrurile sunt si mai mici la pret si salariile si mai mari.

Deci jeg-uri mai mari ca astia de la BRD si Cetelem nu am mai vazut nici pe okazii fratele meu care aia vand PROCESOR-UL si pastreaza VENTILATOR-UL de la el si eu procesor-ul ala decat sa il bag pe socket sa ia foc mai bn il bag in congelator sa se raceasca nu ?

@@Askhanar scz man ca am postat dar nu se poate asa ceva.. Atata prostie n-am mai vazut in viata mea.

 

Neinteresant, apropo, trebuie sa pui size de vro 30/48?!

Edited by Royce
Link to comment
Share on other sites

Si ajung iar la vorba, calmeaza-te askhanare :)) iesi afara ia o gura de aer, cica postare in topicul inchis, daca este inchis de ce a mers sa postez in el? Iesi la un suc frate, racoreste-ti si limpezeste-ti mintea, nu mai fi asa frustrat, nu ajungi nicaieri cu sfidarea ta fata de alti membri.

Link to comment
Share on other sites

Succes în continuare Roberto. Păcat că nu am apucat să te cunosc îndeajuns de bine.

Askhanar/Norbert, eu am făcut cerere de învoire, ştiu că "sunt închise", dar nu cred că pot ajunge. Ştie Norbert situaţia mea, i-am explicat lui ce şi cum. De săptămâna viitoare voi ajunge la waruri şi nu va mai fi nevoie de învoiri.

Link to comment
Share on other sites

Ba m-am enervat si numai intru azi la nici un war =)))

BAAA deci pe WOW m-a batut un saman pe elemente si eu fiind paladin pe retribution ??

CUM BAA SA MA BATA UN SAMAN PE ELEMENTELE ??

Te-ai enervat si nu vii la war-uri? lasi war-u pentru wow. mdah

Link to comment
Share on other sites

te rog asteapta, retrage si o sa revenim.

Nu sunt in postura sa sanctionez mult, dar ce este de capacitatea mea am facut-o.

I-am trimis PM lui norbert iar cei absenti vor fi sanctionati...

 

Retrage si o sa vorbim in game :)

VALABIL PENTRU TOTI

Link to comment
Share on other sites

te rog asteapta, retrage si o sa revenim.

Nu sunt in postura sa sanctionez mult, dar ce este de capacitatea mea am facut-o.

I-am trimis PM lui norbert iar cei absenti vor fi sanctionati...

 

Retrage si o sa vorbim in game :)

VALABIL PENTRU TOTI

Sond imi pare rau, dar nu o retrag, prea multi codati,si de cate ori a zis norbert ca sanctioneaza n-am eu atatea fire in cap.. simt ca turbez la waruri ba unu nu da m4, ba unu nu zice id, ba codati, ba nu organizare,ba sub leader off, ba leader off, ba nu e rank 5+ on pt fvr, ba se trezeste unu de rank 4 si da attack fix in pig pen... poate revin daca ma primeste norb, dar deocamdata vreau sa incerc si alta mafie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.