Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

In data de 22.09.2014 adica luni vreau prezenta maxima la waruri,nu ma intereseaza ce aveti de facut 2 ore poate intra fiecare pe zi la waruri!

Ori intrati la waruri,ori sunteti liberi sa plecati nu stau sa ma fac de ras ca merg cu 10 oameni la waruri,pentru ca voi daca nu sunt eu on parca ati fi in vacanta!

Daca luni nu vreti sa fiti sanctionati mai bine va prezentati la waruri.

Nu accept nici o invoire degeaba postati pentru ca primiti FW,multi dintre voi,o saptamana v-ati batut joc de acest gang, daca stiti ca nu puteti intra mai bine va dati demisia!

Daca nu sunt eu on,nu inseamna ca nu sunt waruri si nu trebuie sa va prezentati,din potriva trebuie sa aratati ca puteti sa castigati si fara mine nu doar cand eu sunt on!

Cei care sunt rank 4+ nu sunt pusi degeaba,ei ma ajuta la waruri trebuie sa ascultati si de ei daca vreti sa castigati!

Daca mai vad pe careva ca pleaca aiurea si nu asculta de un rank 4+ la waruri isi poate lua adio de la aceasta factiune!

 

T/C

 

 

 

Edited by Norbert14
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.