Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut ce faceți băăă?Eu am ajuns acasă.Sper să ne revenim în curând!Avispa ce a fost înainte!

 

@@DoomToretto, Bravo ai intrat in Avispa ca sa-ti dai demisia si tot timpu cand am avut war ba sleep ba /q, si cu 10-12 oameni poti face ceva daca esti instare sa vii la war-ul respectiv.Macar muncesti nu stai degeaba ;)Nu stiu de ce ai aplicat aici?Daca stii ca nu esti in stare sa intri 1 ora amarata la un war e problema ta, dar trebuia sa te gandesti inainte.Si e normal sa ai x2 fw, daca nu intrati noi ne chinuim sa intram sa facem ceva si voi restu stati pe afara/sau ce stiu eu ce faceti voi.$@|_+P@.

Edited by S k Y V i P
Link to comment
Share on other sites

Sall ALL.Bine v-am gasit, sper sa facem treaba buna impreuna si sa ne intelegem bine.


Maine voi boxa cu unu din csm Timisoara pe categoria 60 de kg intr-o gala de kick-boxing-K1 am slabi 6 kg intr-o saptamana pentru acest meci (azi am avut cantaru m-am cantarit si am 61,8kg cand am vazut am ramas prost nu-mi venea sa cred ca chiar am slabit 6kg).Sper sa castig am muncit mult pentru acest meci si vreau sa-i scot dintii din gura lu ala sa-i dau KO

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.